Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Lut 23, 2012 2:54 pm     

tyle m-drola co zaplanowałeś brać to dla 130-140kg chłopa.jak tyle ważysz to oki.
ja 1 kapsa brałęm i odczułem dobrze.i działanie i skutki uboczne.
wybór jest Twój...

ale to głupota i tyle.
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Czw Lut 23, 2012 9:23 pm     

napek napisał/a:
Cytat:
Co ma Sus do rozwalonych stawów ???


Obniżony estrogen powoduje problemy ze stawami?

Cytat:
ale chciałbym poznać waszą opinie


Nie chcesz poznać niczyjej opinii, tylko szukasz przyklasku dla swoich złotych pomysłów. Zamknijcie ten temat, jak chce sobie robić cykle z dupy, wysrać wątrobę, albo wyrzucić pieniądze - chcącemu nie dzieje się krzywda. A reszta nie będzie się wściekać, czytając to wszystko.


Gdybym chciał zrobić cykl z dupy to zjadłbym 2 paczki mdrolla, niezrobił podtrzymania i bez osłonek więc nie p*ERdol mi tutaj, że czekam na przyklaski. Gdybyś czytał uważnie pytałem teraz czego użyć do zbicia i podtrzymania po mdrollu... To, że wybieram taki cykl to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. A po to napisałem na forum nie żeby usłyszeć opinie "wylądujesz w szpitalu" "o boże itp" tylko po to, żeby otrzymać pomoc w prawidłowym ulożeniu dawkowania i połączenia drugiego Prohormonu... Wściekasz to narazie się Ty i próbujesz coś pokazać, że niby masz większą wiedzę... Jeżeli takową masz to pomóż co będzie najlepsze na podtrzymanie a nie gadasz o zamknięciu tematu, bo napewno nie jestem jedyny, który potrzebuje pomocy na ten temat.
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Czw Lut 23, 2012 9:28 pm     

lysy napisał/a:
tyle m-drola co zaplanowałeś brać to dla 130-140kg chłopa.jak tyle ważysz to oki.
ja 1 kapsa brałęm i odczułem dobrze.i działanie i skutki uboczne.
wybór jest Twój...

ale to głupota i tyle.


Ważę 90 kg. Jakie miałeś skutki uboczne ? akie efekty po 1 kaps ? Jak długo trwał Twój cykl ?
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 7:47 am     

mdrol 1 kaps przez 4 tygodnie i klepało jak nalezy, saidy tez były konkretne przy wadze ponad 90kg i długim stazu treningowym, mdrol jest najbardziej toksycznym ph wiec dla mnie glupota nawet brac 2 kapsy
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 9:28 am     

Poza tym m-drol akurat w moim przypadku działał tylko przez pierwsze 3 tygodnie, w czwartym już postępów nie było. Drugi raz w życiu nie wezmę, szkoda zdrowia a efekty niestety są ulotne. Jeżeli już miałbym sięgać po tą ''półkę'' to wybrałbym Pheravol (P-plex). Efekt końcowy w sumie podobny a toksyczność w porównaniu do m-drola niewielka...
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:40 am     

Snake, ja sie zastanawiam po co ty zasypujesz co chwila wszystkich pytaniami skoro kompletnie nie korzystasz z fachowym odpowiedzi.

Zadajesz pytanie, dostajesz odp i za chwile pytasz o nastepne. wszyscy ci mowia odpusc i pojdz lepsza i zbepieczniejsza droga a ty z usmieszkiem ignorujesz i pytasz po raz enty o to samo.
Skoro ktos swoja porada bierze czesciowo odpowiedzialnosc za taki cykl to chyba nie ciezko zrozumiec ze staje sie to irytujace.
nie wiem jaki jest cel tych twoich ptan? na czym ma polegac porada twoim zdaniem?

bo jak widac z dobrej porady kolegow wyzej nie chcesz skorzystac.
_________________
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 11:02 am     

jak grochem o ścianę... jestem tego samego zdania co napek i Borkow66 tylko ja mam w dupie czy wylądujesz w szpitalu. Możesz wciągnąć całą puszke mdrola ale nic z tego nie utrzymasz po cyklu. Ja po mdrolu mam rozregulowaną trzustkę a dodatkowo było gino progesteronowe (b6 szło 600mg na zabezpieczenie- bezskutecznie) i wywindował mi prolaktyne tak że miałem mlekotok, moje szczęście że zeszło po pół roku. Więc pomyśl zanim coś weźmiesz bo nie wiesz nawet czym Cię może zaskoczyć.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 2:00 pm     

ja ważę 100kg i jadłem 1 kapsułkę.
działał odczuwalnie do 2- 3 tygodni.
po 7-10 dniach takie jazdy w brzuchu miałem że bym go chętnie odstawił i nigdy do niego nie wrócił.
siła lekko na +
waga lekko na +
moja 2 przygoda z tym środkiem.
szła pełna ochrona.

drugi raz się skusiłem bo myślałem że lepiej będzie niż za 1 razem.wtedy po 10 dniach odstawiłem z mocnym postanowieniem że więcej tego nie wezmę...
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 2:05 pm     

he he kurwa..ja sie osralem po 4 czy 5dniach, tyle ze nie robilem juz drugiego podejscia..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 3:28 pm     

M drol to srodek dla wytrawnych wyjadaczy i na pewno osob zaawansowanych. ale tez stosowany z rozsadkiem na tzw. kickstart.

Snake, jeszcze raz sobie wszytsko poukladaj na spokojnie myslac racjonalnie bo ryzyko zjebania sobie zdrowia jest wieksze niz korzysci .
_________________
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 5:39 pm     

Dzięki Panowie, dopiero przetłumaczyliście mi... Nie wezmę Mdrolla, jeszcze raz dzięki wszystkim za porady. Nie bede brał przykładu z innych asów, jedli po 2-3 paczki i niby żadnych skutków ubocznych w co mi się nie chce wierzyć... Co myślicie, że będzie odpowiednie na drugi cykl ? Zastanawiam się nad dwoma Ph... Sus lub Pro Tren... Który według Was będzie odpowiedni ? Dodam, że zrobiłem już jeden cykl na EPI z Neogenica i było ok, teraz chciałbym wejśc na coś mocniejszego :) Dzięki za opinie, dobrze że zajrzałem na to forum, porobiłbym błędy i wydał pieniądze bezsensownie... :)
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 5:59 pm     

jak ma ktoś niedziałający m-drol to i 5 dziennie nie zrobi mu krzywdy...
 
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 7:17 pm     

jeśli dobrze pamiętam to w końcu CEL zniknął z pbs po banie w usa bo nie wiadomo co tam jest. Jak pisaliśmy wcześniej, chłopaki mówili że neogenica wydała halodrol - na Twoim miejscu celowałbym w ten środek solo.
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:33 pm     

Niestety mam dostęp tylko do pewnego pro trenu albo Susa... Który Ph będzie lepszy ? Stosował ktoś z Was Pro tren ?
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Sob Lut 25, 2012 7:53 am     

megaH mozna dostac albo pplexa
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10