Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Sro Lis 12, 2008 11:44 am   Dokładne wyniki Pucharu Świata Zawodowców.  

SENIOR MEN LEFT 63 KG
1. POLYAKOV, ALEXEY. RUSSIA
2. BEREZOV, ASLANBEK. RUSSIA
3. FIOLEK, RAFAL. POLAND
4. BABROVICH, VALIANTSIN. BELARUS
5. BEDNARSKI, BARTLOMIEJ. POLAND
6. KADURA, MYKHAILO. UKRAINE
7. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE
8. KNOWLES, BARRY. ENGLAND
9. KODOEV, ALAN. RUSSIA

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. TSINDELIANI, ROMAN. RUSSIA
2. KALMYKOV, VITALY. RUSSIA
3. SHUSTYK, DENIS. UKRAINE
4. BARTOSIEWICZ, DAWID. POLAND
5. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS
6. BORLAKOV, MYRAT. RUSSIA
7. CINI, JULIEN. ENGLAND
8. MELNYK, SERGIY. UKRAINE
9. HORBACH, IVAN. BELARUS
10. RUDNICKI, LUKASZ. POLAND
11. GROCH, DAWID. POLAND
12. PENC, KRZYSZTOF. POLAND

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE
2. ISKANDOROV, KAZIMIR. RUSSIA
3. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE
4. MAXIM, FILIPPOV. RUSSIA
5. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA
6. RUDNYTSKYY, ROMAN. UKRAINE
7. KOTCHIAN, ARTEM. RUSSIA
8. SZEWCZYK, TOMASZ. POLAND
9. GROCH, DARIUSZ . POLAND
10. THOROVSKIG, IVAN. UKRAINE
11. CIRPONIS, AINARS. LATVIA
12. SUMAK, PAVEL. BELARUS
13. VINIKOOR, JON. USA
14. MALAKHOV, ANDREY. RUSSIA

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA
2. MATSKEVICH, OLEH. BELARUS
3. KASHPEY, ALEXEY. BELARUS
4. DVUZHILNYJ, VITALY. RUSSIA
5. ALEKSEEV, ANTON. RUSSIA
6. ONDER, DURSUN. TURKEY
7. BABIANOK, ARTSIOM. BELARUS
8. KOZHUSHKO, VIKTOR. UKRAINE
9. RZANNY, WIESLAW. POLAND
10. TSUBURAYA, HIROFUMI. JAPAN
11. SERDYUK, EDUARD. UKRAINE
12. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF. POLAND
13. BERDNIKOVICH, ALIAKSANDER. BELARUS
14. WOJTYRA, EMIL. POLAND
15. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. FUDALA, LUCJAN. POLAND
2. BRZENK 3, JOHN. USA
3. DRUSHCHITS 10, ALEXANDR. RUSSIA
4. MUSZCZAK 11, DARIUSZ. POLAND
5. KOTCHIAN, ROBERT. RUSSIA
6. KOVACS, PETER. HUNGARY
7. TARAS 1, IVAKIN. UKRAINE
8. BADULESCU, SABIN. ROMANIA
9. KRUPNOU, DZIANIS. BELARUS
10. LACHOWICZ, MARCIN. POLAND
11. STANKEVIC, ALEKSEJ. LITHUANIA
12. GLOWINSKI, ARTUR. POLAND
13. SHMYKO, DZMITRY. BELARUS

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. CYPLENKOV, DENIS. RUSSIA
2. BINNIE, CHRISTIAN. USA
3. SHARAGOVICH, VIACHESLAV. BELARUS
4. SEMARENKO, ALEKSIJ. UKRAINE
5. GRIGAITIS, DARIUS. LITHUANIA
6. CAPPA, DAVIDE. ITALY
7. KANAI, YOSHINOBU. JAPAN
8. LESZKO, ROBERT. POLAND
9. BOGDAN, ROBERT. HUNGARY

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. CYPLENKOV, DENIS. RUSSIA
2. SEMARENKO, ALEKSIJ. UKRAINE
3. DRUSHCHITS, ALEXANDR. RUSSIA
4. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND
5. BINNIE, CHRISTIAN. USA
6. BRZENK, JOHN. USA
7. SHARAGOVICH, VIACHESLAV. BELARUS
8. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA
9. FUDALA, LUCJAN. POLAND
10. MATSKEVICH, OLEH. BELARUS

SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. BABROVICH, VALIANTSIN. BELARUS
2. KOTERA, HIROSHI. JAPAN
3. BEDNARSKI, BARTLOMIEJ. POLAND
4. BEREZOV, ASLANBEK. RUSSIA
5. POLYAKOV, ALEXEY. RUSSIA
6. KNOWLES, BARRY. ENGLAND
7. KADURA, MYKHAILO. UKRAINE
8. KORODI, TIBOR. HUNGARY
9. KODOEV, ALAN. RUSSIA
10. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE
11. BRANDERS, PIENE. BELGIUM

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. TSINDELIANI, ROMAN. RUSSIA
2. BARTOSIEWICZ, DAWID. POLAND
3. KALMYKOV, VITALY. RUSSIA
4. KOLAROVICS, LASZLO. HUNGARY
5. BORLAKOV, MYRAT. RUSSIA
6. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS
7. MELNYK, SERGIY. UKRAINE
8. SHUSTYK, DENIS. UKRAINE
9. HORBACH, IVAN. BELARUS
10. GROCH, DAWID. POLAND
11. PENC, KRZYSZTOF. POLAND
12. PODGORSKI, MARIUSZ. POLAND

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. JAGNESAK, LUBOMIR. SLOVAKIA
2. KOTCHIAN, ARTEM. RUSSIA
3. ISKANDOROV, KAZIMIR. RUSSIA
4. MALAKHOV, ANDREY. RUSSIA
5. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE
6. SZEWCZYK, TOMASZ. POLAND
7. SUMAK, PAVEL. BELARUS
8. THOROVSKIG, IVAN. UKRAINE
9. BARTOSIEWICZ, PIOTR. POLAND
10. SANDERS, CRAIG. ENGLAND
11. VINIKOOR, JON. USA
12. MAXIM, FILIPPOV. RUSSIA
13. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA
14. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE
15. RUDNYTSKYY, ROMAN. UKRAINE
16. VOTH, ALEX. GERMANY
17. GROCH, DARIUSZ . POLAND
18. OHMURA, HIDEKI. JAPAN
19. CIRPONIS, AINARS. LATVIA
20. RIEGER, CHRYSTIAN. POLAND

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. GIRARD 2, PASCAL. SWITZERLAND
2. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA
3. SERDYUK, EDUARD. UKRAINE
4. WOJTYRA, EMIL. POLAND
5. ALEKSEEV, ANTON. RUSSIA
6. DVUZHILNYJ, VITALY. RUSSIA
7. KASHPEY, ALEXEY. BELARUS
8. BERDNIKOVICH, ALIAKSANDER. BELARUS
9. HARCARIK, GABRIEL. SLOVAKIA
10. MATSKEVICH, OLEH. BELARUS
11. NISHIKAWA, WATARU. JAPAN
12. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND
13. RZANNY, WIESLAW. POLAND
14. RUNDSTROM, ANDREAS. SWEDEN
15. ONDER, DURSUN. TURKEY
16. ZINSOV, ANDRIY. UKRAINE
17. KOZHUSHKO, VIKTOR. UKRAINE
18. TOMPA, TOMAS. HUNGARY
19. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF. POLAND
20. TSUBURAYA, HIROFUMI. JAPAN
21. BABIANOK, ARTSIOM. BELARUS

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. BRZENK 3, JOHN. USA
2. TARAS 1, IVAKIN. UKRAINE
3. DRUSHCHITS 10, ALEXANDR. RUSSIA
4. FUDALA, LUCJAN. POLAND
5. BADULESCU, SABIN. ROMANIA
6. MUSZCZAK 11, DARIUSZ. POLAND
7. SHMYKO, DZMITRY. BELARUS
8. KOVACS, PETER. HUNGARY
9. LACHOWICZ, MARCIN. POLAND
10. KOTCHIAN, ROBERT. RUSSIA
11. GLOWINSKI 9, ARTUR. POLAND
12. STANKEVIC, ALEKSEJ. LITHUANIA
13. KRUPNOU, DZIANIS. BELARUS

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. CYPLENKOV 5, DENIS. RUSSIA
2. BRESSAN 6, TIM. USA
3. SZASZ 4, GYORGY. HUNGARY
4. KANAI, YOSHINOBU. JAPAN
5. SEMARENKO 7, ALEKSIJ. UKRAINE
6. GAZDARICA, PETER. SLOVAKIA
7. GLOWACKI 8, SLAWOMIR. POLAND
8. CAPPA, DAVIDE. ITALY
9. BOGDAN, ROBERT. HUNGARY
10. GRIGAITIS, DARIUS. LITHUANIA
11. PUSCASU, IOAN. ROMANIA
12. PICKUP, NEIL. ENGLAND
13. SHARAGOVICH, VIACHESLAV. BELARUS
14. LESZKO, ROBERT. POLAND

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. BRZENK 3, JOHN. USA
2. CYPLENKOV 5, DENIS. RUSSIA
3. TARAS 1, IVAKIN. UKRAINE
4. GLOWACKI 8, SLAWOMIR. POLAND
5. BRESSAN 6, TIM. USA
6. SEMARENKO 7, ALEKSIJ. UKRAINE
7. MUSZCZAK 11, DARIUSZ. POLAND
8. DRUSHCHITS 10, ALEXANDR. RUSSIA
9. GLOWINSKI 9, ARTUR. POLAND
10. GIRARD 2, PASCAL. SWITZERLAND
11. SZASZ 4, GYORGY. HUNGARY

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. ILUSHYNA, VIKTOTIIA. UKRAINE
2. BONKOVA, VERONIKA. BULGARIA
3. RYDSTED, FELICIA. SWEDEN
4. BACKMAN, SARH. SWEDEN
5. NYBERG, SARA. SWEDEN
6. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. ILUSHYNA, VIKTOTIIA. UKRAINE
2. RYDSTED, FELICIA. SWEDEN
3. BONKOVA, VERONIKA. BULGARIA
4. BACKMAN, SARH. SWEDEN
5. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND
6. NYBERG, SARA. SWEDEN
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10