Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 8:51 am     

O.K. :mrgreen: Skoro tak to Ty też bierz i rośnij wielki!
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 8:53 am     

olej dietetyka... mam u siebie w pracy wielu takich, ktorzy mieli problem ze schudnieciem albo przytyciem i poszli do dietetyka...

kazdego z Nich bym odstrzelił patrząc na to co oni rozpisuja... dla osob chorych, cukrzyków itp jasne może i pomoże, ale dla osób chcacych osiagnac sportowa sylwetke ich diety sie nie nadaja...

juz czasami nie moge sluchac klientów, ktorzy wierzą w to co im powie jakis dietetyk...

jedna mi zaslabla wczoraj na treningu bo prawie weglowodanów nie miala w diecie i nie zje... jak pytam dlaczego? odpowiada mi: "BO NIE"... i na pierwszym treningu, zaczeła mi plywac po rozgrzewce i kazałem jej zwiekszyc ilosc wegli... nie wziela tego do serca i wczoraj zemdlała... a baaardzo ja oszczedzałem... wlasciwie zrobila 2 cwiczenia po rozgrzewce... kalorii w diecie ma rotacyjne w jeden dzien 900 kcal, a w drugi 1300kcal... debilizm

jeden moj bliski znajomy schudł 34 kg szkoda, ze z pasa mu polecialo 15 cm, a barki, łapki to ma jakby byl anorektykiem... stracil mnóstwo masy miesniowej i z chlopaka, ktory moze i byl gruby, ale i byl silny i "miesisty"... kawał chlopa teraz jest leszczem, ktory zmniejsza ciezar po dziewczynach cwiczacych na maszynach przed Nim... i placze mi, ze juz nie chudnie... ale diety nie zmieni...

przeslij mi na pw ta diete i zaczniemy kombinowac i zobaczysz, ze można odnosić na prawde fajne efekty z treningu jeżeli tylko bedziesz trenował jak czlowiek i bedziesz konsekwetny w diecie...

pzdr!
 
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:39 am     

czasami ciezko jednak trzymac diete jak wszyscy dobrze gotuja :smile:

JOR5, to dobrze ze Ty jeszcze mozesz tam pare osob przekonac, bo sa i takie co wiedza lepiej i hoooj, potem przeczyta leszczy na forach ze nic sie nie da i robi dalej swoje. Faktycznie w polskich silowniach jest moze 5% kadry ktora zna sie na rzeczy, reszta to cepy z papierem instruktora za 1500zl robionym w 1-2dni bo zwiazek musi zarobic na premie na swieta.
_________________

 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:41 am     

Wklej ta diete w odpowiednij dziale, niech wszyscy zobacza :wink:
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:42 am     

To ja kiedyś jak się za pierwszym razem odchudzałem sam zbiłem ze 107kg na 95kg i nastąpił zastój i poszedłem do dietetyczki. Po pierwsze miała 1,6m wzrostu i tyle samo w pasie to rozpisała mi dietę na "chlebku, jogurcikach, owocach i od czasu do czasu jakiś batonik" co miało raptem 1400kcal, powiedziałem jej, że ćwiczę i tu trzeba pełnego białka dobrych węgli, żeby móc w ogóle pójść na siłownie. To ona żebym wpadł za tydzień i zobaczymy jak będzie z wagą. Podziękowałem i sam jeszcze potem zrzuciłem 13kg szkoda, że mało wiedziałem wtedy i dużo mięsa w tym było ale liczyła się tylko utrata wagi. Ja jeszcze na swojej drodze nie spotkałem dietetyka, który potrafiłby rozpisać dietę osobie ćwiczącej na siłowni. Niestety
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:02 am     

kto dzis do dietetyka chodzi. starczy wejsc na forum pelno info znajdzie sie. rozumiem osoby starsze z miazdzyca, cukrzyca, sam nie maja pojecia i zapewne na forach tez nie siedza
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 7:52 pm     

Dużo chodzi osób do nature hause dam dają diete 1400kcal, a wszystko mają gotowe w komputerze plus jakiś badziew na schudnięcie co tydzień min 100zł zostawione.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 7:24 am     

tez mam jedna z natur house'a... tragedia...
 
 
 
       
matty1

SOGI: 155

świerzak


Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 151
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 1:18 pm     

jor5 może one mdleją na widok twoich mieśni :mrgreen:

co ty im robisz

a tak na powaznie to uwazaj, jak widzisz że mdleje to niech przestanie ćwiczyć :razz:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 1:52 pm     

wiem co mam robic spokojnie :-)
 
 
 
       
matty1

SOGI: 155

świerzak


Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 151
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 2:16 pm     

znaczy jak zemdleją wiesz jak zadziałać :mrgreen:

oczywiście wygłupiam się :roll:

to prawda, niestety że większosć dziewcząt/pań odchudzając sie robi elementarne błędy, nawet taki laik jak ja je zauwaza, ale cięzko im coś wytłumaczyc i potem jest skutek - mdleja bidulki, albo niby chudną ale wygladaja jeszcze gorzej bo z miesni a tłuszcz zostaje, potem jojo i jest generalnie coraz gorzej
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 7:50 pm     

Jor5 jak wyleczyłeś lale z nh?
Tam im niezle piorą mózgi.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:09 pm     

na samym poczatku dostała zawrotów głowy podczas rozgrzewki bieżnej tj. 5 minut na bieżni przy tetnie 110-120 uderzen na minute... czekam na Nia i przychodzi cała blada, nogi jej sie uginaja i ręcę trzesą jak galareta... posadzilem ja na sofie i w tym samym momencie moj szef za ladą jadł sobie ptasie mleczko i od razu kazalem jej zjesc pare sztuk i siedziec az jej przejdzie... najgorsze bylo to, ze wydzierała się do mnie, ze nie wezmie i tyle bo zaraz jej przejdzie... kazałem opowiedziec co zjadla tego dnia, potem powiedzialem dosadnie co myślę o tej diecie, co moze się stac oczywiscie opierajac się na zwyklej biochemii organizmu bo przeciez jak mozna prawie nie jesc wegli do tego spozywac 900kcal uprawiajac JAKAKOLWIEK aktywnosc fizyczna... w pewnym momencie jak zobaczylem, ze juz mi odplywa wziałem garsc ptasiego mleczka i prawie wsadzilem jej do ust... mocno sie przestraszyla i wtedy dopiero zjadla...

za 15 minut zaczela wracac...

potem siedzialem z Nia i zaczalem opowiadac o diecie osoby aktywnej i o tym co moglo sie stac gdyby dalej tak brneła w ta glupote...

potem pokazalem jej kilka moich klientek, ktore zmienily sie nie poznania...

od kilku dni juz robi to co jej kaze... nawet przyprowadzila corke ze soba... :-P

Kobiety sa dobrymi klientami i partnerami treningowymi bo sa bardzo zawziete, ale czasami za bardzo w pewnych kwestiach... no cóż... przynajmniej moja praca nie bywa nudna i zawsze mam co robic heh :wink:
 
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:08 pm     

a corka nice? :twisted: wytrenuj i wychowuj hehehehe :-D
_________________

 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:15 pm     

16 lat :-P jak bedzie trenowala to za pare lat nie bedzie się mogla opedzic od chlopaków... ja juz bede za stary :mrgreen:
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10