Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Nie Paź 02, 2011 10:22 am     

gripex właśnie ostro ryje bebechy


aspiryna + ibuprofen na noc się u mnie sprawdza
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Paź 02, 2011 11:11 am     

nie ma po co wydawac kasy na gripex... panadol ekstra ma TEN SAM skład, a kosztuje 3zł...

niestety jak juz czlowiek jest chory to nic nie pomoga takie specyfiki bo jak wiemy usuwaja: "OBJAWY" przeziębienia i grypy...

ja jak tylko sie czuje wieczorem, ze cos mnie chwyta... lekko gardlo drapie, czy mam lekka temperature lub gdzies mnie lamie od razu podwojna dawka na noc i rano jestem zdrowy... jak zapomne, albo nie mam panadolu i nie wezme to od razu rano jest gorzej i juz nie pomaga nawet potrojna dawka...

jak az tak Cie zlamalo to antybiotyk i musisz to wylezec az bedziesz na 110 % zdrowy aby nie bylo nawrotów, a silownie nadrobisz... w koncu silownia ma takie uroki, ze czasami trzeba zrobic krok w tył aby potem zrobic 2 kroki w przod...
 
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Nie Paź 02, 2011 12:41 pm     

vhailor napisał/a:
gripex właśnie ostro ryje bebechy


zmartwileś mnie. ale skoro ma ten sam skład co panadol to dlaczego? ...

JOR5 napisał/a:
nie ma po co wydawac kasy na gripex... panadol ekstra ma TEN SAM skład, a kosztuje 3zł...


dzieki, bo kurde paczka gripexu 10 pln :/

JOR5 napisał/a:
ja jak tylko sie czuje wieczorem, ze cos mnie chwyta... lekko gardlo drapie, czy mam lekka temperature lub gdzies mnie lamie od razu podwojna dawka na noc i rano jestem zdrowy... jak zapomne, albo nie mam panadolu i nie wezme to od razu rano jest gorzej i juz nie pomaga nawet potrojna dawka...


trzymam się tej samej zasady.Ale tym razem nie pomogło :/ ostatnio w Anglii mialem taki stan tyle ze zwalczyłem czosnkiem świeżym w sporej dawce.

JOR5 napisał/a:
jak az tak Cie zlamalo to antybiotyk i musisz to wylezec az bedziesz na 110 % zdrowy aby nie bylo nawrotów, a silownie nadrobisz... w koncu silownia ma takie uroki, ze czasami trzeba zrobic krok w tył aby potem zrobic 2 kroki w przod...


dzisiaj jest znaaacznie lepiej. nie wychodze z domu nawet na chwile byle tylko jutro mieć siłę i wypoczęty organizm.
Problem z morale mam tzn ... są bardzo wysokie... i chce czym predzej na silke. :p :twisted: :twisted:
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:38 pm     

Treningi [ON]
Dieta [ON]
Siła i Motywacja Bardzo o.K
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Śro Paź 05, 2011 8:16 pm     

"mleko i miód" :)
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Śro Paź 05, 2011 9:07 pm     

na tej glukozie z miodu i laktozie z mleka formy nie zrobisz :mrgreen:
_________________

 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Czw Paź 06, 2011 7:10 am     

oj napił bym się takiego rarytasu ... :roll: ale do niedzieli blizej niz dalej wiec bedzie mozna na jezyk coś wrzucic troszke :p
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Pią Paź 07, 2011 12:00 pm     

To ja troche z innej beczki ! Słuchajcie juz w tą niedzielę odbędą się Wybory Parlamentarne. Nikt z nas Ojczyzny sobie nie wybierał, ale mamy wielkie szczęście urodzić się tu w Polsce. Patrząc na nasz dorobek kulturowy oraz historyczny powinniśmy być dumni z naszego Kraju. W związku z tymi kilkoma powodami(i wieloma innymi) OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO obywatela RZCZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ jest udać się na wybory. Dlatego zachęcam i namawiam do uczestnictwa! To jest nasz kraj i nasza przyszłość.
Orzeł w Koronie musi wrócić do swojej dawnej potęgi. Ja wierze że jeśli nie dzisiaj, nie jutro, nawet nie za 20 lat ale że kiedyś znów będziemy wspaniałym i potężnym krajem znad Wisły. By tak się kiedyś stało każdy obywatel RP musi spełniać swoje obowiązki wobec siebie, rodaków, a zwłaszcza wobec Ojczyzny!
Jesteśmy wolnym krajem zaledwie od kilku lat mimo tego zobaczcie jak wiele się zmienia!
Idź na wybory! Nie bądź obojętny! To jest nasz dom a my stanowimy cegły!
Nie obchodzi mnie na kogo głosujesz... zagłosuj!
Nie uczestniczyłem w ostatnich wyborach prezydenckich i jest mi z tego powodu bardzo wstyd dlatego poczuwam się do obowiązku przekonania jak największej ilości osób.


Pozdrawiam!
I.F



a teraz czas na siłownie :) :twisted:
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:17 pm     

Klateczka triceps :) dzisiaj ... skosik , płaska , wyciąganie linek, maszynka. triceps. nachwyt i podchwyt na wyciągu górnym. sztanga na wąsko. jest fajnie aczkolwiek meczacy trening w porownaniu do siłowego :p 30 sekund przery miedzy seriami robi swoje.
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:13 pm     

co do tego tekstu o wyborach, nie bedzie lepiej poki beda patrzec tylko w swoja kieszen, a niestety tak jest.
niech zarabiaja po 10 000 a nie 20 000 to od razu odczujemy + : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Śro Paź 12, 2011 6:00 am     

triple_ex napisał/a:
co do tego tekstu o wyborach, nie bedzie lepiej poki beda patrzec tylko w swoja kieszen, a niestety tak jest.
niech zarabiaja po 10 000 a nie 20 000 to od razu odczujemy + : )



i tak i nie :) bo te 10 czy 20 tys jest kroplą w morzu zarabianych pieniędzy. Na Całym świecie politycy zarabiają dobrze ... i to napewno sie nie zmieni... jak by nie patrzec to odpowiedzialne zajecie. Mimo nie odpowiedzialnego (często) zachowania tych ludz.

zastanów się ... czym że jest milion złotych :) NICZYM na skale potrzeb i zarobków Państwa. i dopiero zarobiki Tych pajacyków z rządu ;) ... nie zmienia to faktu ze głosować trzeba!
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Paź 12, 2011 8:06 am     

Te 10 czy 20 tysi to nic w porównaniu z pensjami prezesów banków i dużych przedsiębiorstw. Tam normą jest 300 tys. i więcej. Tak samo kadra managerska czy członkowie rad nadzorczych. Dla nich 20000zł. miesięcznie to poniżenie...
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Śro Paź 12, 2011 8:31 am     

metro napisał/a:

Te 10 czy 20 tysi to nic w porównaniu z pensjami prezesów banków i dużych przedsiębiorstw. Tam normą jest 300 tys. i więcej. Tak samo kadra managerska czy członkowie rad nadzorczych. Dla nich 20000zł. miesięcznie to poniżenie...



zgadzam sie... choć nie do końca ... :D chyba że mówisz o 300 tys np dolarów funtow czy euro i to po dobrym kursie ;D

moim zdaniem 10 - 20 tys dla polityka to nie jest mało ani dużo. Politycy reprezentują cały naród więc trudno żeby taka osoba zarabiała 3-4 tys ...
umówmy sie ze zarabiając 10-20 tys nie są " bogolami na stołkach" tylko żyją w dostatku na ciepłych posadkach.

inną sprawą jest że większości z nich od tych 10-20 tys robi sie w głowach pasza dla świni... części z nich zanim te posadki dostali słoma z butów wystawała. :mrgreen: :-D

nie głosowałem na palikota ale... gosciu ma kase i myśle że wszedl do polityki albo dla jaj albo z nudów ... chodzi mi o to że pieniądze z polityki mu nic nie dadzą co więcej bedzie pewnie inwestował własne pieniądze w tym kierunku... wiec kto wie może coś mądrego zrobi w tym kraju. Mimo małej ilości mandatów.

zauważcie że w innych krajach na świecie rządy sprawują ludzie którzy mają pieniedzy jak lodu.


moge się mylić oczywiscie... nie jestem politologiem ekonomistą czy kimś takim ... generalnie polityka interesuje mnie tyle co zeszło roczny śnieg ;) a Telewizji nie oglądam :]
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Paź 12, 2011 9:59 am     

No ok moze i macie racje, ale panowie prawda jest taka, ze malo ktory gosc co siedzi w rzadzie robi cos dla kraju, ile sie ciagnelo o katastrofie w smolensku? Oni pierdolili glupoty, a ludzie umieraja na ulicach z glodu, lub sa wyrzucani z mieszkan lub eksmitowani z powodu szkód kopalnianych - mowie o moim miescie dla przykladu, tam sie wala budynki, sprawa wyglada tak ze idziesz do pracy, z pracy wracasz patrzysz a budynku nie ma, bo sie zawalil :P to akurat nie dotyczy mojego osiedla na szczescie, ale blizej centrum mojego miasta. Jak kasa idzie to glownie do centrali, a peryferie wiekszosc tamtejszych osob ma w dupie : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
igorek26

SOGI: 85

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 70
  Wysłany: Śro Paź 12, 2011 10:12 am     

Sluchaj myślę że na wszystko przyjdzie czasi miejsce... to troche frywolne określenie ... ale jesteśmy mało obiektywni w naszym myśleniu ... tzn: jesteśmy wolnym krajem dopiero od 21 lat :) ... wszystko potrzebuje czasu. Fakt! MOŻE i mogło by to isć szybciej wszystko gdyby inaczej była sprawowana władza ... ale tego sie nie dowiemy na ... a tak na zakonczenie chcialbym dodać że jesteśmy jednym z szybciej rozwijających się państw europy. Zabaczcie jak sie rozwija Wrocław,Poznań,Warszawa,Białystok. Wydaje mi się że taka jest kolej rzeczy że najpierw naprawia się "Lokomotywe" a dopiero potem wagony. :)
Czyli najpierw "odbudowa" głównie skierowana ku większym aglomeracjom a następnie w strone mniejszych.
_________________
Bwm 735 do Ślubu :) Klikajcie "Lubie to" Dzieki :)

http://www.facebook.com/p...09051552?ref=ts
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 11