Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:05 pm   Cyklon Deca + Parabolin  

Sledze forum od jakiegosc czasu i bardzo mnie interesuje wypowiedz 666 odnosnie cyklu i odbloku jaki by sugerowal po tych saa.

A wiec tak 200mg Deca norma e5d wraz z parabolinem by Alpha Pharma (tren hexa) 1,5ml e5d 0.76mg

18x deca i 18x parabolin jakos cykl na 12tyg

w 3 tyg chcialem wzucic dianabol (blue hearts) 30mg ed.

Cykl rozpoczelem 14.10.11 czyli 15dni temu na dzien dziesiejszy jestem po 3 strzale. Na wadze jakies 5kg do przodu puki co i w sumie w tym tyg dopiero czulem wzrost wytrzymalosci plus delikatny wzrost sily i dobra pompe.

Od poniedzialku mialem wzucic jeszcze dianabol ale mysle ze chyba odpusze sobie bo na tych 2 srodkach juz czuje sie dobrze a jeszcze dobrze deka sie nie rozkrecila.

Teraz gdy napisalem o tym cyklu na innym forum generalnie nikt nie pochwalal takiego cyklu itd...Cykl ten doradzil mi pewien znajomy z silowni gdzie trenuje zapewnil ze takie polaczenie da dobry przyrost samego suchego miesnia na czym mi zalezy. Odziwo kiedy zapytalem go o odblok on odpowiedzial podobnie jak bym czytal niektore wypowiedzi 666... bylem mocno zdziwiwiony gdyz on po takich cyklach nigdy nie stosowal srodkow apteczynch takich jak hcg czy novadex sporadycznie siegal po clomid....lecz staral sie tego unikac. Bazowal glownie na zolkach... Co stawia mnie w nietypowej sytylacji gdyz kazdy mowi doradza ze bez odbloku aptecznego powrut do narmalosci bedzie trawal wieki po takim cyklu i jest niezbedny.

Przyklad takiego odbloku to 1500iu w 3 tyg po ostatnim strzale deki nastepnie po 4 dniach nastepne 1500,iu wraz rozpoczeciem hcg opakownie clomidu i tamoxa po 1tab na dzien.

No a ziomek odemnie z silki odradza stosowanie tego i pozostaje przy swoim twierdzeniu. Teraz co chcialem dodac rozni ludzie siedza na forum i rozne zeczy wypisuja i czasem nie wiadomo tak naprawde czy ktos ma wiedze internetowa tylko czy tez naprawde osiagnol cos w tej dziedzinie sportu i mogl by sie czym poszczycic a co za tym idzie jego wiedze nie tylko opiera sie na wiadomosciach z interentu ale przerabial np nie jeden cykl i moze sie wypowiedzec w danym temacie. Gosciu o ktorym wspominam ma 47lat i wyglada konkretnie mowiac konkretnie mam na mysli to ze jak jeszcze mieszkalem w polsce widzialem wielku koni itd ale takiej definicji i wielkosci nie widzialem....wiec swoja postura doswiadczeniem etc wszytko przemawia za tym by sluchac sie jego rady... Ale chcial bym sie zapoznac z waszym zdaniem szczegolnie 666 bo widac ze tez jest dlugo w tym temacie. Chyba wszystko ponizej umieszczam link z filmem co prawda nie dlugim owgeo typka jak robi plecy aby wam naswietlic troche sprawe o kim mowa.

http://www.youtube.com/wa...c&feature=feedu
Ostatnio zmieniony przez Long3r Pią Paź 28, 2011 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:24 pm     

o fuck deka+tren bez testa? jestes w kurwe rzeznikiem :shock: :shock: :shock:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Pon Paź 31, 2011 9:13 pm     

4 szot byl w sobote dzis robilem klatke sila zas na + i niesamowita pompa... doszedlem do wnosku ze nie bede jednak bral dianabolu, bez tego dobrze sie zapowiada, a dianabol pewnie by pogorszyl tylko jakosc miesnia...mimo iz pewnie przyrost byl by wiekszy...ale na tym mi nie zalezy...chyba tyle puki co pozdro
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Paź 31, 2011 10:24 pm     

w koncu dojdziesz do wniosku,ze testa TU brakuje ewidentnie,zobaczysz :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Pon Paź 31, 2011 10:31 pm     

jeden ze znajomych brał kiedyś samą decę ze 4 miechy napewno i tak samo odradzaliśmy mu. efekt.....
6miesięcy leczenia lekami od lekarzy bo mu nie stawał a jak strzelał to wiatrem a jest zonaty :)
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Paź 31, 2011 11:56 pm     

trzeba uczyc sie na bledach innych,zwlaszcza farmakologicznych....

kiedys nawet w FA byl beznadziejny art,ze deka to naj saa,praktycznie z minimalnymi sajdami i ze bardzo dobry pomysl na 1cykl,ja pierdole :570:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 12:40 am     

jest taki syndrom zwany ''deca - dick".. poprostu faja nie staje gdy do cyklu z deki nie dodasz testa. niektorzy radza sobie z tym wiagra, inni udaja ze problemu nie ma, lub poprostu maja dobry gen.. ja w kazdym razie bym nie ryzykowal ;)
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 7:50 am     

mały666 napisał/a:
jest taki syndrom zwany ''deca - dick".. poprostu faja nie staje gdy do cyklu z deki nie dodasz testa. niektorzy radza sobie z tym wiagra, inni udaja ze problemu nie ma, lub poprostu maja dobry gen.. ja w kazdym razie bym nie ryzykowal ;)


najlepsze jest to,ze nandolony siedza w kurwe w organizmie deka bodajze 18m-cy,a ludzie na nadro nieraz robia dzieci,to faza :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 9:17 am     

nie zrobieniem dziecka na dece bym sie martwil, ale bardziej brakiem takiej mozliwosci :twisted: :twisted:
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 10:10 am     

deca-dick.. heheheeh, masakra.. a jak dupa wezmie nandrolon to co moze miec? pussy-deca?:)
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 5:54 pm     

Markizek sama deka nic nie zdzialasz srodek ten brany solo nawet w wysokich dawkach daje mizerne efekty, stad tez nigdy sie nie nie stosuje samego...mogliscie doradzic koledze zeby zaladowal to np z meta a juz efekt byl by calkiem inny. Deke solo mozna bic jak sie ma bole stawow czy cos jakies kontuzje wtedy o wilele lepiej sie trenuje...

No ja juz zaryzykowalem ;p kwestia odbloku bo z tym jeszcze nie zdecydowalem....
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 7:31 pm     

long3r ja nie brałem nigdy deci i samej na pewno nie wezmę tylko ci odpowiadam na posta
ty bierzesz dec i tren nie ja chyba się pomyliłeś
a jak mi się zdaje to tren też pochodzi z rodziny nandrolonów ?
także wg mnie lipa cykl chyba ze baby nie masz :)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lis 01, 2011 7:41 pm     

hmm z tego co wiem to polaczenie deki z trenem to dopiero "deca dick" sie robi. Tak czy inaczej to nie wiem czego oczekujesz od cyklu ale do tych srodkow zawsze sie dodaje tesica tym bbardziej jak sa bite razem. No chyba ze w nich jest tesc zamiast ww. substancji bo te firmy malo pewne sa.
Gdzei tabletka do cyklu ? , same strzaly nie daja tak dobrego efekty jak mix z tabletkami. Nie koniecznie dianabol sa inne dobre SA ktore robi czysty miesien np SuperVar czy Epithina czy OT lub PH jak x-tren czy mix obu jak Pheravol.
Co do obloku mozesz zrobic odblok rodem z kamienia lupanego - Clomid + HCG , sredniowieczny sam Clomid , lub majacy rece i nogi np z DAA + 2x T-bol czy DAA + TT + testabolan . Chodzi o to zeby odblokwoac sie dobrze i skutecznie i podtrzymac w miare mozliwosci spadki po cyklu.
Wezmiesz HCG to jak odstawisz masz niesamowity zjazd z sily masy , nie wspominajac o depresji i niecheci do wszystkiego oraz dalszym dopiero bloku. Wiem bo przerabialem to na wlasnej skorze i testowali to moje "kroliki".
Odblok natyranly jedynie sensowanie doprowadzi Cie do stanu uzytecznosci.
Jak masz deke w srodko orginalna to powinienes w szczegolnosci o to zadbac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lis 02, 2011 3:37 pm     

mnie tren dobry zawsze bloka robił dużego i dłuższy cykl z nim (oczywiście z testosteronem) odbijał się potem na potencji.
jak nie masz wyczuwalnej różnicy w libido na duuuży minus po 3 tygodniach to testosteron pewnie wbijasz.
 
 
 
       
Long3r

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 16
  Wysłany: Śro Lis 02, 2011 10:05 pm     

Na ile wiem deka czesto bywa podrabiana szczegolnie norma... co do tego czy mam orginal nigdy nie wiadomo w 100% bo nie jest ona z apteki lecz od dila...Co do trenu Alpha Pharma opinie sa pozytywne jest tez kod do zdrapania i mozna sprawdzic autetycznosc produktu. O ile oni sami nie sprzedaja czego innego w ampulkach...
Tak pochodzi z rodziny 19-nor... Czy lipa to sie okaze puki co jestem zadowolony, co do saidow to tego jeszcze zbytnio nie poczulem wiec dopiero pozniej wyjdzie w praniu czy cykl by warty. Czego oczekuje od tych srodkow suchej bardzo dobrej jakosci miecha, bez rentencji wody gdzie mialo by to miejsce przy tesciu....

Co do tabletki do cyklu mam dianabol tylko to moge jeszcze dozucic tylko co to polepszy ? Co do twojej rady dozucenie ph do saa raczej odpadaa w moim wypadku i nikomu nie polcam... X-tren jest kolonem od trena jaki sens brac trenbolon i x-tren w tym samy czasie ?

Co do odbloku DAA + 2x T-bol czy DAA + TT + testabolan

jaka firme polecasz daa ? i teraz pytanie co to za skrot TT , testabolan ?

Co do libido napewno spadlo delikatnie, podczas erekcji ze tak powiem mniejsza ilosc nasienia.

Mam fotke zrobiona przed cyklem tak wiec zamieszcze pozniej jak juz bede po cyklonie. Obowdy waga etc tez mam wszytko zapisane takze bedzie widac jak byl efekt owej kuracji i jakie sajdy, bede zdawal relacje.

Pytanie kiedy sugerujesz rozpoczecie pct w 3 tyg po ostatnim strzale tak jak by to bylo w przypadku odbloku 'kamienia lupanego' czy tez odrazu powiedzmy po ostatnim strzale ale czy wtedy te pieniadze nie beda wywalone w bloto ?

lysy mialem juz cykl kiedys na tesciu czy tam na sus etc. Wiem jak moj organizm reguje na te srodki jak pisalem wczesniej nie mam 100 % pewnosci co jest w srodku ale wydaje mi sie ze towar zdaje egzamin. Zobaczymy jak bedzie dalej...

dzieki za zainteresowanie i wasze komentarze bede na bierzaco zdawal relacje pozdro.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 10