Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Pon Lis 28, 2011 6:28 pm     

u mnie tez brak jakichkolwiek problemow, dwa razy bralem... w szafce czeka trzecia puszeczka
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pon Lis 28, 2011 8:39 pm     

Jak myślicie, DAA będzie O.K. na odblok po epi+x-tren?
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Gru 01, 2011 6:36 pm     

lg napisał/a:
Adramel .. wystarczy ze pokaze Ci dwa wykluczajace sie badania i Twoja teoria legnie w gruzach..:)


Bo badania trzeba umieć czytać. Jeżeli badania zostały przeprowadzone w takich samych warunkach to wyniki nie mogą być różne. Wyniki moga być różne wtedy gdy jakiś czynnik lub grupa czynników ulegnie zmianie. Jeżeli zna się tylko abstrakt badania to można uleć błędnemu wrażeniu że wyniki badań się wykluczają.
Dla przykładu operując na samym abstrakcie mozna się dowiedzieć że WPC przyswaja się praktycznie tak samo szybko jak WPH. Ale w innym badaniu WPH pokaże zdecydowaną przewagę nad WPC. I te drugie badanie opublikują w MD z wielką reklamą WPH. Skąd takie wyniki? Badanie nad WPH zostało wykonane na starszych ludziach, powyżej 50 lat. U nich faktycznie WPH ma przewagę nad WPC. Ale do osób młodszych już nie. WPC/I/H działają tak samo. Czy badania się wykluczają? Nie, po prostu trzeba znać całość.
Jeżeli kilkanaście osób przyjmowało przez pare tygodni DAA i prócz testosteronu poszły im w góre także estrogeny i prolaktyna to nie wiem jak bardzo trzeba być zapatrzony w swoje klapki na oczach by twierdzić "- ale mi nie wzrosło". I to nie robiąc sobie żadnych badań na poziom hormonów. Tylko pogratulować trzeźwości umysłu.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 2:15 pm     

jakim chujem izolat ma sie wchlonac tak samo szybko,jaj jest wstepnie poddany dzialaniu enzymow,oligo,tri i dipeptydy o wilkosci 800daltonow np sa najszybsze i nie ma chuja,chyba,ze badania robili na hydro fa czyli chujni :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 11:23 am     

olek7881 napisał/a:
jakim chujem izolat ma sie wchlonac tak samo szybko,jaj jest wstepnie poddany dzialaniu enzymow,oligo,tri i dipeptydy o wilkosci 800daltonow np sa najszybsze i nie ma chuja,chyba,ze badania robili na hydro fa czyli chujni :-P


Owszem, wchłania sie szybciej niż WPC. Ale że WPC i tak wchłania się bardzo szybko, przez to różnica między WPC/I/H jest praktycznie żadna. Pare minut w tę czy w tamte, to żadna różnica. Dopiero dla starych lub/i chorych ludziach, dla których WPC wchłania się wolniej, izolat/hydrolizat uzyskuje przewagę.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 2:45 pm     

Adramel napisał/a:
lg napisał/a:
Adramel .. wystarczy ze pokaze Ci dwa wykluczajace sie badania i Twoja teoria legnie w gruzach..:)


Bo badania trzeba umieć czytać. Jeżeli badania zostały przeprowadzone w takich samych warunkach to wyniki nie mogą być różne. Wyniki moga być różne wtedy gdy jakiś czynnik lub grupa czynników ulegnie zmianie. Jeżeli zna się tylko abstrakt badania to można uleć błędnemu wrażeniu że wyniki badań się wykluczają.
Dla przykładu operując na samym abstrakcie mozna się dowiedzieć że WPC przyswaja się praktycznie tak samo szybko jak WPH. Ale w innym badaniu WPH pokaże zdecydowaną przewagę nad WPC. I te drugie badanie opublikują w MD z wielką reklamą WPH. Skąd takie wyniki? Badanie nad WPH zostało wykonane na starszych ludziach, powyżej 50 lat. U nich faktycznie WPH ma przewagę nad WPC. Ale do osób młodszych już nie. WPC/I/H działają tak samo. Czy badania się wykluczają? Nie, po prostu trzeba znać całość.
Jeżeli kilkanaście osób przyjmowało przez pare tygodni DAA i prócz testosteronu poszły im w góre także estrogeny i prolaktyna to nie wiem jak bardzo trzeba być zapatrzony w swoje klapki na oczach by twierdzić "- ale mi nie wzrosło". I to nie robiąc sobie żadnych badań na poziom hormonów. Tylko pogratulować trzeźwości umysłu.


czytalem w gazecie niedawno artykul o badaniach, ktorych konkluzje byly takie, ze sterydy nie maja zadnego wplywu na rozwoj masy miesniowej.. gazeta ta jest u mnie na silownii. zorganizowac i cytowac?
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 6:37 pm     

Nie musisz. Napisz tylko czego to wg ciebie dowodzi.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 7:18 pm     

lg napisał/a:
czytalem w gazecie niedawno artykul o badaniach, ktorych konkluzje byly takie, ze sterydy nie maja zadnego wplywu na rozwoj masy miesniowej.. gazeta ta jest u mnie na silownii. zorganizowac i cytowac?


lokurvaa Podaj jaka to gazeta i z jaka data :wink:
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 7:59 pm     

dowodzi "bzdurnosci" wielu badan.. jakies retoryczne pytanie zadales, nie bardzo rozumiem.. Dowodzi tego, ze biale nie jest czarne

jak bede w przyszlym tygodniu na silownii to poszukam tego jeszcze raz
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 8:15 pm     

Pozwolisz że się zacytuje:
"Bo badania trzeba umieć czytać. Jeżeli badania zostały przeprowadzone w takich samych warunkach to wyniki nie mogą być różne. Wyniki moga być różne wtedy gdy jakiś czynnik lub grupa czynników ulegnie zmianie. Jeżeli zna się tylko abstrakt badania to można uleć błędnemu wrażeniu że wyniki badań się wykluczają."
Te badanie które przytoczyłeś dowidzi tylko tego, że w pewnych warunkach, np dla ludzi ciążko chorych na jakąś chorobę sterydy są nieskuteczne. I niczego wiecej nie dowodzi. Nie ma żadnego przełożenia na ludzi zdrowych.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Gru 23, 2011 9:11 pm     

hahahaahahah
kolejny niepokorny.. mistrzu..zadnych badan Ci tu jeszcze nie przytoczylem.., ale przytocze.. pokorniej przez swieta i sam naucz sie czytac..;)
 
 
       
sle25 

SOGI: 128

świerzak

Wiek: 39
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 108
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 8:41 am     

metro, bedziemy czekali z niecirpliwoścą co z tym DAA?
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 1:38 pm     

lg napisał/a:
hahahaahahah
kolejny niepokorny.. mistrzu..zadnych badan Ci tu jeszcze nie przytoczylem.., ale przytocze.. pokorniej przez swieta i sam naucz sie czytac..;)

Litości... Tak czepiaj się słówek. Faktycznie, nie przytoczyłeś a wspomniałeś. Zmienia to diametralnie sens mojej wypowiedzi;))) Może jeszcze czepisz się jakiegoś źle użytego przecinka, ale literówki?
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 2:36 pm     

Adramel napisał/a:
lg napisał/a:
hahahaahahah
kolejny niepokorny.. mistrzu..zadnych badan Ci tu jeszcze nie przytoczylem.., ale przytocze.. pokorniej przez swieta i sam naucz sie czytac..;)

Litości... Tak czepiaj się słówek. Faktycznie, nie przytoczyłeś a wspomniałeś. Zmienia to diametralnie sens mojej wypowiedzi;))) Może jeszcze czepisz się jakiegoś źle użytego przecinka, ale literówki?


no zmienilo diametralnie bo sam sobie opisales to badanie wrzucajac tam starcow...
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Sob Gru 24, 2011 6:35 pm     

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Może tym razem powoli i na głos?
Gdzie ty widzisz starców? O osobach starszych pisałem w kontekście innego badania - porównującego WPC/I/H i szybkość przyswajania. Przy badaniu o którym ty wspomniałeś nie pisałem nic o wieku osób. Już to widzisz?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10