Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sty 23, 2012 4:10 pm     

Luca napisał/a:
mam takie same odczucia jak metro

leciałem bez podkładu razem z d-zine i p-magiem

dla mnie towar gówniany, blok duży efekty bardzo mizerne tyle o eq-plexie


moj wniosek jest jeden, eqplexa nie leci sie bez podkladu":)

a wiem bo lecialem i solo i z podkladem enana, rewelka byla !
_________________
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Sty 23, 2012 6:10 pm     

na zachodnich boardach też piszą o tym żeby eq z testem lecieć bo wtedy inaczej działa - synergicznie
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 5:52 am     

d zine p mag i eq plex w jednym cyklu??

czy wyście oszaleli??
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:50 am     

JOR5 napisał/a:
dokladnie p plex... lapie mnóstwo wody i potem ta woda musi zejsc wiec w pierwszym tyg po odstawieniu leci pare ladnych kilogramów... jak ktos nie mial diety i nie trenowal jak nalezy to woda paruje i nic nie zostaje bo nic nie zostalo zbudowane...

eq plex na prawde fajny srodek, ale tutaj zalezy wszystko od priorytetow...


He he, twierdzisz, że nie wiem jak trenować i że nie miałem diety... :mrgreen:
Dobra, wytłumacz mi jedno. Jeżeli tak to czemu po havce, epi czy x-trenie potrafiłem zachować większość przyrostów, zaś po tak mega-genialnym wynalazku jak eq nie??? Gdybym faktycznie nie umiał trenować i żarł byle gówno to po powyższych ph też nic by nie zostało... Czy taki super fajny środek nie powinien choć trochę ''utwardzić'' tą mokrą masę zdobytą na p-plexie???
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 9:31 am     

metro napisał/a:
JOR5 napisał/a:
dokladnie p plex... lapie mnóstwo wody i potem ta woda musi zejsc wiec w pierwszym tyg po odstawieniu leci pare ladnych kilogramów... jak ktos nie mial diety i nie trenowal jak nalezy to woda paruje i nic nie zostaje bo nic nie zostalo zbudowane...

eq plex na prawde fajny srodek, ale tutaj zalezy wszystko od priorytetow...


He he, twierdzisz, że nie wiem jak trenować i że nie miałem diety... :mrgreen:
Dobra, wytłumacz mi jedno. Jeżeli tak to czemu po havce, epi czy x-trenie potrafiłem zachować większość przyrostów, zaś po tak mega-genialnym wynalazku jak eq nie??? Gdybym faktycznie nie umiał trenować i żarł byle gówno to po powyższych ph też nic by nie zostało... Czy taki super fajny środek nie powinien choć trochę ''utwardzić'' tą mokrą masę zdobytą na p-plexie???


jor ma racje, jak mozna laczyc 2 mega toksyczne srodki jak pmag i dzine ktore daja typowe mokre przyrosty + eqplex ktory sobie w tym zestawieniu nie poradzi.
_________________
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:11 am     

Borkow, post o łączeniu d-zine, p-maga i eq nie był mój. To Luca jest takim hardcorem :twisted:
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:54 am     

nie no luz, po prostu to polaczenie moze przyniesc wiecej szkod niz korzysci. jak dla mnie. moze sa userzy korzy byli zadowoleni z takiej rozpiski ale ja bym zostawil bebechy w kiblu o libido juz nie wpomne.
_________________
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 12:22 pm     

metro... ja do nikogo tam nie uderzalem tylko pisalem o odczuciach po p plexie

ale poruszyles wazny temat wiec juz spiesze z wyjasnieniem...

niestety... to ile utrzymasz po cyklu zalezy glownie od diety, treningu, ktore ulegaja zmianie na pct... do tego nalezy dolozyc odpowiednie suple bo bez tego sie nie uda...
ale najwazniejsze jest to ile udalo CI sie zbudowac na cyklu... a to zalezy TYLKO I WYLACZNIE od diety, treningu i odpowiedniej regeneracji... bo srodki daja tylko "możliwosc" w postaci zwiekszenia anabolizmu... czy to wykorzystamy zalezy tylko i wylacznie od Nas... p plex wrzuca TYLE wody, ze niektorym moze sie wydawac, ze rosna jak na drozdzach tylko potem po cyklu ta woda schodzi i nagle okazuje sie, ze cykl został po prostu spier...

a najwiekszym osiagnieciem jest utrzymanie jak najwiecej po cyklu, a tutaj potrzeba juz doswiadczenia dlatego powinno sie zaczynac od najslabszych srodkow i stopniowo wchodzic na mocniejsze...

ale jak ktos potrzebuje p maga, d zine'a i eq plexa na cyklu to znaczy, ze albo jest na poziomie zawodniczym, albo jest niespelna rozumu i mysli, ze im wiecej tym lepiej... no jest jeszcze opcja, ze boi sie zastrzyków bo przeciez jeden srodek anaboliczny, podklad z testosteronu jedzenie, trenowanie i forma rosnie...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 12:35 pm     

Cóż, może Luca coś skrobnie na ten temat bo połączenie 3 ph to faktycznie przesada ale może nie dla niego...
Zgadzam się z tym co napisałeś na temat spadków i prób podtrzymania efektów na PCT. Chodzi mi wyłącznie o to, że akurat ja uważam eq-plex za najsłabszy z ph które miałem przyjemność w życiu skonsumować a parę ich było. Jest to tylko moje zdanie i nikogo nie będę przekonywał, że mam ''jedyne słuszne'' poglądy bo niektórzy mogli mieć po tym środku pozytywne odczucia ale niestety, nie ja.
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 2:04 pm     

JOR5 napisał/a:
ale jak ktos potrzebuje p maga, d zine'a i eq plexa na cyklu to znaczy, ze albo jest na poziomie zawodniczym, albo jest niespelna rozumu i mysli, ze im wiecej tym lepiej...


nie jestem na pzoziomie zawodniczym, psychiatrycznie również się nie leczyłem i wcale nie uważam że im więcej tym lepiej to tak dla jasności

nie przesadzajcie tak z tym ryciem flaków...wątroba to nie reklamówka z biedronki która pęknie pod naciskiem, poza tym jak robi się cykl to mając odpowiednią profilaktykę zapobiega się większości problemów

Borkow66 napisał/a:
jor ma racje, jak mozna laczyc 2 mega toksyczne srodki jak pmag i dzine ktore daja typowe mokre przyrosty + eqplex ktory sobie w tym zestawieniu nie poradzi.


d-zine i p-mag dają mokre przyrosty heh to ciekawe bo retencja na tych środkach jest minimalna ale głownie zależy to od diety....
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 2:26 pm     

Luca napisał/a:
JOR5 napisał/a:
ale jak ktos potrzebuje p maga, d zine'a i eq plexa na cyklu to znaczy, ze albo jest na poziomie zawodniczym, albo jest niespelna rozumu i mysli, ze im wiecej tym lepiej...


nie jestem na pzoziomie zawodniczym, psychiatrycznie również się nie leczyłem i wcale nie uważam że im więcej tym lepiej to tak dla jasności

nie przesadzajcie tak z tym ryciem flaków...wątroba to nie reklamówka z biedronki która pęknie pod naciskiem, poza tym jak robi się cykl to mając odpowiednią profilaktykę zapobiega się większości problemów

Borkow66 napisał/a:
jor ma racje, jak mozna laczyc 2 mega toksyczne srodki jak pmag i dzine ktore daja typowe mokre przyrosty + eqplex ktory sobie w tym zestawieniu nie poradzi.



d-zine i p-mag dają mokre przyrosty heh to ciekawe bo retencja na tych środkach jest minimalna ale głownie zależy to od diety....


to bardzo ciekawe bo dzine to blizniaczo podobny jest do superdrolu wiec z pewnoscio nie jest toksyczny i nie powoduje retencji wody:) Luca - przeciez jak chcesz to tak moze byc , tyle ze to nie ma nic wspolnego z rzeczywistosciia
_________________
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 4:12 pm     

Borkow66 napisał/a:
to bardzo ciekawe bo dzine to blizniaczo podobny jest do superdrolu wiec z pewnoscio nie jest toksyczny i nie powoduje retencji wody:) Luca - przeciez jak chcesz to tak moze byc , tyle ze to nie ma nic wspolnego z rzeczywistosciia


a gdzie ja napisałem że nie jest toksyczny ? poza tym to że wiązanie chemiczne jest podobne-bo jest podobne a nie identyczne nie oznacza to że działa w ten sam sposób jak superdrol...zresztą każdy organizm reaguje inaczej na dany środek...

nie napisałem również że środki te nie powodują retencji wody...przy czystej diecie retencja jest minimalna z pewnością dużo mocniej aromatyzuje p-plex...
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 4:36 pm     

sam pplex + dzine = potrojna grupa metylowa, wiec bebechy umieraja podczas takiego polaczenia , nie wspominajac juz o eqplexie.
_________________
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Śro Sty 25, 2012 10:31 am     

ja lecialem explexa solo i prawei rok po odstawce jeszcze mialem problemy z libido :/
efekty zadowalajace przy małej toksycznosci, ale zeby na niektorych laskach gdzie na sam widok staje pala bylo w lozku zero reakcji ze strony malego to wstyd, musiałem sie gesto stresem tlumaczyc :oops:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Sty 25, 2012 11:56 am     

wniosek prosty, eqplexa sie nie leci bez podkladu:)
_________________
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 11