Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lis 02, 2011 10:32 pm     

Long3r napisał/a:
jaka firme polecasz daa ? i teraz pytanie co to za skrot TT , testabolan ?


Daa z Powerxsport

TT chyba chodziło o Tribosten z thermolife
_________________


 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Śro Lis 02, 2011 10:39 pm     

TT chyba raczej Tribulus Terrestris
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Czw Lis 03, 2011 4:50 pm     

pozniej zaskoczylem ze wlasnie moze TT to tribulus terrestris. pozostal testabolan.

T-bol najmocniejszy w swojej kategori ? A co powiecie Anabolic Xtreme - Hard Fx, duzo ludzi zachwala ten produkt ale sam nie mialem okazji probowac co do t-bola tez same pozywtywy. I ostatnio z nowszych Pharma Freak Test Freak tez pozytywnie moze ktos stosowal jakies wyzej wymienione i moze polecic ktory spisal sie najlepiej ?

Jak poleca 666 2 x t-bol zapodal bym z tym daa + dolozyl bym jeszcze trribulusa z olimpa gosciu z filmiku bardzo sobie chwalil, co sie zdziwilem ze angol stosuje suple z olimpa....
 
 
       
maniexxx 

SOGI: 98

zawodowiec
marzyciel.

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 265
Skąd: 3miasto
  Wysłany: Czw Lis 03, 2011 5:55 pm     

trribulusa daj z thermolife, olimp to kupa :idea: :grin:
_________________
BB<3
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lis 03, 2011 6:21 pm     

Olimp = kasa wywalona smieci.
a Testabolan to ten cukierek http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=465
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Czw Lis 03, 2011 7:23 pm     

Ok tak wiec zakupie sobie 2 x t-bol 2 x Tribosten daa mam dostep tylko z D-Aspartic Acid - 100g Primaforce 3g jest 3g substancji bez wypelniaczy. Nie mam dostepu do firmy ktora poleciles. Dokupic cos jeszcze do tego czy wsio ?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Lis 03, 2011 9:21 pm     

Jestem tego samego zdania jak chlopaki tu wyzej pisze, deca + tren bez tescia to mocny zly pomysl
znajomek rok temu lecial trena + prop, test byl, a mimo wszystko takiego bloka dostal, ze do teraz czuje efekt + prolaktyna idzie w pizdu do góry wiec i za chwile mozesz sie czuc wypluty.
Ja bym przemyslal na twoim miejscu niz bedzie za pozno i przycisnie cie tak ze bedziesz sie dlugo kurowal zeby wrocic do normalnego funkcjonowania, aczkolwiek wcale nie musi tak byc. Rob jak uwazasz.
Co do odbloku
Daa + tbol lub mxforce bedzie ok :)
Ja raz w zyciu zrobilem odblok po ph i dece na clomidzie i hcg i wiem, ze nigdy wiecej tego bledu nie popelnie, na szczescie 666 przemowil mi do rozsadku i dobrze na tym wyszedlem. Pozdro : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Pią Lis 04, 2011 10:02 pm     

666 moge wiedziec czym sie kierowales sugerujac stosowanie ph podczas cyklu na ssa ? Zapewne przyrosty beda wieksze, jakosc etc. Jest tylko jeden maly szkopul takiej kombinacji, bedzie bardziej hamowac przysadke i zwieksza sie skutki uboczne. A moze jest ktos na forum kto probowal takiego polaczenia ??

triple_ex na prolokatyne mam b6 stosuje od rozpoczecia cyklu w dawkach 500mg podzielonych na 5 dawek po 100mg profilaktycznie puki co, gdy stylacja bedzie sie pogarszac zwieksze dawke do 800mg. Prolo jak narazie nie daje o sobie tak znac, gdy bede czul sie naprawde beznadziejnie, mozliwe ze przerwe cykl. ale tez sa inne srodki na walke z prolokatyna. Puki co kuje dalej.

Pytanie odnosnie DAA z primaforce pucha jest 100mg zalecana dawka dzienna 3g pytanie czy 1 pucha styknie ? i czy dawkowac wg zalecenia, czy tez zwiekszyc delikatnie ta dawke ?

I ostatnie pytanie kiedy rozpoczac pct bezposrednio po ostatnim strzale, czy tez odczekac okres poltrwania w tym wypadku deki bo bedzie najdluzej, to jest w 3tyg po ostatnim strzale.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lis 05, 2011 11:15 am     

ja Ci napisze na swoim przykładzie :
cykl trwał prawie 8 miesięcy,
2 razy w nim szedł trenbolon,
cały czas testosteron.czasem 300mg tygodniowo,czasem 1200mg.
z orali meta,anapolon,oxanabolon,p-mag,i pewnie coś jeszcze bo jakaś krótka ta lista.a i m-drol przez chwile ale szybko się wycofałem bo sieke mi zrobił z flaków.
bez hcg w środku cyklu jedynie przez 3 tygodnie zejście na mała ilość teścia i wtedy dołożyłem DAA z PXS.i ENZYTE zapomniałem dopisać bo miałem coś słabo z libido wtedy.
od 2 tygodni jestem na pct : t-bol,daa,pump-bol i mono z pxs.zacząłem po ostatnim strzale na następny dzień.ale na koniec szedł testosteron propionat i antek.
po 2 tygodniach nie odwiedzania siłki wczoraj poszedłem sprawdzić jak forma - i okazało się że :
- siła nic nie spadła,
- waga nic nie spadła.
- libido bardzo dobrze się ma i samopoczucie też.

z jajem już leci białe a nie sam śluz,duużo więcej towaru niż na cyklu.
z dnia na dzień jest tego coraz więcej.
na pewno teścia już organizm coś produkuje bo czuje się bardzo dobrze i nie mam dołka.chyba że za wcześnie na to.

zapomniałem dopisać że do pct wcinam 2-3 caps epithin-e z neogenica oczywiście.
jeszcze coś :jak na cyklu nie raz swędziały mnie sutki i czasem były powiększone to teraz na pct nic :!: - żednych niechcianych objawów :lol: :idea:
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 07, 2011 10:05 am     

Long3r napisał/a:
666 moge wiedziec czym sie kierowales sugerujac stosowanie ph podczas cyklu na ssa ? Zapewne przyrosty beda wieksze, jakosc etc. Jest tylko jeden maly szkopul takiej kombinacji, bedzie bardziej hamowac przysadke i zwieksza sie skutki uboczne. A moze jest ktos na forum kto probowal takiego polaczenia ??


:-) wogole skad ludzie maja takie informacje ze po tzw PH beda wieksze efekty uboczne niz po SAA ? :-D :-D

Taka gadka to gadka dilerow ktorzy nie maja dostepu do tego typu rzeczy i poprostu pierdola bzdury az huczy.

PH czyli designed steroid czyli po polskiemu prosto piszac nowe czyste wiazania sterydowe ktore nie sa na liscie farmacutycznj stowrzone tylko do dopingu w sporcie po to aby klepaly i robily jak najmniejsze efekty uboczne.

Dalej jak ktos nie umie ich stosowac bo jest totalnym kretyne i np wali 4x capsy superdrolu na dzien to juz nie moja wina. Tylko nie nie pisze pozniej bzdur ze robi to jakies wielekie efekty uboczne bo takowe zrobila glupota z jego glowa.

Tez nalezy stosowac te srodki nie przekracajac zalecanych dawek a gorne dawkowania zostawic dla naprade badzo juz zaawansowanych ludzi - tyczy sie to mocniejszych PH.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 07, 2011 10:07 am     

PCT wal tydzien przed kncem cyklu zeby sie rozkrecilo porzadnie i podtrzymalo spadki.
100g DAA malo bedzie , wez 2x puszki i stosuj 2x po 3g najlepiej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Pon Lis 07, 2011 8:48 pm     

nie chodzi mi o to ze po ph beda wieksze czy po saa beda wieksze... tylko mialem na mysli to ze jesli np bijesz tren a dodasz do tego jeszcze x-tren np z ph to ze taka kominacja pogorszy sprawe bo masz generalnie dwa te same srodki... chodzilo mi o kumulacje tych skutkow...no ale nie wazne.

Dzieki wielkie za pomoc :) zakupie 2 puchy dzis zamawiam t-bola.

Ostatnie pytanko, chcialem zaczac daa wraz z t-bolem, a jak juz by konczyl 2 puche t-bola chcialem wrzucic z tribulusa z termolife dobry pomysl ? czy odraz np go wrzucuc wraz z daa i t-bolem ?

Dzis klatka poszla na skosie hantle 1 seria 48kg poszlo 10razy pozniej 6 i 2 z pomoca ostatnia 4 i 4 z pomoca. Widac ladny progres, dobra lece cos zjesc powiem tyle ze naprawde takie polaczenie zaczyna mi sie podobac puki co sajdow nie czuje zbytnio...jajak zmiejszyly swoja objetosc.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 07, 2011 10:18 pm     

a no to logiczne ze bez sensu jest bic tren i walic to samo oralnie :)

TT mozna dodac razem do tego wszystkiego.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Sob Lis 12, 2011 11:40 pm     

w piatek odebralem juz t-bol dwie puchy teraz niebawem zakupie daa i tt.W sumie jeszcze troche klucia zostalo mozna powiedziec ze jestem w polowie, jak pct spisze sie dobrze, i spadki beda minimalne to po 2-3 misiacach bije zas to samo.

ps. pytanko odnosnie do formuowiczow co sa w temacie czy ktos stosowal z was HMG ? pytanie do 666 czy tez masz tak samo sceptyczne podejscie co do HMG ? jakie jest twoje zdanie odnosnie stosowania tego do odbloku. W us bardzo chwla ten produkt i niby jest o wiele lepszy niz hcg jednak w pl malo znany i popularny, moze szkopul tkwi w tym iz jest drogi i ciezko go dostac. czekam na wasze opinie.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lis 13, 2011 10:47 am     

Pamietaj zeby zachowac spadki trzeba zmienic tez caly trening. To tez wazne.
Nie uzywalem HMG. Nie szukam rozwiazan innych niz te co dzialaja dobrze. Nie mam za dobrych nadziej co do tego srodka , ale nie mowie 100% nie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10