Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Brutalnie12 

SOGI: 14

świerzak
;)


Wiek: 29
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 10
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:23 pm     

Borkow66- jestem podobnego zdania, nie chciałbym brać czegoś mocnego, zależy mi na masie, lecz na naprawdę mocne suple przyjdzie jeszcze czas.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:27 pm     

Brutalnie12 napisał/a:
Pomyślę o tym olaniu dietetyka ; ). Może coś w dziale dietetyka spróbuję pokombinować później ;) .

Dziękuję za dobre odpowiedzi.
SpAiro_ zastanowię się nad tym zestawem, dzięki ;)

A inni polecacie coś jeszcze innego?


ale po co kombinowac jak masz tu to, co na ta chwile w twoim treningu wystarczy w 100% ?

jak bardzo chcesz to mozesz dac White Flood z Controlled Labs przez trenig- super prerat przed trening i nie zawiera kreatyny wiec mozna laczyc z mono z super efektami.

co do dietetyka, to moim zdaniem ktos robi na tobie kase i jak widac malo dobrego ci doradzil, daj sobie z tym spokoj w tym wieku bo tu na forum chlopaki ci na pewno lepiej doradza i za free, napisz do JOR5 - on siedzi w temacie glebiej.
_________________
 
 
       
Brutalnie12 

SOGI: 14

świerzak
;)


Wiek: 29
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 10
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:43 pm     

Zainwestowałem w dietetyka, ponieważ jak ważyłem 48 kg to nie mogłem patrzeć w lustro i nie zważałem na kasę, rozumiesz o co chodzi. Teraz też nie jestem umięśnionym za bardzo, lecz jest lepiej. Dzięki za polecenie JOR5.

A co powiesz Borkow66 na temat tego co polecił SpAiro_?:

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=267

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=577

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=588
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:49 pm     

Brutalnie12 napisał/a:
Zainwestowałem w dietetyka, ponieważ jak ważyłem 48 kg to nie mogłem patrzeć w lustro i nie zważałem na kasę, rozumiesz o co chodzi. Teraz też nie jestem umięśnionym za bardzo, lecz jest lepiej. Dzięki za polecenie JOR5.

A co powiesz Borkow66 na temat tego co polecił SpAiro_?:

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=267

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=577

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=588


jak najbardzie poprawny zestaw, dolozylbym do tego tylko BCAA - sa niezbedne do regeneracji. generalnie zestaw kompletny. super sprawa, sprawdz i zdaj relacje, pozdro
_________________
 
 
       
Brutalnie12 

SOGI: 14

świerzak
;)


Wiek: 29
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 10
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:55 pm     

Okej, co do diety, to zastanowię się nad zerwaniem z dietetykiem, dzięki wam za wszelakie rady i polecenia JOR5. Dostaliście punkty za pomoc. Widzę, że jest to fajne forum i mądre odpowiedzi otrzymałem. Pozdrawiam.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 6:00 pm     

Z nami nie znikniesz :one:
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 6:11 pm     

1. Już sam na początku chciałem napisać żeby olać tego dietetyka. Po wadze widać że nie masz tendencji do zalewania się fatem, więc dieta na dodatnim bilansie kcal to obowiązek :)
2. Jak Panowie wyżej, gainer pxs, mono pxs jak będziesz miał więcej kasy to bcaa śmiało możesz dodać. czuć różnicę. podstawowe suple są imo najlepsze.
3. trening 5x5 lub Rippetoe i rośniesz :D
_________________
Train like a champion today
 
 
       
PSYCHOL

SOGI: 17

świerzak


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 14
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 6:57 pm     

Ja bym tylko jeszcze dorzucił kompleks witamin z minerałami tutaj od stanu portfela wybierasz - ze sklepu pitbullshop masz wybór może być z tańszych bestbody multi5000 zapytaj przy ewentualnym zamówieniu czy mają, dorzuć witaminę C minimum 500mg przed i po treningu dobre są te z "PureWay-C" Olimp, Swanson mają je w ofercie daję radę, oraz magnez ze sklepu BestBody w płynie na noc i będzie solidna podstawa do tego co chłopaki wyżej polecili.

od solidnych fundamentów trzeba zacząć a później można wchodzić na wyższe levele. Masz czas.
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 7:27 pm     

tak jak PSYCHOL pisze. zapomniałem oczywiście o witaminach polecam life essence/one n only i omega-3
to jest wręcz fundament suplementacji
_________________
Train like a champion today
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 8:28 pm     

a wogole sportowy dietetyk? czy jakis przypadkowy pleb po studium?

suple j/w

ps. moze mlody ma problem jak tu 2 puchy ukryc przed rodzicami a wy mu zajebaliscie cala polke i szafke "poleconymi" suplami hehehee :-D

PSYCHOL, witaminki z olimpu? dzialaja na Tobie? :smile:
_________________

 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 9:30 pm     

Chłopie, masz dopiero 17 lat! Póki co odżywki nie będą Ci potrzebne, dużo i mądrze jedz a mięśnie będą rosły. Jedyne co powineneś uwzględnić w diecie to białko i gainer ( oczywiście tylko jako uzupełnienie). Na wszystko inne przyjdzie czas...
 
 
       
PSYCHOL

SOGI: 17

świerzak


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 14
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 10:13 pm     

sunclub:

na osoby początkujące z małym budżetem na suple zadziałają może też i placebo, ale zadziałają. Ale np. wit C praży i dobra cena. Jak się poszuka to czasem wydobędzie się ziarno od plew.

Lepsze zabawki dla lepszych zawodników tak, by w pełni je wykorzystać.

Ja nie piszę tutaj o sobie co u mnie praży a co nie:)
 
 
       
Brutalnie12 

SOGI: 14

świerzak
;)


Wiek: 29
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 10
  Wysłany: Wto Sty 17, 2012 11:08 pm     

Myślę, że ćwiczę już 1,5 roku i coś tam mogę zacząć brać z supli, nie jest to jakieś duże doświadczenie, ale jest. Wielu zawodowców brało odżywki w bardzo młodym wieku i tego nie żałują. Jest wiele suplementów i nie chcę brać jakiś mocnych, lecz coś słabszego chciałbym brać.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Sty 18, 2012 8:38 am     

Kolego, ćwiczysz DOPIERO 1,5 roku a co do brania odżywek przez zawodowców to powiem Ci, że część z nich nie ma o suplach zielonego pojęcia na co dowodem jest seminarium z Dilletem o którym kiedyś pisałem... Połączenie super genetyki i ''towaru'' w ich przypadku daje mega efekty a co do odżywiania to wszyscy bazują na naturalnej żywności a z suplami najczęściej mają tyle wspólnego, że się z nimi fotografują i mówią jakie to fajne rzeczy bo po prostu dostają za to kasę od producenta...
 
 
       
Brutalnie12 

SOGI: 14

świerzak
;)


Wiek: 29
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 10
  Wysłany: Śro Sty 18, 2012 11:33 am     

To jest Twoje zdanie. Wiele ludzi zaczęło brać suple w podobnej jak moja sytuacja i nie żałują. Naturalna żywność jest bardzo ważna, lecz mówiąc, że mają wspólnego tyle z suplami, że się z nimi fotografują to trochę przesadzasz. Kasę dostają za reklamę, lecz nie przesadzaj, wielu z tych ludzi bierze właściwe suple. Na pewno nie te co reklamują, bo reklamują te za które dostaną więcej kasy.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10