Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Gru 27, 2011 10:59 pm     

Nawet bez jakichkolwiek oslonek watroba poradzi sobie z taka iloscia epi, nie pekaj.

Epi z Neogenica bierz.
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 6:31 am     

A co Wy na to, żeby teraz połączyć P-Plexa z EPI, zrobić mase, a potem za jakies 3 miesiace wejść na EPI i zrobić z tego delikatną redukcję i rzeźbę ? :) Nie chce się na tym EPi przejechać, wkońcu wydatek 200 zł do tego PH, a nie chce mieć podobnych przyrostów jak Po Stormie czy Mono... ;/
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 7:06 am     

SpAiro_, jak byłeś na EPI kiedy wszedłeś na mono ? W ostanim tygodniu i ile go robiłeś ? Mono bez fazy nasycenia ? Ja bym to widział standardowo 5 g rano na czczo, 5 g po treningu. W nietreningowe 5 g tylko na czczo.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 7:20 am     

Daj mono 2 tyg przed koncem epi w zaleznosci od wagi 10-15 gr dziennie rozbite na 2-3 porcje.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 7:36 am     

Myślę że za bardzo skupiasz się na działaniu środka a to jedynie bodziec do wzrostu. Wszystko co osiągniesz będzie zależało czy dopięta będzie dieta, prawidłowo wykonany trening oraz regeneracja, akurat w przypadku epi- pct nie jest jakimś wymogiem ale przy dorzuceniu pplexa już trzeba to przeprowadzić. Łączenie epi z p-plexem? świetna opcja ale nie na pierwszy raz, ja taki zabieg wykonałem ale dieta niestety nie była w pełni czysta nawet jak na masę no i biorąc pod uwagę moją słabość do środków (lubię czuć działanie a nie tylko widzieć że działa) to waliłem równocześnie 5kaps p-plexa i 5kaps epi kiedy czesało aż miło i rzeczywiście czułem się jak terminator masa szła a siła rzędu +90kg w martwym choć back pumsy urywały mi plecy. Niestety pct mimo że środki były poprawnie dobrane to pod koniec chciałem lekko pociąć się na epi bo pplex mocno ulewa i taki deficyt zostawiłem na pct - efekt całego cyklu był taki jakbym przeprowadził wszystko w rozsądnych dawkach tylko byłem bardziej zalany i dłużej dochodziłem do siebie w trakcie pct. Potraktuj to jako ciekawostkę. Ogólnie, są takie środki, są takie dawki, że wyrywają z butów ale póki nie masz doświadczenia to tego nie utrzymasz a to chyba najważniejsze w tych zabawkach? utrzymać jak najwięcej po cyklu. Po prostu musisz być cierpliwy i skrupulatny, mnie to kupę czasu zajęło zanim się mentalnie przestawiłem na to, a nadal popełniam błędy. Osobiście na Twoim miejscu był dopiął dietę na ostatni guzik wraz z treningiem zrobił rachunek sumienia (zawsze jest coś do poprawy) i kupił mono z pxs - mnie czesało mocniej od epi..
Pozdro i powodzenia ;)
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 8:31 am     

kupuj epi jedz 3 kaps dziennie i naucz sie jesc i trenowac...

jak nie umiesz ejsc i trenowac, pijesz alkohol, niedosypiasz i chodzisz na imprezy to nawet jakbys walnal wszystkie ph na raz to wiele nie osiagniesz...

nie zdajesz sobie sprawy jaka moc drzemie w diecie polaczonej w dobrym treningiem...

SAA/PH maja tylko pozwolic Ci przelamac stagnacje, a i tak pewnych rzeczy nie da sie przyspieszyc... 3kg miesa w 6 tyg to bardzo dobry wynik... ja w caly zeszly rok zrobilem 7kg co jest ZAJEBISTYM wynikiem... a Twoje przyrosty 5kg na Stormie to w wiekszosci woda i tluszcz wiec nie porownuj tego nawet do dzialania PH...

jak przytrzymasz diete, bedziesz dobrze trenowal(sporo osob zyje tylko w przeswiadczeniu, ze dobrze trenuje) i bedziesz o siebie dbal to powinienes byc zadowolony...

nie osiagniecie zadowalajacych wyników bedzie tylko i wylacznie TWOJA zasluga bo srodki robia robote i to konkretnie
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 8:39 am     

Dzięki za pomoc panowie :) Od pół rolu nie pije, nie pale ;p Trzymam diete, nie opuszczam żadnego treningu i widac efekty. Ale wiadomo, że na sucho nawet kaktus nie urośnie ;p
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 8:41 am     

Rashes napisał/a:
Myślę że za bardzo skupiasz się na działaniu środka a to jedynie bodziec do wzrostu. Wszystko co osiągniesz będzie zależało czy dopięta będzie dieta, prawidłowo wykonany trening oraz regeneracja, akurat w przypadku epi- pct nie jest jakimś wymogiem ale przy dorzuceniu pplexa już trzeba to przeprowadzić. Łączenie epi z p-plexem? świetna opcja ale nie na pierwszy raz, ja taki zabieg wykonałem ale dieta niestety nie była w pełni czysta nawet jak na masę no i biorąc pod uwagę moją słabość do środków (lubię czuć działanie a nie tylko widzieć że działa) to waliłem równocześnie 5kaps p-plexa i 5kaps epi kiedy czesało aż miło i rzeczywiście czułem się jak terminator masa szła a siła rzędu +90kg w martwym choć back pumsy urywały mi plecy. Niestety pct mimo że środki były poprawnie dobrane to pod koniec chciałem lekko pociąć się na epi bo pplex mocno ulewa i taki deficyt zostawiłem na pct - efekt całego cyklu był taki jakbym przeprowadził wszystko w rozsądnych dawkach tylko byłem bardziej zalany i dłużej dochodziłem do siebie w trakcie pct. Potraktuj to jako ciekawostkę. Ogólnie, są takie środki, są takie dawki, że wyrywają z butów ale póki nie masz doświadczenia to tego nie utrzymasz a to chyba najważniejsze w tych zabawkach? utrzymać jak najwięcej po cyklu. Po prostu musisz być cierpliwy i skrupulatny, mnie to kupę czasu zajęło zanim się mentalnie przestawiłem na to, a nadal popełniam błędy. Osobiście na Twoim miejscu był dopiął dietę na ostatni guzik wraz z treningiem zrobił rachunek sumienia (zawsze jest coś do poprawy) i kupił mono z pxs - mnie czesało mocniej od epi..
Pozdro i powodzenia ;)


Dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogłeś :) Zamówie EPI i postaram się jak najbardziej dopracowac diete i trening. GDzie moge nabyć to mono z PXS ? ;p
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 8:45 am     

wszystko w pitbullshopie , tylko mono będzie chyba po nowym roku jeśli dobrze pamiętam więc warto poczekać, jeśli chcesz na już to z best body - podobna jakość surowca
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 9:04 am     

Rashes napisał/a:
wszystko w pitbullshopie , tylko mono będzie chyba po nowym roku jeśli dobrze pamiętam więc warto poczekać, jeśli chcesz na już to z best body - podobna jakość surowca


Na mono zawsze robiłem cykl 5 g na czczo i 5 g po treningu. Jednak ostatnio spotkałem się z wieloma opiniami, że powinno się stosować 10 g na czczo i 10 g po treningu. Co na ten temat uważacie ? A Ty jak stosowałeś ?
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 9:36 am     

jak dla mnie to stanowczo za dużo, ja ostatnio stosowałem 4-5g przed śniadaniem i 4-5g po treningu, w nietreningowe 4-5g przed śniadaniem czasem nawet mniej, i wcale więcej nie trzeba bo działa tak że chłopaki na siłowni nie wierzyli że to mono ale połączone z dopiętą dietą :)
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 10:39 am     

j/w
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 10:45 am     

Rashes napisał/a:
jak dla mnie to stanowczo za dużo, ja ostatnio stosowałem 4-5g przed śniadaniem i 4-5g po treningu, w nietreningowe 4-5g przed śniadaniem czasem nawet mniej, i wcale więcej nie trzeba bo działa tak że chłopaki na siłowni nie wierzyli że to mono ale połączone z dopiętą dietą :)


Jest na pitbullshopie z PXS ale to chyba ni ejest zwykła mono tylko CREAPUR. Stosowałeś taką czy inną: http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=267 ?
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 11:01 am     

dokładnie to :)
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Gru 28, 2011 11:28 am     

Rashes napisał/a:
dokładnie to :)


To jest Mono ? Bedzie dobra na podtrzymanie po cyklu na EPI ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10