Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:31 pm     

Roslinego bialka mozesz nie liczyc. NIe odgrywa roli w budowie miesnia.

Co do bluzy itp to LG juz napisal.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:51 pm     

Huno rzucilem okiem na Twoj dziennik i na Twoje filmiki.
Zlalamac sie mozna jak trenujesz. To ze sie nie rozleciales jeszcze to dzieki Twojemu organizmowi ktory sie jeszcze rozwija. Jak bedziesz tak trenowal pozniej to poczekaj zeby nie bylo a nie mowilem.
Skoncz z tymi herazjami bo widze caly trening opiera sie na teorii Ludyna i zacznij trenowac jak czlowiek przykazal i buduj sie i rob normalne postepy.
Gwarntuje Ci jakbys zrobil trening tak ja trzeba to po trenigu bys sie zrzygal pare razy tak jak Triplexxx dla przykladu.
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:16 pm     

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Huno, to Ty ?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:21 pm     

supron napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=oh3L-mwIWTQ&feature=related

Huno, to Ty ?


tak, to Huno, specjalista od regeneracji o1yw3
_________________
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:26 pm     

supron napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=oh3L-mwIWTQ&feature=related

Huno, to Ty ?

Oczywiście, a że wybrałeś filmik gdzie robiłem pierwszy raz w życiu takie ćwiczenia, to teraz możesz się śmiać.
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:28 pm     

O co chodzi we fragmencie od 7 s do 21 s ? Co to za ćwiczenie ?

Kto to wymyślił ? Co ma na celu ?


Nie wybrałem tego tylko 1 lepszy otworzyłem, co ty myślisz ze będę 100 ileś twoich filmów oglądał ?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 3:45 pm     

kazdy kiedys robil jakies kretynskie cwiczenia na silce, nawet 666, czy ja..
to nie temat zeby sie nabijac z innych, tylko wskazac im wlasciwa droge trenowania. trzeba sie uczyc od lepszych i wyciagac wnioski. dla szczawikow 60kg tylko podstawowe cwiczenia splitem 3x w tyg i dobra micha. tyle ode mnie
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:22 pm     

dokladnie sztuka jest wyciagac wnioski z "bledów mlodosci" i ciagla poprawa osiagów... nie liczy sie tak bardzo na jakim ktos jest poziomie lecz ciagly postep... nie kazdemu jest dane byc najwiekszym, najbardziej suchym albo najsilniejszym na swiecie...

nie wazne JAK jest... wazne, ze jest lepiej niz bylo...

i tak malymi kroczkami czlowiek dazy do takiej "swojej doskonalosci"
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:29 pm     

mały666 napisał/a:
kazdy kiedys robil jakies kretynskie cwiczenia na silce, nawet 666, czy ja..
to nie temat zeby sie nabijac z innych, tylko wskazac im wlasciwa droge trenowania. trzeba sie uczyc od lepszych i wyciagac wnioski. dla szczawikow 60kg tylko podstawowe cwiczenia splitem 3x w tyg i dobra micha. tyle ode mnie


no ale wlasnie ja proboje Huno przekazac zeby zaczol sie przestawiac na wlaciwa droge a nie smiac sie z niego bo nie tedy przecierz droga.
Jak pisze kiedys tez robilismy kretynizmy ale sie poprawilismy w mysleniu i przecierz o to idzie.
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 8:34 pm     

sorki pany, ale ten filmik huno to mi rozjebal system:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:08 pm     

LG spoko , ja tez sie dziwlem ze takie cwiczenia sie wogole robi :) , ale on jest nieswiadom tego , a tak wogole to nie mozna nazwac niektrocych takich cwiczen cwiczeniami.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 5:41 am     

taka hustawke jak w pierwszym ćw u huno robi duzo osob na poczatku przy bicu, tylko nie w tak ekstremalnej formie. to jest cos na zasadzie podciagania sie ze sprezynka nog w powietrzu. przy bicu to samo, cofa sie lokiec zeby ten krytyczny moment ruchu przejsc..
 
 
       
Markizek 

SOGI: 68

świerzak

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 52
  Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:58 am     

Sory ale czytam te brednie i muszę coś napisać....

W moim kręgu nikt z moich znajomych utytuowanych nie trenuje systemem FBW.
A kilku ma staż treningowy przeszło 25-30 letni !
Moi trenerzy MŚ w ts WPC, Europy w ciężarach odradzali mi podobne systemy z tego samego powodu co twierdzi 666--niedostateczna regeneracjia przy zwykłej suplementacji.
Kolega Poli co startował z 666 na Mistrzostwach MSW i wygrywał ale póżniej 666 go odsadził heh też trenuje systemem zbliżonym do treningów split tzn 666.
I wcale nie jest tak,że ludzie walą wiadra koksu by osiągnąć wynik !

jestem osobą która lubi eksperymentować. Wypróbowałem kilka razy trening stylem FBW i nic wielkiego mi to nie dało poza tym,że trochę urozmaicenia i....mega przetrenowanie
a starsi doświadczeni trenerzy mówili, odradzali....
Mój staż treningowy przeszło 12letni

To tak w skrócie bo wk..ją mnie takie typy internetowi znawcy! Niedorzywieni, zero sukcesów, wyników a zachowują się tak jakby wszystkie rozumy pozjadali !
Wkurza mnie to,że taki kolo bez wyniku tak odnosi się do zawodnika z takimi wynikami jak 666.

By zrobić wynik taki jak 666 potrzeba wielkiej bardzo wielkiej wiedzy, bardzo dużego zgłębienia tematu i motywacji do tego wszystkiego.
666 olej takich typów , dzieci netu heh

ps i to nie jest wchodzenie w dupę dla 666 tylko wielki szacunek za wyniki i wiedzę dla zawodnika !
666 niech siła będzie z tobą :)
 
 
       
kuchar

SOGI: 58689

świerzak

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 22
  Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 9:27 am     

A ja sobie właśnie wyobraziłem jak 666 płynie żabką na basenie i kobiety z dziećmi uciekają w popłochu. :mrgreen: Mnie też zawsze rośmieszają teoretycy, najśmieszniejsze jest to ,że tacy ludzie często szukają magicznych supli, ćwiczeń zamiast znaleźć najprostsze rozwiązanie czyli ciężki odpowiednio ułożony trening,ale tego akurat boją się najbardziej.Efekty są wyznacznikiem wszystkiego.
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:04 pm     

Tak to jest z internetowymi pakerami, znają setki teorii z których i tak nie potrafią zrobić użytku, wszyscy inni są durni bo coś pieprzą o jakiś podstawach, dietach i regeneracjach a nie znają odmiany przysiadu na jednej nodze ze sztangą w dupie i przyklaśnięciem na końcu którą zapewni 2 razy lepsze rezultaty niż przysiad klasyczny. Po co słuchać jakiegoś zawodnika czy trenera z wieloletnim doświadczeniem, jak koleś z internetu mówi co innego. On jest przecież taki mądry, zna tyle receptorów i enzymów, wkleił tyle linków do badań a tamci co ?

Najgorsze jest to, że Ci, którzy zaczynają swoją przygodę z ciężarami trafią gdzieś na takiego eksperta-teoretyka i później są takie kwiatki jak Rafi: wydaje mu się, że wie wszystko a tak na prawdę nie wie nic i zamiast trenować normalnie to pajacują.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11