Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
solaros

SOGI: 1837

zawodowiec


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 313
  Wysłany: Czw Paź 20, 2011 9:48 pm     

nie kilka miechow

podobno styka kilka tyzni - tak do miesiaca aby miec pewnosc
po tym okresie sklad blon komorkowych sie zmienia
na korzysc o3 oczywiscie

tak wiec po ~miesiacu mozna zmnijeszyc dawke do 5-8g ed
ale te 2-4tygodnie jakies 20-40g
jesli 20 - to blizej miecha
jesli 40g - to blizej 2tyzni
:roll:

mozna i caly czas jechac 40g ed - ale przy opcji 20% epa/dha trza by bylo wypic z 200ml tranu
:-P

z reszta ta odpowiedz organizmu nie bedzie juz taka sama jak podczas p[ierwszych dni/tygodni
ba
moglbym zaryzykowac stwierdzeniem ze po miechu bedzie tak samo biorac 5g i biorac 40g (a ile $ zostaje w kieszeni)

'blony/organizm' sie nasyci (jesli mozna tak napisac) - poznije walenie konskich dawek nie ma sensu

jak w p[rzypadku kreatyny
ladowanie 30g przez tydzien owszem
nawet bardzo
ale przez pol roku?
:570:

....tyle ze zmiejszajac dawke nie znaczy poyebac wszystko
dac te 5g epa/dha ale trzymac spozycie 06 (orzechy,oleje) w minimalnych ilosciach
06 tez treezba jesc - ale ratio jest najwaznijesze
03:06
wiec zwiekszajac 03 zmnijesza sie przewaga 06
zmnia sie sklad blon
poznije zmnijeszamy dawke 03 przy jednoczesnym nisk0-srednim spozyciu 06
ta gars orzechow nie zaszkodzi
ale tez nie pzresadzac ladujac 300g ozrzeszkow ziemnych czy czy zapijac olej z pesetk winogron

tak wiec taki moty powinien pomoc
'podobno' kilka kilo gwarantowana na takiej roszadzie w kilkanascie dni
suche miecho oczywiscie!

03 spala fat + zwieksza wrazliwosc insulinowa tez - iwec same korzysci
;)

jak bedzie to sie okaze

pewnie - jesli BF wypali - walne jakis dziennik w koncu tutaj na zime
to zdam relacje z wielu (naprawde wielu) rozwiazan ktore nie zwyklo sie przyjmowac jako rozwiazania dla bodybuilderoof(amatorow)

pozdro
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 7:43 am     

Mysle ze temat odpowiedni wiec sie wypowiem, jade juz 2 tydzien treningu na gripach co moge powiedziec ze mam caly czas uczucie zmeczenia/ zakwasy w przedramieniu i najfajniejsze jest to ze glownie przy samym nadgarstku gdzie jak wiadomo przedramie rosnie najwolniej. Ciezary tak jak mowili wszyscy zanizone ale mimo to miesnie dostaja za swoje. Mniej czuje rowniez stawy i w niektorych cwiczeniach jakby wieksza stabilnosc. Obwodu przedramienia nie mierze ale wydaje mi sie ze juz widze roznice. Za jakis czas znow damm znac jak idzie.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 8:56 am     

nie chce byc sceptykiem ale mysle ze ta zabawka predzej czy pozniej u wiekszosci pójdzie w odstawke. dobra sprawa na rozwój przedramienia, siły chwytu, troche bicepsa. ale watpie zeby to miało znaczący wpływ ktory da sie zauwazyć np na klate, barki czy plecy. bo niby na jakiej zasadzie ma to wplywac na te partie. wiadomo ze trudnie jest robic wisłowanie gruba sztanga itp, ale z powodu trudnosci chwytu a nie bezporedniego wplywu na ruch
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 9:33 am     

Wiadomo ze nie jest to cos do stosowania caly czas. Moim celem jest zastosowanie innego bodzca ktory poruszy troche ramiona. Nie stosuje tego we wszytskich cwiczeniach choc mocniejszy chwyt moze sie przelozyc na wynik nawet niektorych z nich np w martwym.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 10:01 am     

sport- hamburg napisał/a:
nie chce byc sceptykiem ale mysle ze ta zabawka predzej czy pozniej u wiekszosci pójdzie w odstawke. dobra sprawa na rozwój przedramienia, siły chwytu, troche bicepsa. ale watpie zeby to miało znaczący wpływ ktory da sie zauwazyć np na klate, barki czy plecy. bo niby na jakiej zasadzie ma to wplywac na te partie. wiadomo ze trudnie jest robic wisłowanie gruba sztanga itp, ale z powodu trudnosci chwytu a nie bezporedniego wplywu na ruch


Widac ze malo wiesz.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 11:09 am     

sport- hamburg napisał/a:
nie chce byc sceptykiem ale mysle ze ta zabawka predzej czy pozniej u wiekszosci pójdzie w odstawke. dobra sprawa na rozwój przedramienia, siły chwytu, troche bicepsa. ale watpie zeby to miało znaczący wpływ ktory da sie zauwazyć np na klate, barki czy plecy. bo niby na jakiej zasadzie ma to wplywac na te partie. wiadomo ze trudnie jest robic wisłowanie gruba sztanga itp, ale z powodu trudnosci chwytu a nie bezporedniego wplywu na ruch


w kazdej wypowiedzi podwazasz wszystko. najlepszym sosobem jest trenowac i zdobywac bezcenne doswiadczenie, testowales gripy ? jakie masz wyniki? bo byc moze w twoim przypadku jest jeszcze tyle mozliwosci ze Gripy po prostu sa za duzym urozmaiceniem.
_________________
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 12:53 pm     

nie testowałem dlatego tez rozważam czysto teoretycznie w jaki sposób moze to wpływac znacząco na te partie o których pisałem .ktos potrafi to wyjasnic racjonalnie? bycmoze trzeba spróbowac i efekty będą. nie zaprzeczam. jednak z czysto teoretycznego punktu nie widze na razie w jaki sposób miałoby to pomóc rozwijac widocznie lepiej np klatke czy barki. bo to ze przedramie i zapewne czesciowo biceps to nie ulega wątpliowosci.
 
 
       
Levrone 

SOGI: 26

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 16
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 1:02 pm     

sport- hamburg napisał/a:
nie testowałem dlatego tez rozważam czysto teoretycznie w jaki sposób moze to wpływac znacząco na te partie o których pisałem .ktos potrafi to wyjasnic racjonalnie? bycmoze trzeba spróbowac i efekty będą. nie zaprzeczam. jednak z czysto teoretycznego punktu nie widze na razie w jaki sposób miałoby to pomóc rozwijac widocznie lepiej np klatke czy barki. bo to ze przedramie i zapewne czesciowo biceps to nie ulega wątpliowosci.


spoko, to tak se mzoesz rozwazac teoretycznie do usranej smierci, kup, sprawdz, trenuj , bedziesz mial obiektywna opinie. borkow ma racje, zabawka dziala ale nie odrazu. sam je testuje od 2 miesiecy i sa postepy w prawie wszystkich cwiczeniach. systematycznie dokladam ciezary a wlokna ktore kiedys spaly dzis dostaja impuls do wzrostu!!!
_________________
MADMAN
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 2:05 pm     

nie mowie ze to nierealne, poprostu próbuje sie doszukac na jakiej zasadzie to działa na te partie, bo ktos wymyslając tą zabawke musiał na czyms sie opierać i wiedziec ze to w taki czy taki sposób angazuje te partie miesni.
zapewne niedlugo sam zakupie ze by sie przekonca, narazie sledze temat i czytam opinie
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 3:04 pm     

ja non-stop uzywam do treningu lap i barkow, do klatki jedynie na hantle bo na sztandze sie slizgaja, tez bylem sceptycznie nastawiony do treningu barkow i klatki pierwszo, jednak jak robie serie na hantlach 52kg na barki to przy gripach mecze tak samo barki albo jeszcze lepiej na hantlach 39kg, sproboj i sam sie przekonasz, no a trening lap to inna szkola "jazdy" przyczep bicepsu, robiac do tego mlotki na sporych ciezarach biceps zmieni sie nie do poznania ;)
_________________

 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 6:03 pm     

sport-hamburg ma racje ta zabawka(gripforce)daje przy robieniu bicepsa,przedramienia i podciąganiu na drążku,no i uścisk poprawia,dlatego armwrestlerzy używają grubych rączek o średnicy ok.7cm,a że daje coś przy robieniu barków(może uchwyt przy robieniu unoszen na boki) ,a przy klacie bardzo niewiele(bo albo większe ciężary albo zabawa).Po drugie to już kiedyś pisałem,że fat gripz jest dużo lepszy bo sie zamyka na gryfie.Sam mam gryf z grubą rączką więc orientuje sie do czego jest dobry i co daje.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 10:13 pm     

sporthamburg.. interesuje cie teoria to odsylam do google
sun.. daj filmik jak robisz barki tymi hantlami 52kg, bo jestem niedowiarkiem ;-) a tymbardziej nie widze tego podciagania na drazku w gripach makaaya :lol:
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 10:22 pm     

jak wejde na silowke to wstawie :twisted: :-)
_________________

 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 10:24 pm     

chodziło mi że gruby uchwyt sprawdza sie przy podciąganiu na drążku(gripforca nie mam i z tego co widziałem trzeba go mocno dociskać bo nie zamyka sie na gryfie, sam potwierdzasz,że jest do d..y).
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 22, 2011 10:28 pm     

Grpiy bardzo duzo daja poprawy wzmocnienia tricepsow barkow i uchwytu sztangi przy wyciskaniu. Wiem sprawdzalem.
Teroretycznie to mozna cos sobie zalozyc. Pozniej to zalozenie trzeba sprawdzic na sobie. Umiesz wykorzystac to i masz pojecie jak prowdzic sztange w gripach przy wyciskaniu lub jak masz kogos kto sie zna na tym - nie z jebenj teori tylko z osiagniec- to zrobisz progres i dasz nowy bodziec do rozwoju samego siebie.

Czy logiczne myslenie boli ? nie , poprostu trzeba chciec!
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11