Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
   Wysłany: Sob Paź 22, 2011 10:24 am   GRIP4ORCE - Test Zabawek by TRIPLE_EX - PODSUMOWANIE str. 5  

Zaliczyłem 1 trening na gripach, kurwa ciężko było, ale dałem rade.

Na wstepie oczywiscie dzieki Nrw i calej reszcie aktywnych za wybranie mnie do testu ! : )

C1:
Klatka, barki, Triceps


1. Maszyna analogiczna do Hammer Strenght
50x12/60x10/70x6/80x4

RP = 100x8/x3/x3 + SH

2. Wyciskanie sztangielek siedzac
12x12/15x10/17x6/20x4

RP = 25x12/x10/x8
(mógłbym tutaj spokojnie dorzucic ciezaru, ale przez te gripy ciezko bylo sobie te 25tki zarzucic, a ze bylem sam na silowni to mialem troche zwiazane rece)


3. Wyciskanie francuskie sztangi lezac
20x12/25x10/30x6/35x4

RP = 40x7/x3/x2

===========

Po każdym cw. rozciaganie + napinanie.

A teraz troche o przebiegu treningu z gripami.
Na poczatku ciezko mialem z wylapaniem dobrego i silnego chwytu, robiac na hamerze wszystko mi sie tak pospinalo ze prawie sralem z bólu, przedramie spuchniete w kazdej serii, w kazdym cwiczeniu, nie jest to jeszcze mocno obiektywna ocena, ale poki co jestem zadowolony, zupełnie inaczej wykonuje sie cwiczenie niz bez gripow, wtedy trzymajac sztange czy sztangielke nie skupialem sie zbytnio zeby ja mocno trzymac tylko na tym by wypchac ciezar i tyle a z gripami, dzieki temu ze mocno trzeba sciskac gryf by nie wylecial z reki trenowany miesien wg mnie bardziej jest zaangazowany w pracy, przynajmniej ja odczuwalem znacznie wieksze napiecie. Przy tricepsie bylo czuc roznice najbardziej.
Ogolnie rzecz biorac mysle, ze najszybciej zauwazalne efekty beda w grudniu, kiedy wejde na bombe, mysle ze gripami sie juz nie rozstane :D

Kilka zdjec:










chcialem zrobic wiecej zdjec, ale telefon padl w pizdu. Zrobie na nastepnym treningu.
Myslalem tez o filmikach ale tym telefonem to .. lokurvaa
+ mam mocno slaby chwyt widze, probowalem sie po treningu podciagnac z gripami, ale widze ze paski beda niezbedne, bo nie umialem ani razu - spadlem z drazka lokurvaa :twisted: :twisted:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
Ostatnio zmieniony przez triple_ex Śro Lis 30, 2011 3:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 3:42 pm     

Test uważam za rozpoczęty :D
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 4:05 pm     

Jedziesz z koksem :razz:
_________________


 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 4:18 pm     

ja zaczynam od poniedzialku z testem :twisted:
poki co robilem tylko na nich triceps na wyciagu, i zajebalem go konkretnie ;)
Powodzenia i konkretnego progresu :lol: oczywiscie mniejszego od mojego :razz:
_________________

 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 4:55 pm     

sunclub, fak ju, ja bede mial wiekszy lokurvaa :D :twisted:

Dziekowka :)

jutro na ogien ida plecy, biceps, kaptur, tyl barkow i przedramie : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 6:08 pm     

powodzenia i pół bani w przedramieniu lokurvaa
 
 
 
       
solaros

SOGI: 1837

zawodowiec


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 313
  Wysłany: Sob Paź 22, 2011 6:44 pm     

na izolowanych bym raczej odpuscil
jak sciaganie drazka czy jakies inner popierdółki

skupilbym sie na glownych bojach w kazdej partii

jak na tri np. francus sztanga + sciaganie linek - to sciaganie linek odpuscic (odpuscic uzywanie gripsów)
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 7:00 am     

dlaczemu solaros?
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 7:36 am     

powodzonka :mrgreen:
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 8:06 am     

podziekowal :D
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 10:28 am     

Gripy fajnie jest uzywac na wszstkich mozliwych cwiczeniach , tzn nie chodzi mi zeby robic na nich caly trening caly czas . Mozna jest stosowac i ja stosuje na podstawowych cwiczeniach , jak wyciskania i na pomocniczych.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
solaros

SOGI: 1837

zawodowiec


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 313
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 10:58 am     

nie jestem trenerem i nie poitrafie tego dokladnie opisac dlaczego
ale nie robilbym calego treningu od A do Z ka gripzach

~75%

czasami i 100% - nie bedzie zadnego bledu jak sie zrobi 50%,czy 75% czy wszystko - ale imo lepiej dac to 1 cwiczenie na partie kiedy jedziemy 'normalnie'

inne 'szerokosci' inne wlokna,inne sily,itd.

mozna kombinowac - to raczej nowosc na rynku (polskim) wiec zanim pojawia sie najlpesze strategie treningowe trzeba kombinowac samemu
:wink:
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 1:13 pm     

u mnie sie to ni chuya nie sprawdza przy wioslowaniu sztangielka i przy sciaganiu drazka, dzis trening plecow i wlasciwie gripy byly ok tylko przy bicepsie i przy przedramieniu.
uzywalem w seriach rozgrzewkowych wioslowania tych gripow, i w miare spoko, maly ciezar wtedy byl to jeszcze jako tako sie trzymalo ale slabo plecy czulem, w ostatniej serii uzylem sztangielki 40kg i po 1 powtorzeniu z gripem sztangielka mi wypadla z reki, mam troche male dlonie : D i chwyt puscil, ale sciagnalem gripy i zrobilem jeszcze kilka powtorzen bez problemu, z tym gripem natomiast nie umialem wyczuc plecow tak jak nalezy, grip jest ok jak jeszcze uzyjesz do tego paskow, bo inaczej kapa bedzie z treningu plecow, jesli chodzi o mnie np. W sciaganiu drazka tez to sciagnalem bo drazki mam niewymiarowe na silowni w sensie jak scisne gripa to i tak ten drazek lata w srodku miedzy gumami, wiec nie widzialem sensu uzywac ich w tym cw. Natomiast zajebiscie sprawdzily sie przy bicepsie gdzie katowalem go na modlitewniku przy uzycie kratownicy, cale ramie bardzo dobrze pracowalo.

Pozniej wrzuce wypis z treningu i filmik z wioslowania.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 1:52 pm     

kurcze..wlasnie mi zalezy na tym , aby to wszystko zrobic na gripach.. wioslo sztanga, sciaganie linki, wyciskanie hantli na barki, klate.. Ja mam dosyc duze (chyba) ciezary jesli chodzi o naturalny poziom, i skoro nie robie juz progresu na ciezarach, to chcialbym wlasnie cwiczac na gripach , a zaczynajac od mniejszych, dojsc do obecnych. tez mam przedramie takie sobie.. a robie treningi bardziej wytrzymalosci silowej.. 666.. tu chodzi tylko o prace przedramienia czy poprzez cwiczenie na gripach praca cwiczonych partii miesniowych (klata, plecy, barki) jest inna?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Paź 23, 2011 2:07 pm     

ja Ci powiem tak, po wczorajszym treningu klatka, barki, triceps widzialem roznice w trenowaniu danej parti, np w klatce potrafilem dzieki temu wymusic znacznie wieksze spiecie miesnie + utrzymac je w ciaglosci ruchu.
Dzisiaj przy wioslowaniu, no niestety nie umialem przez te gripy wykonac cwiczenia dokladnie, dopiero jak owinalem sztangielke z gripem paskiem to wtedy sciskalem dobrze + mialem wolnosc psychiczna ze nie musialem sie martwic i skupiac na tym by sztangielka nie wyleciala z reki, ale to juz trzeba zobaczyc samemu. ja bede gripami trenowal tam gdzie bede mogl bo to jest serio fajna sprawa, wczoraj sie z tym swietnie bawilem : )


a tu macie fotke, co by bylo jak aktualnie m/w sie prezentuje lokurvaa , jest sadlo co widac, ale wycinam dopiero lekko w grudniu + na pelnej od czerwca-lipca




aktualnie lece tylko bcaa + bialko : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10