Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Ranyjulek 

SOGI: 46

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: Lublin
  Wysłany: Pią Mar 09, 2012 5:11 pm   Kiedy zacząć ATD? problem w czasie cyklu...  

:!: Szukałem w innych postach ale niewiele znalazłem. Jestem w trakcie cyklu (sustanon+silabolin+meta) a przede mną jeszcze sporo! Za niedługo wjadę jeszcze z boldkiem. Od kilku dni cos jakby pobolewało przy dotyku sutków - pomyślałem, że mam zwidy, że jestem na tym punkcie przeczulony - no ale to już któryś dzień. Ból jest przy dotyku (lekkim naciśnieciu brodawki - nie taki duży ale wyraźnie odczuwalny)
A że ATD brałem kiedyś (z powodu podobnych dolegliwości) po cyklu, to stawiam pytanie czy czekac do końca cyklu czy brać JUŻ w trakcie, a jeśli już to jaką dawkę i co ile dni.
Jeśli ktoś problem przerabiał to proszę o informacje!
Pozdrawiam! ;)
_________________
Szaleństwo!
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Mar 09, 2012 5:41 pm     

ATD stosuje sie wlasnie NA CYKLU, nie PO, to jest antyestrogen susta+meta mocno aromatyzuja, wiec pewnie estro wywalone. daj 1caps ed do ustapienia objawow, a pozniej do konca ( bynajmniej tych srodkow) e2d/e3d

Rozpisz jeszcze jak wygladaja teraz dawki i w ktorym momencie cyklu jestes, tzn ktory tydz..
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 09, 2012 8:14 pm     

panowie nie mylcie pojęc. atd to nie antyestro tylko AI (inhibitor aromatazy).
tamox to antyestro. a to sa 2 różne rzeczy- blokowanie receptora a obnizanie poziomu estro.
atd zarówno na cyklu jak i po mozna. w USA często aromasin jest polecany na pct jako głowny srodek. a aromasin to bliska substnacja ATD. oczywiscie jak ktos przesadzi z atd na pct to bedzie kiepsko
 
 
       
Ranyjulek 

SOGI: 46

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: Lublin
  Wysłany: Pią Mar 09, 2012 10:10 pm     

suty bolą :-D a dalej nie wiem jak lecieć...
_________________
Szaleństwo!
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:03 pm     

wrzucaj jedna kapsulke e2d... przez kilka dni... jak dalej lipa... walnij apre dni codziennie po 1 NIE WIECEJ!!

jak ustapi stopniowo zejdz z dawki ATD i odstaw...
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Sob Mar 10, 2012 12:14 am     

sport- hamburg napisał/a:
panowie nie mylcie pojęc. atd to nie antyestro tylko AI (inhibitor aromatazy).
tamox to antyestro. a to sa 2 różne rzeczy- blokowanie receptora a obnizanie poziomu estro.
atd zarówno na cyklu jak i po mozna. w USA często aromasin jest polecany na pct jako głowny srodek. a aromasin to bliska substnacja ATD. oczywiscie jak ktos przesadzi z atd na pct to bedzie kiepsko


Nie, teraz Ty mylisz pojęcia.

Inhibitor aromatazy to nie jest bloker aromatazy. Tamoxifen jest blokerem aromatazy, przy czym lek ten nie obniża poziomu estrogenu, wręcz przeciwnie - u niektórych pacjentów jeszcze go podbija. To, co robi tamoxifen to właśnie blokada aromatazy, uniemożliwienie estrogenom feminizacji męskiego ciała itd.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:25 am     

Mam wrażenie że się mylisz Napek;)
Aromataza to enzym który zamienia testosteron do estradiolu. To właśnie jest aromatyzacje. ATD jak i inne inhibitory aromatazy hamują działanie enzymu aromatazy, czyli ograniczają konwersje tescia do estro, czyli w efekcie ograniczają poziom estro w organizmie. Ale AI nie mają wpływu na już zaromatyzowany testosteron, czyli na aktualny poziom estro w organizmie.
Co do tamoxu masz racje. Jego działanie polega na selektywnym - bo tylko w sucie , zapychaniu receptorów wrażliwych na estrogeny. Nie wpływa ujemnie na poziom estradiolu, jest tak jak piszesz - zwiększa ten poziom. Bo organizm za sprawą zablokowanych na estro receptorów dostaje informacje o niskim poziomie tych hormonów, co powoduje zwiększeniem aromatazy.
Już tak przy okazji, clomid działa podobnie - zapycha wszystkie receptory estrogenowe, nie tylko te w sutku. Stąd po zakończeniu brania clomu receptory zostają "zaatakowane" wysoką ilością estrogenów.
Sam clom to kiepski wybór na PCT, stąd władze forum polecają tylko ziółka zamiast clomu. Ja osobiście uważam że mała ilośc clomu akurat jest dobra na PCT, ale wyłącznie z połaczeniu z AI. Wtedy ai ma czas by obniżyć estro w organizmie, a w tym czasie clom udaje że już tego estro jest mało.

A co do pytania - to tak jak ci piszą. Bierz ATD po 25mg ed, i na kilka dni zanim ATD obniży poziom estro możesz wziąć tamoxa.
Tyle że uważaj z ATD. Ostatnie partie ATD Chaparral Labs z allegro wydaje mi się że są z zaniżonym stężeniem. A przynajmniej mi się wydaje że działają słabiej niż te kupione pare miesięcy temu. Ale to takie moje subiektywne wrażenie... Na innych forach ludzi chwalą 6-broma z ironmaga. Kupiłem, czekam na przesyłke.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:38 am     

Adramel napisał/a:
Mam wrażenie że się mylisz Napek;)
Aromataza to enzym który zamienia testosteron do estradiolu. To właśnie jest aromatyzacje. ATD jak i inne inhibitory aromatazy hamują działanie enzymu aromatazy, czyli ograniczają konwersje tescia do estro, czyli w efekcie ograniczają poziom estro w organizmie. Ale AI nie mają wpływu na już zaromatyzowany testosteron, czyli na aktualny poziom estro w organizmie.
Co do tamoxu masz racje. Jego działanie polega na selektywnym - bo tylko w sucie , zapychaniu receptorów wrażliwych na estrogeny. Nie wpływa ujemnie na poziom estradiolu, jest tak jak piszesz - zwiększa ten poziom. Bo organizm za sprawą zablokowanych na estro receptorów dostaje informacje o niskim poziomie tych hormonów, co powoduje zwiększeniem aromatazy.
Już tak przy okazji, clomid działa podobnie - zapycha wszystkie receptory estrogenowe, nie tylko te w sutku. Stąd po zakończeniu brania clomu receptory zostają "zaatakowane" wysoką ilością estrogenów.
Sam clom to kiepski wybór na PCT, stąd władze forum polecają tylko ziółka zamiast clomu. Ja osobiście uważam że mała ilośc clomu akurat jest dobra na PCT, ale wyłącznie z połaczeniu z AI. Wtedy ai ma czas by obniżyć estro w organizmie, a w tym czasie clom udaje że już tego estro jest mało.

A co do pytania - to tak jak ci piszą. Bierz ATD po 25mg ed, i na kilka dni zanim ATD obniży poziom estro możesz wziąć tamoxa.
Tyle że uważaj z ATD. Ostatnie partie ATD Chaparral Labs z allegro wydaje mi się że są z zaniżonym stężeniem. A przynajmniej mi się wydaje że działają słabiej niż te kupione pare miesięcy temu. Ale to takie moje subiektywne wrażenie... Na innych forach ludzi chwalą 6-broma z ironmaga. Kupiłem, czekam na przesyłke.



ai n ie maja wplywy na aktualnyu poziom estro w organizmie? to jebnij sobie letrozole 2tyg ed i se zrob badania na poziom estrogenow... :smile: atd neogenica jest pewniak 100%
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:57 am     

olek7881 napisał/a:

ai n ie maja wplywy na aktualnyu poziom estro w organizmie?

Clom i tamox? Mają, ale raczej negatywny. Mogą nasilać aromataze.

olek7881 napisał/a:

to jebnij sobie letrozole 2tyg ed i se zrob badania na poziom estrogenow... :smile: atd neogenica jest pewniak 100%

Ale w pip drogie... Tylko 60 kapsów po 25mg. Przynajmniej tak jest w opisie na alledrogo...
Femara(Letrozol) jest rewelecyjnym AI, bo inne obniżają także poziom IFG-1, a femara nawet podwyższa. Tyle że nie mam pojęcie gdzie to można kupić, bo żaden ze znanych mi dili nie ma do tego dostepu.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 11:15 am     

Adramel napisał/a:
Mam wrażenie że się mylisz Napek;)
Aromataza to enzym który zamienia testosteron do estradiolu. To właśnie jest aromatyzacje. ATD jak i inne inhibitory aromatazy hamują działanie enzymu aromatazy, czyli ograniczają konwersje tescia do estro, czyli w efekcie ograniczają poziom estro w organizmie. Ale AI nie mają wpływu na już zaromatyzowany testosteron, czyli na aktualny poziom estro w organizmie.
Co do tamoxu masz racje. Jego działanie polega na selektywnym - bo tylko w sucie , zapychaniu receptorów wrażliwych na estrogeny. Nie wpływa ujemnie na poziom estradiolu, jest tak jak piszesz - zwiększa ten poziom. Bo organizm za sprawą zablokowanych na estro receptorów dostaje informacje o niskim poziomie tych hormonów, co powoduje zwiększeniem aromatazy.
Już tak przy okazji, clomid działa podobnie - zapycha wszystkie receptory estrogenowe, nie tylko te w sutku. Stąd po zakończeniu brania clomu receptory zostają "zaatakowane" wysoką ilością estrogenów.
Sam clom to kiepski wybór na PCT, stąd władze forum polecają tylko ziółka zamiast clomu. Ja osobiście uważam że mała ilośc clomu akurat jest dobra na PCT, ale wyłącznie z połaczeniu z AI. Wtedy ai ma czas by obniżyć estro w organizmie, a w tym czasie clom udaje że już tego estro jest mało.

A co do pytania - to tak jak ci piszą. Bierz ATD po 25mg ed, i na kilka dni zanim ATD obniży poziom estro możesz wziąć tamoxa.
Tyle że uważaj z ATD. Ostatnie partie ATD Chaparral Labs z allegro wydaje mi się że są z zaniżonym stężeniem. A przynajmniej mi się wydaje że działają słabiej niż te kupione pare miesięcy temu. Ale to takie moje subiektywne wrażenie... Na innych forach ludzi chwalą 6-broma z ironmaga. Kupiłem, czekam na przesyłke.


Moja wiedza oparta jest na tym, co wiem od lekarzy. Nie jestem ekspertem od cykli, dlatego szlag mnie trafia jak widzę porady, w których nawet ja wychwytuję błędy. Być może masz rację co do tych wszystkich detali, starałem się powtórzyć słowa lekarza - zdaje się, że naprawdę dobrego endokrynologa.

Co do clomidu - naprawdę tylko blokuje estro? Byłem przekonany, że lekko obniża w trakcie brania, zgadzałoby się to też z empirycznymi spostrzeżeniami.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 11:21 am     

napek napisał/a:

Co do clomidu - naprawdę tylko blokuje estro? Byłem przekonany, że lekko obniża w trakcie brania, zgadzałoby się to też z empirycznymi spostrzeżeniami.

Widziałem pare badań nad clomem, ale w żadnym z nich nie stwierdzono _bezpośredniego_ wpływu na przysadkę i obniżenia poziomu estro. Jedyny wpływ clomu na przysadkę to poprzez oszukanie organizmu że nie ma estro na odpowiednim poziomie, co powoduje zwiekszenie produkcji FSH i LH. Ale tylko dla tego że organizm uważa nie że nie estro. A to nasila aromataze i produkcje estro (razem z teściem) w jądrach. Normalnie 20% estro jest produkowane poprzez aromatyzacje teścia.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Mar 15, 2012 7:49 pm     

Zadziwiające, ale rozumiem. Abstrahując od przypadków ludzi z nadmiernym estro, to jednak zaraz po cyklu clomid może nie być taki zły - nie ma nic złego w estrogenie, świadczy to choćby o aromatyzacji - oczywiście o ile nie jest wyjebany w kosmos.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Mar 16, 2012 7:48 am     

Adramel napisał/a:
olek7881 napisał/a:

ai n ie maja wplywy na aktualny poziom estro w organizmie?

Clom i tamox? Mają, ale raczej negatywny. Mogą nasilać aromataze.

olek7881 napisał/a:

to jebnij sobie letrozole 2tyg ed i se zrob badania na poziom estrogenow... :smile: atd neogenica jest pewniak 100%

Ale w pip drogie... Tylko 60 kapsów po 25mg. Przynajmniej tak jest w opisie na alledrogo...
Femara(Letrozol) jest rewelecyjnym AI, bo inne obniżają także poziom IFG-1, a femara nawet podwyższa. Tyle że nie mam pojęcie gdzie to można kupić, bo żaden ze znanych mi dili nie ma do tego dostepu.


skad masz te dane z ai tylko exemenstane(aromasin) i atd nie obnizaja igf! letrozole obniza!atd tez obnizy ciaktualny poziom estro w organizmie zjedz i zrob badania potem pisz ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Mar 16, 2012 7:50 am     

Adramel napisał/a:
olek7881 napisał/a:

ai n ie maja wplywy na aktualny poziom estro w organizmie?

Clom i tamox? Mają, ale raczej negatywny. Mogą nasilać aromataze.

olek7881 napisał/a:

to jebnij sobie letrozole 2tyg ed i se zrob badania na poziom estrogenow... :smile: atd neogenica jest pewniak 100%

Ale w pip drogie... Tylko 60 kapsów po 25mg. Przynajmniej tak jest w opisie na alledrogo...
Femara(Letrozol) jest rewelecyjnym AI, bo inne obniżają także poziom IFG-1, a femara nawet podwyższa. Tyle że nie mam pojęcie gdzie to można kupić, bo żaden ze znanych mi dili nie ma do tego dostepu.


skad masz te dane z ai tylko exemenstane(aromasin) i atd nie obnizaja igf! letrozole obniza!atd tez obnizy ci aktualny poziom estro w organizmie zjedz i zrob badania potem pisz ;)


LETROMINA ALPHA PHARMA slyszales o takim stufie,polecam :smile:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Mar 16, 2012 8:53 am     

olek7881 napisał/a:

ai n ie maja wplywy na aktualnyu poziom estro w organizmie? to jebnij sobie letrozole 2tyg ed i se zrob badania na poziom estrogenow... :smile: atd neogenica jest pewniak 100%

Widze że nie zrozumiałes tego co napisałem. Kluczem jest słowo "aktualny". Czyli trzeba odczekac te naście dni by było działanie. Aktualny czyli ten zaraz po zażyciu. AI nie obniżają aktualnego poziomu estro, bo nie mają wpływu na estrogeny które już _aktualnie_ istnieją w organizmie. Hamują powstanie nowych.
Rozumiesz?

olek7881 napisał/a:

skad masz te dane z ai tylko exemenstane(aromasin) i atd nie obnizaja igf! letrozole obniza!

Z internetu;) Na sfd był artykuł. I na kilku innych stronach tez tak pisali np sterydy.net
Ponoć femara nawet potrafi podnieść IFG-1.
olek7881 napisał/a:

LETROMINA ALPHA PHARMA slyszales o takim stufie,polecam :smile:

Słyszałem, czytałem relacje ze stosowania. Tyle że w pip to drogie jest...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11