Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 7:44 pm     

gustavomr napisał/a:
Na pierwszy cykl epi lub h-drol lub SuperVar


Który z tych trzech polecasz najbardziej ? Zależy mi na jak największej masie.
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 7:46 pm     

Jaki wg Was PH będzie najlepszy na pierwszy cykl ? P-plexa zostawie na drugi cykl :) Dużo osób polecało mi M-drolla, myślałem o tym ponieważ mam dojście do sprawdzonego źródła i nie miałbym żadnego fejku. Jednak czytałem, że M-droll jest bardzo toksyczny i nie wskazany na pierwszy cykl, tak samo jak Trenadrol którego juz nie produkują.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 8:16 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
Jaki wg Was PH będzie najlepszy na pierwszy cykl ? P-plexa zostawie na drugi cykl :) Dużo osób polecało mi M-drolla, myślałem o tym ponieważ mam dojście do sprawdzonego źródła i nie miałbym żadnego fejku. Jednak czytałem, że M-droll jest bardzo toksyczny i nie wskazany na pierwszy cykl, tak samo jak Trenadrol którego juz nie produkują.


z trzech wymienionych wyzej, czyli Hdrol, epi, supervar to na pierwszy raz dalbym epi ale jak koniecznie zalezy ci na masie to Halodrol . Mdrola sobie daruj, skoro zrezygnawales z Pplexa to chyba nie po to zeby wrzucac Mdrola :mrgreen:

ponadto Superdole daje sie raczej tylko na kick start i potem zamienia na srodek mniej toksyczny i dlugofalowy .
_________________
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 10:09 pm     

epi albo supervar... h drol zostawilbym na drugi cykl bo bo na prawde mocne gowno... nie dla laików
 
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:16 pm     

mnie z ph najbardziej klepał h-drol bardzo skuteczny ph, na pierwszys cykl daj tylko epi
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 3:49 pm     

Zdecyduje się chyba na H-drola. Teraz pytanie, kupić H-drol z CEL-a czy Pro-Halo z Dragon Nutrition ? Jaki H-drol polecacie ? Zależy mi na masie, dużo osób nie polecało H-drolu ponieważ służy on często do redukcji. Czy odblok bedzie potrzebny po Epi i po H-drolu ? Co do osłonki ?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 4:21 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
Zdecyduje się chyba na H-drola. Teraz pytanie, kupić H-drol z CEL-a czy Pro-Halo z Dragon Nutrition ? Jaki H-drol polecacie ? Zależy mi na masie, dużo osób nie polecało H-drolu ponieważ służy on często do redukcji. Czy odblok bedzie potrzebny po Epi i po H-drolu ? Co do osłonki ?


Dzis CEl to cien firmy sprzed kilku lat i wszystkie produkcje po banie to w wiekszosci wata w srodku.
Halodrol moze sluzyc do cyklu redukcyjnego jak rowniez do masowego, wszystko zalezne od diety, treningu i zalozen.

jako oslonki w skrajnych przypadkach Liver Longer, ale przewaznie Cycle Assist PXS daje juz rade.

jak chcesz Hdrol zazebic z epi to automatem bedziesz mial czesc odbloku . pod koniec cyklu na epi daj np 2x tribosten i powinno styknac na spokojnie.
_________________
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 9:55 pm     

wlasnie a jaki halodrol z jakiej firmy teraz jest dobry??
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 10:52 pm     

Stawiałbym na super-halo. Jeszcze niedawno było ok.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 11:02 pm     

srednio dobre ;-) jakies 50-70% mocy starego mega-h.. 3-4kapsy ed trzeba, nawet jak na 1cykl
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 10:37 am     

Niestety mam dostęp do PH tylko z allegro. Jeżeli mówicie, że teraz większość H-drolów to fejki, może poprostu lepiej będzie zrobić pierwszy cykl na EPI ? Tylko nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto, na coś po czym wogóle nie bede miał przyrostów... Czy jeżeli teraz wejde na Epi, cykl 5 tygodni, podtrzymanie na krecie mono 6 tygodni, odczekam miesiąc i zrobie drugi cykl łącząc dwa PH bedzie wporządku ? Jakie są wasze opinie na temat stosowanbia samego EPI ? Są efekty czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto ?
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 10:50 am     

Chciałem przy okazji podziękować Wam za pomoc, SOGi poleciały. Na wiele forach szukałem pomocy, ludzie doradzali nie mając zielonego pojęcia. Wiekszosc kazala mi łączyć na pierwszy raz Trenadrol z M-drollem ale poczekałem troche i dobrze, ze sie wstrzymalem. A na to forum trafiłem przypadkiem ;p
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 11:01 am     

jak na pierwszy kontakt epi da Ci wymierne i latwe w utrzymaniu efekty, klepnie napewno, ja lubie ten ph zawsze czuje jego działanie a brałem juz 3 razy, poza tym zaczyna sie od lekkich srodkow jakim jest epi aby pozniej moc wykorzystac działanie silniejszych srodkow gdyz te slabsze juz nie beda klepaly tak jak nalezy
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
pepol9

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 22
Skąd: Poznań
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 11:34 am     

jak bralem epi pierwszy traz 1/1/2/2/3/3 to 4 kg na + i lapka skoczyla 1.5cm bylem bardzo zadowolony puzniej bralem pro halo w dawce 1/2/2/2/3/3 to efekty byly troche slabsze a ostatnio bralem epivar niby 18mg w kapsie a nic prawie nie poszlo prawdopodobnie trafilem na wyjebke
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Nie Gru 25, 2011 11:34 am     

Chyba jednak zdecyduje sie na EPI :) Znacie może jakieś sklepy skąd moge zamówić pewniaka czy jestem skazany na allegro ? Nie chciałbym trafić na fejka ;/ Do EPI jako osłonka wystarczy Essentiale czy bede musiał zainwestować w Cycle Assist PXS. Na odblok ten tribostren bedzie potrzebny ? Z tego co czytałem EPi nie obniża testosteronu...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8