Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 1:06 pm   supervar  

jak w temacie, blokuje to cudo ?
i czemu nie można lecieć więcej niż 3 kaps ed ?
bo myślę w promocji, by wziąść własnie to cudo, bo wyjdzie mi za grosze.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 1:28 pm     

czy blokuje? osobiscie nie znam nikogo kto by sie po tym odblokowywal ale wszystko zalezy jak bedziesz sie czul.

sv to preparat dlugofalowy wiec po co leciec wiecej niz 3 capsy ed?

a ponadto po co ze srodka mniej toksycznego robic wieksze spustoszenie a przeciez sv leci sie po 2 - 3 miechy wiec po co jesc ponad 3 capsy na dzien?
_________________
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 4:31 pm     

no jak narazie nikt nie leciał więcej niż 3, a czytałem ze jest mało toksyczny wiec czemu by nie z 4 ed ? przez 3 miesiacę?

oprocz poprawy w stawach jakiegoś przyrostu siły spodziewać sie po tym mogę ? oraz ubicia ?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 4:48 pm     

wuander napisał/a:
no jak narazie nikt nie leciał więcej niż 3, a czytałem ze jest mało toksyczny wiec czemu by nie z 4 ed ? przez 3 miesiacę?

oprocz poprawy w stawach jakiegoś przyrostu siły spodziewać sie po tym mogę ? oraz ubicia ?


kurcze, do niektorych ciezko trafic, piszesz 3 a ten a czemu nie 4?

chlopie, jedz 5 albo 6 dziennie 8 tygodni. ok?

po co sie pytasz jak i tak zrobisz swoje i zadajesz te same pytania 10 razy?

ps. tak, oprocz regeneracji stawow mozesz sie spodziewac delikatnego ubicia, sily i wytrzymalosci.

przeciez jak chcesz zapodac co mocniejszego to wez wino albo xmmassa a nie zwiekszaj dawki svara.

albo lepiej, czysty oxandrolone.
_________________
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 5:11 pm     

chłopie, po to jest forum by pytać a nigdzie nie widze tematu gdzie uświadomione jest czemu nie mozna więcej kapsów ? np EPI się powieksza porcje, dlatego pytam

a szukam alternatywy między kreatyna, bez mieszania sie w hormony, bo chyba supervar nie ingeruje gospodarki hormonalnej ? a niechcę teraz nic mocnego, bo po co jak sezon się kończy w SW? :)
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 5:17 pm     

zwiekszanie dawek SAA/PH do pewnego momentu jest efektywne jednak powyzej pewnego pułapu efekty w postaci szybszej regeneracji i wiekszej syntezy bialka nie są zauważalne, ale rośnie zagrożenie wystąpienia skutków ubocznych...

3 kapsy supervara są calkowicie wystarczające, a jak oczekujesz czegoś innego zmień środek
 
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 5:22 pm     

ok i dziekuje, to mi nastawiło łeb z tym podejsciem :-)
to niedługo polece 3 kaps, nie zaburza to gospodarki ?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 5:28 pm     

wuander napisał/a:
chłopie, po to jest forum by pytać a nigdzie nie widze tematu gdzie uświadomione jest czemu nie mozna więcej kapsów ? np EPI się powieksza porcje, dlatego pytam

a szukam alternatywy między kreatyna, bez mieszania sie w hormony, bo chyba supervar nie ingeruje gospodarki hormonalnej ? a niechcę teraz nic mocnego, bo po co jak sezon się kończy w SW? :)


przeciez temat supervara byl juz omawiany kilkaktornie i pamietam ze nawet brales udzial w tej dyskusji.

jak szukasz pod SW to polec se cbola - bedziesz mega zodowolony.

Supervar czy blokuje? skoro jest to srodek hormonalny to po dluzszym stosowaniu moze byc jakas zamulka z libido , aczkolwiek takich opinii jest naprawdde znikoma ilosc.

ponadto , supervar to pH a nie aminokwasy wiec wez na to poprawke. przeciez na wlasna odpowiedzialnosc mozesz leciec kazda dawke.

piszesz ze nie chceesz nic mocnego wiec po co chcesz na sile zwiekszac dawkeii SV?

po to sie leci 3 miesiace oral zeby bebechy byly cale i cykl dopiety wraz z profilaktyka. wtedy to jest z glowa i przemyslane a nie kombinacje alpejskie ze lepiej znaczy wiecej.
_________________
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 5:45 pm     

wuander napisał/a:

a szukam alternatywy między kreatyna, bez mieszania sie w hormony, bo chyba supervar nie ingeruje gospodarki hormonalnej ?


No to albo czegoś nie wiem, albo nie masz racji. Ph to ph
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Maj 07, 2012 11:59 am     

Nom wlasnie tak czytam czytam napek i niedowierzam... Jak to nie ingeruje w hormony? To na jakiej zasadzie dziala?XD Kreatyna nie ingeruje... Ph to ph czy słaby czy mocny jakie by nie byly dawki to ingeruje...
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Maj 07, 2012 1:52 pm     

Epi też miało być mega łagodne,a mi dobrą florę bakteryjną dobiło,3 miechy dochodziłem do siebie,także z każdym ph trzeba uważać.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Maj 07, 2012 8:32 pm     

ludzie nie łudzcie sie ze jakis ph jest na tyle lajtowy ze nie zblokuje. co mozemy wiedziec o srodku ktory jest od niedawna na rynku i tak naprawde nie wiemy jakis jest skład. jedynie mozna wnioskowac po opiniach userów, ktorych i tak duzo nie ma i napewno nie kazdy potwierdza swoje spostrzezenia badaniami.
o oxie tez kiedys mowiono ze nie blokuje i ze mozna na pct nawet leciec. bzdury
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Maj 08, 2012 8:15 am     

dokładnie tak jak pisze Hamburg
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Maj 08, 2012 3:16 pm     

kazdy ph/saa ingeruje w gospodarke hormonalna,wg mnie najbezpieczniejszy jest undestor,ale cena z dupy kosmiczna :evil:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Wto Maj 08, 2012 4:09 pm     

Sory olek ale nie do konca rozumiem czemu akurat undestor? Nie bralem ale ciekawi mnie dlaczego mialby byc najbezpieczniejszy. Przeczytalem pare artow na necie i po wypowiedziach widze ze nawet nie wiedza czemu w jeden dzien lepiej sie wchlania a czemu w drugi gorzej wiec nie nazwalbym go bezpiecznym. Ale to tylko z teorii. Pozdro
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13