Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 11:59 am     

tak jest, będzie dobre jak najbardziej tak samo jak c-bol ale jego jeszcze nie brałem więc sam mogę polecić mono z ręką na sercu
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 12:25 pm     

Rashes napisał/a:
tak jest, będzie dobre jak najbardziej tak samo jak c-bol ale jego jeszcze nie brałem więc sam mogę polecić mono z ręką na sercu


ale C-bol to nie mono :)

przyrosty uzyskane na nim sa trwalsze i lepszej jakosci niz na pospolitym monohydracie.

sklad Cbola:

Creatrate™ - U.S. patent pending 3000mg
Creatine Nitrate
Creatine Anhydrous
Creatine HCL
Orotic Acid 500mg
N-Acetyl L-Cysteina (NAC) 600mg
Vitamin C 200mg
Magnesium Gluconate 200mg
Niacin (Niacinamide) 20mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HLC) 2mg
Thiamine (Thiamin HCL) 1.5mg
Folic Acid 800mcg
Witamina B12 (Cyanocobalamin) 6mcg
_________________
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 12:45 pm     

Wiem, że to nie mono ale widziałem jakie efekty są po tym i póki co stawiam je na tej samej półce. Za kilka miesięcy sam sprawdzę co jest wart ;)
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 12:52 pm     

Rashes napisał/a:
Wiem, że to nie mono ale widziałem jakie efekty są po tym i póki co stawiam je na tej samej półce. Za kilka miesięcy sam sprawdzę co jest wart ;)


widziec na kims to troche inna sprawa niz brac w cyklu udzial osobiscie:)

ja osoboscie koncowke kazdego cyklu wydluzam wlasnie cbolem . nie bez powodu uwazam ze to najlepsza forma cretki jaka stosowalem.
_________________
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:04 pm     

nieistotne, odnośnie kolegi jednak sądzę, że jeśli nie brał jeszcze mono ano pxs ani bbn to nie sensu wchodzić na cbola ;) pzdr
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:32 pm     

mono i jazda... po co kombinowac...
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:39 pm     

Czyli w ostatnim tygodniu na EPI wejść na CREAPUR - CREATIN MONOHYDRAT z PXS (http://pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=267) ? Jak długo ciągnać cykl ?
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:41 pm     

tak jest... jak masz kase to jeszcze jakis booster to pewnie jeszcze zrobisz postep na PCT :P
 
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:44 pm     

epi 6-7 tyg. mono tak samo np.
1-7 epi 3kaps ed (ewentualnie pierwszy i ostatni tydzień po 2)
7-12 mono jak wcześniej pisałem. pzdr
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 1:44 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
Czyli w ostatnim tygodniu na EPI wejść na CREAPUR - CREATIN MONOHYDRAT z PXS (http://pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=267) ? Jak długo ciągnać cykl ?



7-10 dni przed zakonczeniem Epi wlacz wybrana kreatyne zeby zdayzla sie rozkrecic jak sie Epi zakonczy. na kretce pociagnij do 6 tygodni, potem niech sobie nerki odpoczna a reszte kretki na nastepny cykl :)
_________________
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 4:50 pm     

JOR5 napisał/a:
tak jest... jak masz kase to jeszcze jakis booster to pewnie jeszcze zrobisz postep na PCT :P


"booster" ? Co proponujesz ?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 5:29 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
tak jest... jak masz kase to jeszcze jakis booster to pewnie jeszcze zrobisz postep na PCT :P


"booster" ? Co proponujesz ?


T-bol z Thermolife
_________________
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 10:04 pm     

jw
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:51 am     

Borkow66 napisał/a:
Rashes napisał/a:
tak jest, będzie dobre jak najbardziej tak samo jak c-bol ale jego jeszcze nie brałem więc sam mogę polecić mono z ręką na sercu


ale C-bol to nie mono :)

przyrosty uzyskane na nim sa trwalsze i lepszej jakosci niz na pospolitym monohydracie.

sklad Cbola:

Creatrate™ - U.S. patent pending 3000mg
Creatine Nitrate
Creatine Anhydrous
Creatine HCL
Orotic Acid 500mg
N-Acetyl L-Cysteina (NAC) 600mg
Vitamin C 200mg
Magnesium Gluconate 200mg
Niacin (Niacinamide) 20mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HLC) 2mg
Thiamine (Thiamin HCL) 1.5mg
Folic Acid 800mcg
Witamina B12 (Cyanocobalamin) 6mcg



ta bezwodna anhydrous to de facto mono z dodatkiem sody w warynkach in vitro sie tylko sprawdza,kiedys vadim wyjasnial, layne northon tez zreszta.c-bol imho nr1 stack na swiecie,daje kurewskie przyrosty


http://www.sfd.pl/Kre-Alk...3w-t317915.html


Kre-alkalyn? supplementation has no beneficial effect on creatine-to-creatinine conversion rates.

Tallon MJ1 and Child R2

1University of Northumbria, Sport Sciences, Northumbria University, Northumberland Building, Newcastle upon Tyne, United Kingdom, 2Department of Life Sciences, Kingston University, Penrhyn Rd, Kingston-upon-Thames, United Kingdom. DrTallon@CR-Technologies.net

All American Pharmaceutical and Natural Foods Corp. (Billings, MT, USA) claim that Kre-alkalyn? (KA) a ?Buffered? creatine, is 100% stable in stomach acid and does not convert to creatinine. In contrast, they also claim that creatine monohydrate (CM) is highly pH labile with more than 90% of the creatine converting to the degradation product creatinine in stomach acids. To date, no independent or university laboratory has evaluated the stability of KA in stomach acids, assessed its possible conversion to creatinine, or made direct comparisons of acid stability with CM.

This study examined whether KA supplementation reduced the rate of creatine conversion to creatinine, relative to commercially available CM (Creapure?). Creatine products were analyzed by an independent commercial laboratory using testing guidelines recommended by the United States Pharmacopeia (USP). Each product was incubated in 900ml of pH 1 HCL at 37? 1oC and samples where drawn at 5, 30 and 120 minutes and immediately analyzed by HPLC (UV) for creatine and creatinine.

In contrast to the claims of All American Pharmaceutical and Natural Foods Corp., the rate of creatinine formation from CM was found to be less than 1% of the initial dose, demonstrating that CM is extremely stable under acidic conditions that replicate those of the stomach. This study also showed that KA supplementation actually resulted in 35% greater conversion of creatine to creatinine than CM. In conclusion the conversion of creatine to creatinine is not a limitation in the delivery of creatine from CM and KA is less stable than CM in the acid conditions of the stomach.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pią Gru 30, 2011 6:10 am     

Niestety nie zainwestuje w tego T-bola, za dużo mnie to wyniesie ;/ Zakupie Epi, kreatyne PXS "creapure mono i bcaa xtra z Activ Labu (cenowo świetnie wychodzi i dużo osób je poleca. Jako uzupełnienie białko (ostrowia) i carbo (carbonox z olimpu), omega 3 z olimpu. Jako osłonka pójdzie leucytyna lub essentiale. Odblok nie bede robił chyba wcale, skoro mówqicie ze po EPI jest niepotrzebny (ewentualnie jak tu kolega pisał, Tribu Up w ostatnim tygodniu zcazne na EPI). Co Wy o tym myślicie ? jakies poprawki ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 10