Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 4:02 pm   Spadek wagi pct  

Witam, kumpel byl na drugim cyklu ph bylo to znow epi i potem przed pct most z 11oxo.

Po pct na 1 cyklu z samym epi waga wogole nie spadla, teraz po drugim caly czas spada a pct i wszystko jest takie same.

Pct daa, bcaa, przedtrenigowka, kreta, gainer, bialko, pct assist (http://www.bodybuildingwarehouse.co.uk/better-body-sports-complete-pct-60-servings) itp

Trening lzejszy, dieta dopieta na ostatni guzik jak zwykle.

Gdzie lezy przyczyna, w pct assist jest atd czy mozliwe jest ze estro za bardzo zbilo i to skutek? Odstawic ma pct assista?
Prosze o odpowiedz, dziekuje.
 
 
       
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 6:00 pm     

po 1 cyklu na ph nie bral daa tylko pct assist i reszte
wiec problem jest chyba w tym ze daa podbija prolaktyne a przez wyzszy poziom prolaktyny spada waga, dobry trop?
wiec odstawia juz dzis daa
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 6:57 pm     

bardziej bym obstawiał na zbyt lekki trening lub słabą miske
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 8:49 pm     

ja tez nie widze innej opcji...
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:09 am     

jakie to epi miał i jaki progres na tym cyklu zrobil. ile kg itp
 
 
       
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:40 am     

Epi z dragonnutrition. Tak samo jak 1 razem. po 1 cyklu na samym epi z 91.5 na 95.6 wjechal i 0 spadkow. Po drugim do 99.1 i teraz waga 97.7 Wszystko to samo dieta oczywiscie juz wiecej kcal ponad 5k. Jedyna roznica to daa w tym pct dodal daa i most z 11 oxo
 
 
       
lolko

SOGI: 44

świerzak

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 24
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:57 am     

A ze za wysoka prolaktyna to poznal po tym ze jak scisnie suta to wyplywa minimalnie ale jednak bialy plyn. Czego nie bylo po 1 cyklu jak rowniez po 2 a zaczelo sie na pct z daa.Wiec z tego co wienm wyzsza prolaktyna prowadzi do nadczynnosci tarczycy a co za tym idzie zwieksza metabolizm i sie chudnie. Czy tam jakos tak

Jak sie myle prosze mnie poprawic. Odstawil wczoraj daa.
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 1:00 pm     

he 1,4kg zlecialo. chcialbym miec takie spadki. heh
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 3:21 pm     

a ja nie ćwicze 4 tygodnie bo mi się nie chce i z 101kg wagi na 99kg.siła zleciała troche odczuwalnie ale wymiary wcale.i bez towaru oczywiście jestem...
a teraz jeszcze 2-3 miechy przymusowej przerwy zalicze,to sprawdze ile zleci.

bardzo wiele osób jak zacznie robić lajtowy trening na pct i mniej jje po cyklu to nie może utrzymać wagi i siły bo tak postępując jest to po prostu mało realne...
tym bardziej po pierwszych cyklach kiedy masa nabyta na cyklu jest jeszcze mało trwała...
ciało musi dojrzeć i przyzwyczaić się do wyższej wagi i obwodów - wtedy łatwiej mu to utrzymać.
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 3:30 pm     

j.w.
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 5:34 pm     

lolko napisał/a:
A ze za wysoka prolaktyna to poznal po tym ze jak scisnie suta to wyplywa minimalnie ale jednak bialy plyn. Czego nie bylo po 1 cyklu jak rowniez po 2 a zaczelo sie na pct z daa.Wiec z tego co wienm wyzsza prolaktyna prowadzi do nadczynnosci tarczycy a co za tym idzie zwieksza metabolizm i sie chudnie. Czy tam jakos tak

Jak sie myle prosze mnie poprawic. Odstawil wczoraj daa.


jak juz ma takie hardy z prl dostinex lub norprolac nie ma co sie jebac,kolesia znajomy po epi zrobil badania i tak mu wyjebala w kosmos prl nie wiem czemu ze nie moze nawet norprolaciem+ldopa+b6 zbic ,ladne kino :shock:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 6:26 pm     

dostinex zanim sie bujnie to 2tyg minie.
apropo dostinexu moze wystapic objaw bloka trawiennego. ja dopiero po odstawieniu zalapalem co mi sie dzialo przez ostatnie 7tyg. a mianowicie nie moglem w siebie wmusic zarcia wogole. siadalem do porcji kurczaka i ryzu zjadalem 1/3 i czulem sie pelny. dostinex odstawilem i zaczyna sie poprawiac. a wyczytalem dopiero w necie ze takie objawy moga zajsc
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 2:26 pm     

moze tez zapomina o regeneracji dobrej ? lekki trening to nie wszystko a nawet czasem zle na tym mozna wyjsc schodzac od razu z obrotow. tyle z mojej strony
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 11:46 am     

mięsień musi czuć że nie może sprostać wyzwaniom żeby urósł.żeby go zachować też trzeba go mocno zestresować.
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:17 pm     

olek7881 napisał/a:
lolko napisał/a:
A ze za wysoka prolaktyna to poznal po tym ze jak scisnie suta to wyplywa minimalnie ale jednak bialy plyn. Czego nie bylo po 1 cyklu jak rowniez po 2 a zaczelo sie na pct z daa.Wiec z tego co wienm wyzsza prolaktyna prowadzi do nadczynnosci tarczycy a co za tym idzie zwieksza metabolizm i sie chudnie. Czy tam jakos tak

Jak sie myle prosze mnie poprawic. Odstawil wczoraj daa.


jak juz ma takie hardy z prl dostinex lub norprolac nie ma co sie jebac,kolesia znajomy po epi zrobil badania i tak mu wyjebala w kosmos prl nie wiem czemu ze nie moze nawet norprolaciem+ldopa+b6 zbic ,ladne kino :shock:

\
Długo już to trwa, czy świeża historia?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10