Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
PSYCHOL

SOGI: 17

świerzak


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 14
   Wysłany: Wto Paź 25, 2011 6:28 pm   PRZED TRENINGÓWKI, DOPALACZE TRENINGOWE - opinie, wrażenia  

Praktycznie każdy śmiga na przed treningówkach, własnych miksach, jakiś dodatkach. Większość już nie wyobraża sobie treningu gdy "czegoś" nie łyknie nawet jakby miał to być biosterol megabola :mrgreen:

Można na luzie ułożyć ranking ( jak się zbierze trochę pozycji to wstawię ankietę ) przed treningówek z własnych wypowiedzi co klepało najlepiej, najlepsza pompa, wytrzymałość, odmulenie, zjazd czyli, krótko pisząc NAĆPANIE. A co można spuścić w kibel i nie warto !

Dobrze, by było gdyby to były w miarę aktualne suple co jeszcze są w produkcji/trochę skład zmieniony, ale do kupienia, by nikt nie wywalał pierwszej wersji Xpanda :)

no to go, go.
 
 
       
PSYCHOL

SOGI: 17

świerzak


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 14
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 6:49 pm     

Jakiś czas temu testowałem ASSAULT MUSCLE PHARM.

Jak dla mnie supel pod siłę, wytrzymałość czyli dla fight'erów itp. ewentualnie dobra opcja pod kulturystykę ale bardziej pod ubicie, definicje, użylenie.

1 miarka ma 40g / pucha 800g

pół miarki to porcja "normalnego" treningu 1 pełna to trening "hardkorowy". Jest różnica między połówką a 1 pełną miarką - ja osobiście mieszałem pół miarki na normalny trening na siłce + pół przed walkami a np. przed nogami i barami gdy zależało mi na mocnym kopie to całą siekałem.

Jest siła, skupienie, koncentracja.

Smak i rozpuszczalność elegancko się piję i smakuje. Nie ma ćpania, zjazdu, faja się nie kurczy i nie ma dziwnych wysypek na ciele :mrgreen:

Na tej przed treningówce można odpocząć od ćpalni i kofy itp.

Z obserwacji dobrze by było dłużej pośmigać na tym środku bo wydaje mi się, z obserwacji, że im dłużej tym lepiej działało. Niedługo przyceluje w minimum 3 puszki na bombkę :mrgreen: :twisted:

Za niedługo opiszę Reactor Pro treca :mrgreen: ale to po 22:00 :P
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 7:13 pm     

Na najbardziej lubię GET fn amp'd. świetnie pobudza, jest dużo więcej energii. to mi wystarcza :D tylko odradzam uzycie 2 kapsów, pobudzenie jest w chuj dobre, ale zjazd... ja pierdole. jeszcze jak przeczytałem że ktoś zajebał 5 kapsów get'a i 2 fastiny to aż mi się nie dobrze zrobiło :D tak myślałem żeby może kupić mesomorpha z pitbulla oczywiście, ale nie wiem nie wiem... jakoś opinia olka mnie trochę odrzuca lokurvaa
aha kofa pxs też może zostanie niedługo zakupoina.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
PSYCHOL

SOGI: 17

świerzak


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 14
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:03 pm     

ja tam w get'cie nie gustuje, staram się odpoczywać od geranium od pewnego czasu. Geta to najlepiej połączyć z pump-bolem tak go żarłem i było elegancko.

co do 5 getów i 2 fastiny na porcje znam jednego koleszke co brał przed treningiem 2 gety, 1 viper dymatize 10g beta alaniny, 50mg geranium ( 2 kaps ) primaforce zapijał to 500ml carbo olimpa i trening a w połowie treningu leciał do torby i brał jeszcze 10g betki i 50mg geranium ( 2 kaps ) trochę czerwony chodził, ale żył i żyje nadal :P heheh

A mesomorph 388g daję radę jedna z lepszych przed treningówek jakie szamałem i klepało niemiłosiernie ( oczywiście pierwsza wersja ta 550g też kosior ) na pewno warto przyćpać jak się szuka lepszych wrażeń jak dla mnie pod kątem siły głównie, ale zamuła czasem była no i trochę otępienie po treningu, ale na siłce można by było kuć żelazo z 3h no i ta potliwość :mrgreen: pod kątem pompy to Dorian Yates Nox pump jeden z lepszych.
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:16 pm     

wlasnie ten dorian też mnie kusi i nowy white flood 2. moze (jak zawsze :D ) dostane probki z paczka od sklepu to na spokojnie sprobuje i wtedy coś wybiore jak bedzie troche wiecej $$.
ogolnie nie jestem jakims fanem przed treningowek. tylko get'a przed tren, duzo soob ma jaranie wlasnie na mega cudowne stacki przed tren a mi nie robi, wole wydac na zarcie i podstawe gainera pxs, mono, premium pro, wit itd. (:
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:24 pm     

get , mesomorph to ciezka cpalnia, owszem preparaty odmulaja ale nie sztuka przesadzic i miec potem ciezkie zejscia, to fakt. te preparaty jak dla mnie sa dla anemikow bo ja sobie nie wyobrazam treningu po 2 capsach Geta albo 2 porcjach Meso. Ale co inny uzytkownik to inna opinia. najlepiej sprawdzic na sobie tolerancje danego preparatu.

ze stackow przed trening rewelacja byla kiedys Labrada -Super Charge ale dzis to juz raczej nieaktualne.
Carnivore z Better BODY dzialal bardzo fajnie, pod sile wytrzymalosc, koncentracja na duzy plus, na pompe fajnym wyjsciem jest Pumb Bol z Thermolife,
Z niekreatynowych rarytasem jest bez watpienia White Flood z Controlled Labs, sila, wytrzymalosc, koncetracja, pompka i umiarkowane pobudzenie. polecam!

mozna dodac do tego przed trening Mix amino , czyli szlagier jakim jest Purple wreath i masz super trening, zadnych chujowych zejsc, mozna normalnie zasnac i po Purplach regenarcja jak sie nalezy!
_________________
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:45 pm     

Z przed treningówek to co ja mogę polecić to

fastin,
get
beta nox

w sumie duzo tego było w różnych ilościach, ogólnie to jeden wielki Chemiczny Ali :500: lokurvaa

tak to ja zeżarłem 5 get i 2 fastiny lokurvaa

Fajna jazda była jak miałem jeszcze takie żółte i czerwone ale nie pamietam jak sie nazywały lokurvaa bynajmniej jeszcze po 2 z kazdego 2 x venomik na to tiger i kofeina w tabsach 3 godzinny trening robisz w godzine lokurvaa a potem przez godzine biegasz hrhrhr

Raz, ale to przesada 2 fastiny, 2 żółte,5 jakies mocnego spalacza nie pamietam jakiego i efff... Jak skonczylem trening to ja pierdole usiadłem na dupe i stwierdziłem, że przesadziłem. Prosiłem kolege zeby ze mna rozmawiał lokurvaa jak wróciłem do chaty to jak usiadłem około 14 na tapaczanie to siedzialem tak do 21, potem położyłem się i odpusciło mi dopiero koło 5

ogólnie eksperymentowałem co może jebnąc przed zawodami lokurvaa z lepszym bądź gorszym skutkiem o1yw3

Teraz odpuściłem tego typu rzeczy, to co miałem powydawałem kumplom żeby nie kusiło. Kawy nawet teraz nie pijam.

Chociaż paczuszka get leży nierozpakowana na czarną godzine lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:07 pm     

ja po tego typu wynalazkach zalewam sie zimnym potem, pikawa chce wyskoczyc i po prostu nie potrafie sie skupic na cwiczeniu, nie wspomne juz o zasnieciu - istna meczarnia. aczkolwiek Fastin byl super preparatem, nie rozpierdalal w pyl ale byla energia, skupienie, i przemile samopoczucie:)
_________________
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:10 pm     

ja ogolnie treningi fajne po gecie mam nawet bardzo. dopiero cos mnie zlapalo 2h po tren jak wychodzilem z lazienki po prysznicu normalnie chlusnął ze mnie pot i zakrecilo mi sie w glowie. postanowilem ze malą przerwe zrobie :D hehe
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:41 pm     

najlepsza jazdę miałem od 130mg efki+500mg kofeinki + schock therapy

od tamtego eksperymentu wystarczy mi teraz mocna kawka :)
Ostatnio zmieniony przez Markizek Wto Paź 25, 2011 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:42 pm     

Markizek napisał/a:
najlepsza jazdę miałem od 130mg efki+500mg kofeinki + schock therapy

od tamtego eksperymentu wystarczy mi teraz mocna kawka :)
o1yw3
_________________
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:44 pm     

może i tego było więcej...chciałem wynik zrobić na zawodach heh

skończyło się zjebką od trenera i zimnym prysznicem heh
głupota
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:49 pm     

Markizek napisał/a:
może i tego było więcej...chciałem wynik zrobić na zawodach heh

skończyło się zjebką od trenera i zimnym prysznicem heh
głupota


zawsze jakies doswiadzczenie, najwazniejse zeby nie przegiac paly kosztem zdrowia albo jakiejs chujowej tolerancji organizmu...
_________________
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Śro Paź 26, 2011 7:35 am     

Borkow66 napisał/a:
Fastin byl super preparatem, nie rozpierdalal w pyl ale byla energia, skupienie, i przemile samopoczucie:)


masz rację. Nie wiedzieć czemu zawsze miałem po nim dobry humor i jakoś taki dziwnie zadowolony byłem lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Paź 26, 2011 10:20 am     

Jak dla mnie to najlepszy miks na pobudzenie to:

250mg kofeiny PxS + 5-7,5mg Yohimbiny Primaforce :wink:

A co do pompy to zawsze mam dobrą, więc nie potrzebuję w tym celu wspomagaczy, chociaż czasem użyję :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11