Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:14 am   Gang kulturystów handlował anabolikami  

http://m.wiadomosci.gazet...nabolikami.html

,,Wśród zatrzymanych są osoby uprawiające - w przeszłości, jak i obecnie - sporty siłowe. Uczestniczyły one w zawodach krajowych oraz międzynarodowych, gdzie osiągały wysokie wyniki, zdobywając m.in. tytuły mistrzów i wicemistrzów świata.''
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:27 am     

Na trochę zbyt dużą skalę to robili.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:33 am     

http://www.tvn24.pl/0,172...,wiadomosc.html

http://www.policja.pl/por...nabolikowe.html
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 5:39 pm     

No to ladnie, pewnie tu na forum tez cos szpicluja na 100% :mad:
Tylko takie akcje szkodza dla osoby publicznej, nie wime czy ktos pamieta akcje z dymkiem, po niej prkatycznie juz o nim nie slyszalem :evil:
_________________

 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 5:56 pm     

ja wiem przynajmniej o 6 polskich kulturystach, ktorzy sie w to bawią. i to zarówno ci obecni jak i ci, ktorzy kilka lat temu na topie byli. ale widać ze sie ostatnio policja wzieła za to i to nie tylko w PL. akcja pangea to chyba na grube miliony towaru zatrzymali.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 6:30 pm     

Nie wiem, czy wypada mi, jako prawnikowi się na te tematy wypowiadać - potraktuje może moją wypowiedź jako postulat de lege ferenda.
Tak, jak chore, nieskuteczne i odwrotne w skutkach były wszystkie próby zmierzające do wyleczenia człowieka z jego nałogów (prohibicja w Stanach!), tak fatalny jest pomysł zakazywania wolnego handlu sterydami (czy szerzej: farmaceutykami).
Sto lat temu sprzedawano w aptekach kokainę i nikt nie potrzebował do tego recepty - co najwyżej po to, by wiedzieć, jak brać, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Dziś traktuje się człowieka jak przygłupie bydlątko, w efekcie takie wychowane w sztucznej, plastikowej zagrodzie bydlątko przy pierwszym kontakcie z czymś, co oficjalnie zakazane, jest bezbronne. Właśnie dlatego ludzie robią sobie częściej krzywdę sterydami niż piłą spalinową, bo sterydami handluje się w podziemiu, prowadzi to do podrabiania towaru na szeroką skalę, dość schowanej przed publiką wiedzy o poszczególnych środkach itd., podczas gdy o pile wszystko wiadomo.
To takie najprostsze porównanie, może nie najmniej błyskotliwe i nie idealnie trafne, ale pewnie każdy rozumie, co chciałem powiedzieć.
Pozdrawiam.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 6:37 pm     

napek napisał/a:
Nie wiem, czy wypada mi, jako prawnikowi się na te tematy wypowiadać - potraktuje może moją wypowiedź jako postulat de lege ferenda.
Tak, jak chore, nieskuteczne i odwrotne w skutkach były wszystkie próby zmierzające do wyleczenia człowieka z jego nałogów (prohibicja w Stanach!), tak fatalny jest pomysł zakazywania wolnego handlu sterydami (czy szerzej: farmaceutykami).
Sto lat temu sprzedawano w aptekach kokainę i nikt nie potrzebował do tego recepty - co najwyżej po to, by wiedzieć, jak brać, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Dziś traktuje się człowieka jak przygłupie bydlątko, w efekcie takie wychowane w sztucznej, plastikowej zagrodzie bydlątko przy pierwszym kontakcie z czymś, co oficjalnie zakazane, jest bezbronne. Właśnie dlatego ludzie robią sobie częściej krzywdę sterydami niż piłą spalinową, bo sterydami handluje się w podziemiu, prowadzi to do podrabiania towaru na szeroką skalę, dość schowanej przed publiką wiedzy o poszczególnych środkach itd., podczas gdy o pile wszystko wiadomo.
To takie najprostsze porównanie, może nie najmniej błyskotliwe i nie idealnie trafne, ale pewnie każdy rozumie, co chciałem powiedzieć.
Pozdrawiam.


Zgadzam się z tym.Państwo miało by z tego kasę,myślałem by wyglądało to tak:
Pierwszy cykl pod opieką lekarza,dokładne badania,uczenie o skutkach ubocznych,wiek to minimum 25 lat.Prawdopodobne plusy to podatek,uregulowanie szarej strefy,pewność że nie jemy wyjebek i najważniejszy to ukrócenie hipokryzji,zakładające ze ludzie tego nie jedzą.


sport- hamburg ci o których piszesz to raczej handlują z tymi,których znają,ci raczej każdemu sprzedawali.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 7:30 pm     

Ale dlaczego chciałbyś wprowadzać jakąkolwiek reglamentację?

Ja bym to zrobił tak: chcesz saa, idziesz do apteki i kupujesz. Jeśli masz fantazję, możesz wcześniej iść do lekarza i zapytać co poleca, co odradza, czy zdrowie mu na to pozwala, w jakich dawkach i jak rozłożyć cykl. Jak ktoś się nie dowie - ani u lekarza, ani sam nie doczyta i zrobi sobie kuku - jego sprawa. Za własne błędy należy płacić. Albo się czegoś nauczy, albo nie - może następnym razem coś sobie zrobi i się zabije? Tym lepiej dla społeczeństwa, niech najgłupsi odpadają.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 8:18 pm     

napek napisał/a:
Ale dlaczego chciałbyś wprowadzać jakąkolwiek reglamentację?


Uważam że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe na to,choć w przyszłości,gdy przestanie to być taka nowość,nie wykluczam tego co napisałeś.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 8:25 pm     

litwin no tak ale to przeciez jest na takie zasadzie ze a znasz kogos w miescie kto ma dobry towar. i koles a jest to taki byczek ten i ten i zaprowadza i kupuje. przez neta raczje nei gonią tylko na miescie. w dodatku taki znany i duży koles bedzie miał powazanie i kazdy mysli ze jego towar jest najlepszy bo przeciez skoro osiagnal to co osiagnal to wie co dobre. a prawda taka ze gonią to co kazdy i to zwykle drożej niz inni
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 8:33 pm     

Litwin81 napisał/a:
napek napisał/a:
Ale dlaczego chciałbyś wprowadzać jakąkolwiek reglamentację?


Uważam że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe na to,choć w przyszłości,gdy przestanie to być taka nowość,nie wykluczam tego co napisałeś.


Ale społeczeństwo nigdy nie będzie gotowe, jeśli będziesz traktować ludzi jak bydlątka.

To tak jak z rodziną - jak będziesz w nieskończoność utrzymywać i wspierać finansowo dziecko, to nigdy się nie nauczy niezależności i nie weźmie za pracę. Nieprzypadkowo dzieciaki znajdują sobie coś dorywczego w wieku kilkunastu lat, potem na studiach pół etatu, potem cały i już bez wsparcia.
A jeszcze szybciej życia uczą się ci, którzy w ogóle takiego wsparcia nie mieli i wszystko musieli wywalczyć sobie sami, bez pomocy rodziny.

Wolność to najwyższa wartość. Nie można głupich uszczęśliwiać na siłę i traktować ludzi jak zwierzęta.
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 9:04 pm     

i ja sie teraz zastanawiam gdzie jest RUSSELL :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Gru 08, 2011 9:34 pm     

i legalizacja miękkich narkołyków . chłopaki zakładamy partie. sterydy dla wszystkich ! :twisted:
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 6:38 am     

Podepnijcie się pod Palikota :mrgreen:
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 8:09 am     

vhailor napisał/a:
i legalizacja miękkich narkołyków . chłopaki zakładamy partie. sterydy dla wszystkich ! :twisted:


Wszystkich.

Ilu mniej byłoby idiotów, a jak bardzo polski przemysł farmaceutyczny by na tym skorzystał. Same plusy.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10