Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Lut 21, 2012 7:10 pm     

SnakeDoc90 epi a sus to to samo tylko ze w sus jest jeszcze dodatkowo ATD,DAA .....
_________________


 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Lut 21, 2012 9:38 pm     

a czy w ogole jestes przygotowany na TAKIE mocne cykle ??

napisz cos o sobie
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:31 pm     

O bez kitu.

Człowieku - w odpowiedzi na pytania, które zadałeś parę obcych ludzi powiedziało, że masz szanse zejść, a najprawdopodobniej zniszczysz sobie zdrowie, bo nie bierze się takich dawek, a odpowiadasz: rzucając emotami, zbywając te ostrzeżenia i zadająć kolejne pytania. W gruncie rzeczy powinno im być obojętne, co się stanie - ale jednak ostrzegają. Może czas zrobić cykl: 1-4 olej z głowy 3-10 rozum 2ed?
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 12:45 am     

napek napisał/a:
O bez kitu.

Człowieku - w odpowiedzi na pytania, które zadałeś parę obcych ludzi powiedziało, że masz szanse zejść, a najprawdopodobniej zniszczysz sobie zdrowie, bo nie bierze się takich dawek, a odpowiadasz: rzucając emotami, zbywając te ostrzeżenia i zadająć kolejne pytania. W gruncie rzeczy powinno im być obojętne, co się stanie - ale jednak ostrzegają. Może czas zrobić cykl: 1-4 olej z głowy 3-10 rozum 2ed?


Gdyby było mi to obojętne to nie pytałbym się o opinię na forum ludzi bardziej doświadczonych. Nie przesadzaj, że mam szansę zejść bo znam ludzi, którzy jedli po dwie paczki mdrollu bez osłonek i widzę ich cały czas na treningach. Poprostu chce zaplanować dobry cykl bez błędów, dlatego przed rozpoczęciem poprosiłem tutaj o pomoc.
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 12:48 am     

JOR5 napisał/a:
a czy w ogole jestes przygotowany na TAKIE mocne cykle ??

napisz cos o sobie


Zakończyłem właśnie cykl na EPI z Neogenica, idzie teraz podtrzymanie na mono 6 tygodni. Zaraz po podtrzymaniu chciałbym wejść na mdroll plus sus. Uważasz, że takie połączenie będzie wporządku:
1 tydzien: 2 kaps mdroll
2 tydzien: 2 kaps mdroll
3 tydzien: 2 kaps mdroll
4 tydzien: 2 kaps mdroll
5 tydzien: 2 kaps mdroll + 2 kaps sus
6 tydzien: 3 kaps sus
7 tydzien: 3 kaps sus
8 tydzien: 3 kaps sus
9 tydzien: 3 kaps sus
10 tydzień: 3 kaps sus
11 tydzien: 2 kaps sus

Myślę żeby mdroll skrócić do 4 tygodni zamiast 5, cały czas będzie po 2 caps :)
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 6:10 am     

nadal nie rozumiesz... odpuść sobie mdrola to nie zabawka, może i teraz ma zaniżone stężenia ale to nie ma znaczenia. Nie powinno się tego środka brać na starcie bo kompletnie nie będziesz potrafił wykorzystać potencjału jaki w nim siedzi. Sam tak zrobiłem i nie jestem z tego dumny a potem i tak chuj wielki z tego wyszedł. To że są łepki co biorą niewiadomo jakie dawki to od dawna znane, tylko czy warto naśladować debili? Na początku praktycznie każdy myśli że koks to niewiadomo jakie cuda i można je brać zamiast diety i przy chujowym treningu. Biorąc nieporównywalnie mocny towar do doświadczenia szkodzisz zdrowiu i wynosisz taką naukę jak niektórzy co Ci doradzają, czyli biorę rosnę wszystko pięknie a po cyklu spadki i nim się spostrzeżesz wracasz do punktu sprzed cyklu często z większym brzuchem... i zdajesz sobie pytanie po co?

Naucz się jak przeprowadzić cały proces prawidłowo na podstawowych środkach a dopiero później sprawdzaj mocniejsze zabawki. I pozostaję przy opcji prop + oral albo nawet samą hawke, pzdr
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 7:15 am     

Rashes, moj czlowiek!


wczoraj zobaczylem goscia z żółtymi oczami po 20mg wina... skad wiesz, ze skoro Twoi kumpletro wytrzymali to Ty tez to wytrzymasz??

Nie nadajesz sie do takich zabawek jak m drol i cykli 10 tyg na oralach...

wez jakis lekki oral dorzuc propa i zobaczysz co to porzadny cykl... naucz sie jesc i trenowac i potem sprawdz swoje umiejetnosci i wiedze po cyklu... chodzi o to abys utrzymal to po cyklu bo dopiero tutaj bedziesz mogl sie popisac umiejetnosciami.

boisz sie igły, ze chcesz łączyc srodki na drugim cyklu?
 
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 9:51 am     

zolte oczy po 20mg wina??? lol to jakies uczulenie na srodek czy jak??? bo ja znam turbinowcow ktorzy jechali na 60-80mg i zadnych skutkow z ich "wypowiedzi", a wino przy ich cyklach bylo tylko "drobnym" oralem
_________________

 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 10:12 am     

sunclub napisał/a:
zolte oczy po 20mg wina??? lol to jakies uczulenie na srodek czy jak??? bo ja znam turbinowcow ktorzy jechali na 60-80mg i zadnych skutkow z ich "wypowiedzi", a wino przy ich cyklach bylo tylko "drobnym" oralem


Uszkodzenie wątroby albo trzustki?
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 10:19 am     

teraz dal mi znac, ze wirusowe zapalenie watroby typu A...
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 5:46 pm     

Na zimę polece na mdrollu + Epi albo pro tren. Teraz zrobię cykl na samym susie. Będzie to według Was dobre wyjście ? A gdyby zamiast mdrolla wrzucić P-plex z Susem ?
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 8:58 pm     

sus black solo to dosadnie ujowy pomysł wg. mnie (epi+atd= rozwalone stawy)
chyba, że ten stary sus500

jak chcesz jeden środek to h-drol da ci fajny przyrost siły i masy też wpadnie trochę. Na pewno będziesz zadowolony jak chcesz trochę mocniej uderzyć. Możesz też klasycznie uderzyć metkę np. z neogeniki i będzie git. Nie wiem po co na siłę chcesz kombinować.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 10:30 pm     

Co ma Sus do rozwalonych stawów ??? Metki nie chcę, świetnie jest do miesiąca po cyklu potem połowa wody spada ;/ Będę wchodził albo na Xtren solo albo mdroll + xtren na ubicie i podtrzymanie :)


vhailor napisał/a:
sus black solo to dosadnie ujowy pomysł wg. mnie (epi+atd= rozwalone stawy)
chyba, że ten stary sus500

jak chcesz jeden środek to h-drol da ci fajny przyrost siły i masy też wpadnie trochę. Na pewno będziesz zadowolony jak chcesz trochę mocniej uderzyć. Możesz też klasycznie uderzyć metkę np. z neogeniki i będzie git. Nie wiem po co na siłę chcesz kombinować.
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 10:44 pm     

Co według Was Panowie będzie najlepsze na zbicie po cyklu na mdrollu i jednoczesne podtrzymanie: Xtren, Sus czy zwykłe Epi ? Najwięcej osób polecało mi Xtrena ale chciałbym poznać waszą opinie :) Z góry dzięki za pomoc :)
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Lut 23, 2012 12:00 am     

Cytat:
Co ma Sus do rozwalonych stawów ???


Obniżony estrogen powoduje problemy ze stawami?

Cytat:
ale chciałbym poznać waszą opinie


Nie chcesz poznać niczyjej opinii, tylko szukasz przyklasku dla swoich złotych pomysłów. Zamknijcie ten temat, jak chce sobie robić cykle z dupy, wysrać wątrobę, albo wyrzucić pieniądze - chcącemu nie dzieje się krzywda. A reszta nie będzie się wściekać, czytając to wszystko.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 11