Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 1:09 pm     

Bula24 napisał/a:
Mam jeszcze parę pytań a nie chcę zakładać nowego tematu..Nabyłem heparegen jak go dawkować??D-plexa jem 4 kap dziennie czy mogę jeść po dwie na raz czyli dwa razy dziennie po 2 kap.I jeszze jedno czy jak skończę D-plexa po 4 tyg i wejde na X-trena to będzie dobrze czy lepiej zacząć go szamać już tydzien przed zakończeniem D-plexa??


a ja uwazam ze 4 capsy Dplexa to sporo a na pewno 2 capsy na raz nie jest dobrym rozwiazaniem, za duze stezenie dla bebechow. lepiej dawac kapse co 4 godziny niz 2 na raz.

zrobisz jak uwazasz ale zdrowie powinno byc priorytetem.
_________________
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 1:20 pm     

haperegen nie bierze sie na cyklu!!!!! Pisalem to juz setki razy... na cykle PH/SAA został wymyslony liver longer i sluzy do oslaniania watroby przed szkodliwym dzialaniem doustnych sterydow...

heparegen jest idealny po cyklu bo bardzo szybko pozwala wrocic watrobie do formy

PS.:

4 kapsy d plexa?? Ile wazysz?? Jaki staz i osiagniecia??
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 1:46 pm     

Ja stosuje heparegen, przed na i po cyklu i jest wszystko okej.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 1:52 pm     

haparegen obniza dzialanie sterydow doustnych blokujac ich konwersje do konkretnej substancji... nie jestem chemikiem aby dokladnie naukowo powiedziec co tam sie dzieje, ale upraszczajac tak to wyglada...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 2:01 pm     

Wszystkie oslonki brane razem z lekiem ktory jest metabolizowany w watrobie beda oslabialy jego dzialanie.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 2:25 pm     

liver longer został tak zaprojektowany, ze takie dzialanie jest obnizone do minimum aby wyciagac jak najwiecej z cyklu...

pewnie dlatego co poniektorzy musza szamac takie ilosci SAA/PH doustnych... jak np gosc wazycy 80kg jadl 3 kaps p plexa... gdzie mnie robia 2 kapsy a waze 105 w tym momencie...
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 2:31 pm     

NIE BRAC ZADNYCH PH, TYMBARDZIEJ D-PLEXA PO 2 CAPSY NA RAZ !!!

TYMBARDZIEJ ZE POTEM WSKAKUJESZ NA XTRENA.
_________________
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 2:36 pm     

JOR5 napisał/a:
haperegen nie bierze sie na cyklu!!!!! Pisalem to juz setki razy... na cykle PH/SAA został wymyslony liver longer i sluzy do oslaniania watroby przed szkodliwym dzialaniem doustnych sterydow...

heparegen jest idealny po cyklu bo bardzo szybko pozwala wrocic watrobie do formy

PS.:

4 kapsy d plexa?? Ile wazysz?? Jaki staz i osiagniecia??


tak heparagenu sie nie beirze na cyklu a cyckle assist to kazesz brac JOR? prosze ja Ciebie stary....heparagen konwertuje do n-formylo-l-cysteiny,nac to n-acetylo-l-cysteina,produkt koncowy w obu wypadkach CYSTEINA,i to ona dziala kozacko na watrobe,wiec CA(ktory polecaqsz i tez zawiera NAC) tez wg Ciebie nie powinno sie brac na cyklu? najlepiej miec 5% mniejsze efekty i minimalizowac sajdy,tak uwazam,ll+heparagen/nac/sam-e /tad mozna na cyklu leciec wg mnie,jak poiwazne orale leca...

sylimaryna zmniejsza liczbe receptorow estrogennych,choc niby w skorze,ale po niej czesto ludzie sie skarza na slabsze dzialanie orali,a wcale mega kozacko nie regeneruje watroby jak fosfocholipidy chociazby,ale jest badanie potwierdzajce skutecznosc :smile:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 3:04 pm     

to bierz i smacznego!
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 4:28 pm     

JOR5 napisał/a:
haperegen nie bierze sie na cyklu!!!!! Pisalem to juz setki razy... na cykle PH/SAA został wymyslony liver longer i sluzy do oslaniania watroby przed szkodliwym dzialaniem doustnych sterydow...


nie do konca tak ;-) heparegen, owszem oslabi dzialanie ph/saa, ale uwazasz ze sam liverlonger da rade jesli ktos ma przetyrana watrobe / przy laczeniu mocnych ph / solidnych dawkach di-metyli, czy anapolonu / kilkunastu tygodniach orali :?: :?: :?: nie ma szans :!: tymbardziej ze po 6-8tyg liverlonger juz nie dziala tak jak trzeba i nawet zwiekszenie dawki ll do 3-4kaps dziennie niewiele pomaga.. dlatego w w/w przypadkach zawsze wypada odpowiednio polaczyc/zazebic/zamieniac ll z heparagenem, glutationem i innymi srodkami prozdrowotnymi..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
Bula24

SOGI: 1792

świerzak

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 79
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 4:48 pm     

.I jeszze jedno czy jak skończę D-plexa po 4 tyg i wejde na X-trena to będzie dobrze czy lepiej zacząć go szamać już tydzien przed zakończeniem D-plexa??


Jak myślicie??
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 4:54 pm     

od kiedy jem liver longer nie mam problemów z podwyzszonymi próbami watrobowymi... kiedys wcinalem heparegen na cyklu i pamietam chocby na cyklu z m 1-4 add jak prawie w ogole mnie nie klepnał a po 3 tyg juz w ogole nie dzialal tak jakbym nic nie jadl mimo zwiekszenia dawki do 3 i 4 kaps co bylo glupota... porozmawialem wtedy z kilkoma osobami madrzejszymi ode mnie i tlumaczyli mi dlaczego nie odczulem dzialania srodka

jak zjadlem m 1-4 add z liver longerem juz 2 kaps nie mnie zrobilo jak nalezy i proby watrobowe mialem w normie... chyba minimalnie aspat byl podwyzszony o jakies 5pkt...

heparegen swietnie regeneruje po cyklu... a liver sprawia, ze watroba daje rade nawet przy dluzszym stosowaniu srodkow doustnych i czesto nawet watroba jest jak przed cyklem...

oczywiscie to nie tylko moja opinia... sprawdzona na wielu moich znajomych i nikt nie narzeka... dlatego tak sie jej trzymam...

a jak ktos ma przetyrana watrobe to zanim sie zabierze za koksowanie to doprowadzilbym ja do normalnosci dieta, trybem zycia i ziolami i lekami... a dopiero potem bral orale...

u mnie jest tak, ze zanim sie za cos zabiore najpierw staram sie zebrac jak najwiecej informacji i nauczyc wszystkiego co istotne... potem konsultuje sie z "madrzejszymi od siebie" i potem probuje sam... sprawdzam duzo na sobie i dopiero potem doradzam kiedy mam pewnosc...

taki system jest sprawdzony dla mnie i moich znajomych....

jezeli chodzi o glutation... bralem go raz w zyciu jak 666 mi doradzil po mojej przygodzie z treningiem pod okiem "polskiego mistrza" gdzie prawie sie przekrecilem...

po cyklu (oczywiscie nie tylko) rowniez super sprawa jednak ostroznie z dawkowaniem


co do dluzszych cykli... zwykle wyglada to tak, ze przeplata sie mocniejsze srodki z slabszymi... i tak samo liver longer mozna brac przy tych mocnych, a przy lzejszych np. lecytyne i cycle assist i wszystko bedzie ok... jednak ja jestem jeszcze za cienki w uszach aby robic takie rzeczy ;)
 
 
 
       
Bula24

SOGI: 1792

świerzak

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 79
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 4:57 pm     

No ja lece po 2 kap d-plexa nie czuje żadnych saidów.Heparegen jem w trakcie cyklu i myślę że działa znakomicie.Z tego co wyczytałem w ulotce to jest to jakiś kwas a nie cysteina.Na bebechy mam Greens%Juice daje rade powiem szczerze.Teraz nie wiem bo w poniedziałek zacznę ostatni tydzień na D-plexie do i nie wiem czy zacząć X-trena tydzien przed końcem czy jak już skończę.Do tego od drugiego tygodnia lece również z Super Varem i bede leciał do 9 tyg.
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 8:36 pm     

JOR5 napisał/a:
... kiedys wcinalem heparegen na cyklu i pamietam chocby na cyklu z m 1-4 add jak prawie w ogole mnie nie klepnał a po 3 tyg juz w ogole nie dzialal tak jakbym nic nie jadl mimo zwiekszenia dawki do 3 i 4 kaps co bylo glupota... porozmawialem wtedy z kilkoma osobami madrzejszymi ode mnie i tlumaczyli mi dlaczego nie odczulem dzialania srodka



jak mozesz to podziel sie z nami na jakiej zasadzie hepa osłabia te metyle? spotykalem sie juz z takimi opiniami, jednak sporadycznie. i ciekawi mnie na ile to jest prawda a ile powielany mit bo do tej pory nikt tego nie potrafił uzasadnic. znam duzo ludzi ktorzy przez caly cykl jedza NAC ktory w istocie dziala tak jak hepa i nikt nie mowił ze cos słabiej dziala przez to
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 06, 2012 8:49 pm     

ja nie wiem w jaki sposób to się dzieje ale wiem po sobie że orale słabiej w połączeniu z hepką działają i nikt mi nie wmówi że jest inaczej bo przed tym nie słyszałem takich opinii tylko zaobserwowałem u siebie
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11