Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Cze 29, 2011 4:30 pm     

GIGNFR78 napisał/a:
Borkow66 aby zrozumieć trzeba kilka razy przytać aby zrozumieć. Mam wszyskie jego ksiązki.


nie napisalem ze ich nie rozumiesz tylko ze nie jest to latwa lektura dla np typowego laika
ponadto przeczytanie ksiazki nic nie da jesli nie wymieszasz tego z praktyka
pisze w temacie poniewaz mialem okazje trenowac Jeet kune do , byc asystentem w prowadzeniu zajec, nawet zdarzylo mi sie byc na seminarium z Danem Inosanto i te ksiazki wertowalem setki razy. napisane sa jezykiem filozoficznym co nie dla kazdego moze byc zrozumiale.
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 12:38 am     



_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 12:40 am     

Wypasione video polecam - wiele niespotykanych,archiwalnych foto Lee z Bolo Yeungiem ( 7 dan karate shotokan).

_________________
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 7:32 am     

Borkow66 napisał/a:
pisze w temacie poniewaz mialem okazje trenowac Jeet kune do


Borkow powiedz gdzie trenowałeś, może u W.A? Powiem ci że chodze na siłownie do klubu gdzie jest jeet kune do i to co się teraz tam dzieje to kpina. Wiem co mówie bo też trochę czasu trenowałem sztuki walki. Właścicielom zależy już tylko na kasie i dlatego poziom jest tam bardzo niski. Zresztą co to za szkoła SW jak nie startuje w żadmych zawodach.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:11 am     

Pamiętam ze jak byłem gówniarzem leciał taki hamerykański film,o kolesiu którego typy upodliły przed dziewczyną na imprezie i on tak bardzo był zapatrzony w Bruca Lee że ten przyszedł z zaświatów i go trenował,był to aktor nawet podobny do mistrza,film miał fajny feeling.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:46 am     

Litwin81 napisał/a:
Pamiętam ze jak byłem gówniarzem leciał taki hamerykański film,o kolesiu którego typy upodliły przed dziewczyną na imprezie i on tak bardzo był zapatrzony w Bruca Lee że ten przyszedł z zaświatów i go trenował,był to aktor nawet podobny do mistrza,film miał fajny feeling.


zajebisty filmik
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:47 am     

BigCityLover napisał/a:
Borkow66 napisał/a:
pisze w temacie poniewaz mialem okazje trenowac Jeet kune do


Borkow powiedz gdzie trenowałeś, może u W.A? Powiem ci że chodze na siłownie do klubu gdzie jest jeet kune do i to co się teraz tam dzieje to kpina. Wiem co mówie bo też trochę czasu trenowałem sztuki walki. Właścicielom zależy już tylko na kasie i dlatego poziom jest tam bardzo niski. Zresztą co to za szkoła SW jak nie startuje w żadmych zawodach.


Jun FAn Jeet Kune Do w Łodzi u mistrza wojciecha Adamusika. nie mam pojecia jaki poziom prowadzi szkola xx w WA. troche w tym prawdy jest ze dzis to moze wygladac jak kpina. kiedys byllo naprawde odwrotnie i trzeba bylo sie solidnie napocic zeby cos tam osiagnac, byla to wtedy pierwsza taka szkola w Polsce , wlasnie w Lodzi pod bandera Wojtka Adamusika ktory byl i jest prekursorem jkd w Polsce

ps. adepci jkd nigdy nie startowali w zawodach bo jkd to nie sport a sztuka walki, sa tylko pokazy i oficjalne walki w innych dyscyplinach.seminaria, z nami na obozach przgotowywalo sie do np mistrzostw Europy w boksie amatorskim wielu zawodnikow, z gwardii kickboxingu tak samo ale walk na zasadach jeet kune do nie ma, podobnie jak w kravmadze.
_________________
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:19 am     

Borkow66 napisał/a:
nie mam pojecia jaki poziom prowadzi szkola xx w WA


Mówimy o tej samej szkole celowo użyłem skrótów żeby nie operowac nazwiskami ;) . Może rzeczywiście kiedyś tam było dobrze ale teraz treningi wyglądają raczej słabo. Żeby nie było nie mam nic do osoby Pana Adamusika i nie podważam jego napewno bardzo wysokich umiejętności chodzi mi jedynie o metodyke i zaangażowanie w prowadzenie zajęć w stosunku do ceny.

Co do nie brania udziału w turniejach itp. uważam że to błędne rozumowanie gdyż nic tak jak turniej nie sprawdza umiejętności, gdyż to co innego niż sparing z kolegą na treningu czyż nie? Sam Bruce Lee konfrontowazł się przecież w różnych formułach walki z przedstawicielami róznych styli. Po za tym z tego co wiem jakieś tam zawody w Krav Madze są organizowane choć troche śmiesznie musi to wyglądać.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 11:08 am     

BigCityLover napisał/a:
Borkow66 napisał/a:
nie mam pojecia jaki poziom prowadzi szkola xx w WA


Mówimy o tej samej szkole celowo użyłem skrótów żeby nie operowac nazwiskami ;) . Może rzeczywiście kiedyś tam było dobrze ale teraz treningi wyglądają raczej słabo. Żeby nie było nie mam nic do osoby Pana Adamusika i nie podważam jego napewno bardzo wysokich umiejętności chodzi mi jedynie o metodyke i zaangażowanie w prowadzenie zajęć w stosunku do ceny.

Co do nie brania udziału w turniejach itp. uważam że to błędne rozumowanie gdyż nic tak jak turniej nie sprawdza umiejętności, gdyż to co innego niż sparing z kolegą na treningu czyż nie? Sam Bruce Lee konfrontowazł się przecież w różnych formułach walki z przedstawicielami róznych styli. Po za tym z tego co wiem jakieś tam zawody w Krav Madze są organizowane choć troche śmiesznie musi to wyglądać.


nie jestes pierwsza osoba ktora narzeka na poziom i zaangazowanie prowadzacych :/ dzis niestety wszystko sie zaczelo krecic wokol kasy, wielka szkoda bo te 10 lat temu naprawde byly to zajecia rewelacja mimo ze nie bylo jakis dobrych warunkow do treningu, dzis oferuja w szkole mma, boks, shootwrestling itd, kali, filipinskie s w , jak dla mnie wszystko na raz = zero. zgodze sie z toba
czy bledne rozumowanie? nie bledne tylko pisze ci jak jest i jakie byy zalozenia. byly walki pokazowe, seminaria , sprawdziany, testy itd. ja np przygotowujac dzieciaki na obozie przygotowywalem sie wlasnej walki w boksie .
co do kravmagi to na pewnym poziomie sa walki testowe i walki w realnym zastosowaniu. zero improwizacji, oczywiscie nie jest to wersja combat bo by sie pozabijali:)
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 11:40 am     





-kolejne unikalne video przedstawiajace Małego Smoka od samego poczatku jego istnienia...az do konca...

"Historia Bruce'a Lee"



Bruce LEE - Niesmiertelna Legenda !

ponizej przedstawiam dwa niesamowicie dobre filmiki upamietniajace legende mistrza. Polecam zerknac i samemu je ocenic- wg mnie to jedne z najlepszych jakie udalo mi sie znalesc w sieci,naprawde pierwsza klasa tak wiec milego ogladania.



_________________
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 12:59 pm     

Borkow66 chodziło mi o to co napisałeś, właśnie o to mi chodziło.
Co do trenerów zgodzę się jest mało trenerów z pasja a więcej dla zarobku kasy.
Litwin81v kojarzę ten film tam też grał van damme on chyba był z lat 80 lub początek 90 jakoś tak.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 1:21 pm     





_________________
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 1:22 pm     

Borkow66 zazdroszczę Tobie poznania Danem Inosanto.
Miałem okzje poznać Bolo Yeung świetny człowiek który się nie popisuję. Przepraszam za 2 wiadomości.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 1:32 pm     

GIGNFR78 napisał/a:
Borkow66 zazdroszczę Tobie poznania Danem Inosanto.
Miałem okzje poznać Bolo Yeung świetny człowiek który się nie popisuję. Przepraszam za 2 wiadomości.


co do Danna Inosanto to naprawde wielki czlowiek, poznalem go za sprawa Wojtka Adamusika na seminarium 10 lat temu, ostoja spokoju oslonieta tajemniczoscia, otwarty, szanujacy ludzi cieply czlowiek o niesamowitej wiedzy.
_________________
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 3:32 pm     

GIGNFR78 napisał/a:
Borkow66 chodziło mi o to co napisałeś, właśnie o to mi chodziło.
Co do trenerów zgodzę się jest mało trenerów z pasja a więcej dla zarobku kasy.
Litwin81v kojarzę ten film tam też grał van damme on chyba był z lat 80 lub początek 90 jakoś tak.


Były 2 takie filmy,jeden z Van Dammem drugi z jakimś młokosem którego nie kojarzę.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10