Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
matinaszek 

SOGI: 224

świerzak

Wiek: 35
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 168
  Wysłany: Pią Cze 24, 2011 7:53 pm   INSULIN PUMP czy ktos stosował?  

Witam , zastanawiam się czy któryś z forumowiczów stosował INSULINA PUMP?Czy może mieć podobne działanie do epi?

Info co do środka:

"Do szybkiego wzrostu masy i siły mięśni, testosteron jest jednym z najbardziej anabolicznych hormonów na świecie. Wysoki poziom testosteronu są odpowiedzialne za pobudzanie aktywności anabolicznej. Ale testosteron nie jest jedynym hormonem anabolicznym, który decyduje, ile siły mięśniowej będzie rozwijać się. Insulina jest hormonem anabolicznym zapomnianym , ale jest kluczem do maksymalizacji wzrostu i zwiększania siły mięśni.

Teraz, będziesz w końcu mógł korzystać z insulinowych zdolności do pakowania i rzeźbiona masy mięśniowej , jak rakieta wzrośnie twój poziom siły i spali się tłuszcz jednocześnie. Ale nie musi ryzykować z prawdziwą insuliną Insulin Pump Rev zajmie się tym wszystkim.

W ciągu pierwszych kilku dni zaczniesz czuć działanie . Będziesz silniejszy na siłowni. Twoje pompy będą niesamowicie intensywne, może momentami czuć , że nie poradzisz sobie z bolesną intensywność twoich mięśni. Twoja siła zacznie szybko wzrastać , a twoje ciało będzie wyglądać na pełniejsze , na wierzch zaczną ci wychodzić żyły w nawet w tych miejscach gdzie nie miałeś pojęcia że mogą tam być. Sylwetka zacznie się robić bardzo twarda a tłuszcz będzie topniał w ekspresowym tempie. Po 2 tygodniach, już wiesz, że poznałeś jedną z tajemnic anabolizmu . A zyski po prostu ciągle przychodzą. W ciągu 2 miesięcy nie rozpoznasz swojego ciała, gdy popatrzysz w lustro ... wszyscy w siłowni będą chcieli wiedzieć co ty bierzesz . To zależy od Ciebie, czy opowiesz im o tym niesamowitym środku. "

Skład:



Ważne aby stosować Insulin Pump przed posiłkiem zawierającym 50-100 gram węglowodanów w celu uniknięcia nieprzyjemnego stanu.
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Cze 24, 2011 10:17 pm     

pewnie przesadzone, jak wiekszosc tych mega zajebistych zabawek :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Cze 24, 2011 10:21 pm     

Ja stosuję to od guru,na razie nie zauważyłem większej pompy ani przyrostów,zobaczymy po miechu.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Cze 25, 2011 1:04 pm     

no do mnie idzie wersja 2
zobaczymy co to da za tą kasę zdecydowałem się spróbować
mnie to ciekawi z tego względu że mam rotację węgli na około treningowo i chciałbym zwiększyć ilość węgli z torby ryżu przed i torby po do 2 toreb przed i po (stopniowo) ciekawe jak właśnie ten suplement na to wpłynie
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Cze 25, 2011 2:41 pm     

skad to wytrzasnąć?
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Cze 25, 2011 3:08 pm     

Właź na B-f targowisko
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Cze 25, 2011 3:21 pm     

Ja chce odsprzedać 45 kapsów za 40 zeta,więc jak ktoś chce to na PW.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Lip 01, 2011 6:25 pm     

a ja jestem zadowolony bo jem węgle głównie około treningowo to teraz wrzucam 2 caps i po 30 min jem 1,5 torby różu i na treningu mnie rozpierdala fajne kable wyłażą a jak dalej to się zobaczy. Siły też jakby więcej po tygodniu .
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lip 03, 2011 7:44 pm     

Revolution marka dno. Pozatym nie ma produktow w suplach zastepujacych dzialanie insuliny tak jakby tego ludzie oczekiwali. Skuteczne jest czyste R-ALA , tylko na palach jednej reki mozna policzyc kto oferuje dobry surowiec bo jest drogi bardzo i przewaznie marki odzwykowe wsadzaja w najlepszym wypadku do srodka zwykle ala.

Pozatym pordukt nie ma nic wpolnego z dopingiem i powinien byc traktowany jak porzdrowotny bardziej i byc w dziale "zdrowe odzywianie " :-D a nie doping.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Lip 04, 2011 8:48 am     

no dział błędny a produkt ten jest składany przez usera innego forum w USA w jakiejś firmie ale nie wiem jakiej może 666 kojarzysz ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Lip 04, 2011 11:11 am     

Dobrze ze nie sprzedałem,rozkręcił się insulin,miałem zawsze problem z dołem brzucha teraz nawet tam fat leci,ubicie fajne,szczególnie jak wezmę 3 kapsy zaraz po węglach.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Lip 04, 2011 11:13 am     

Litwin81
Napisz jak to bierzesz, jakie dawki, w jakim cyklu jak możesz
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lip 04, 2011 12:52 pm     

vhailor napisał/a:
no dział błędny a produkt ten jest składany przez usera innego forum w USA w jakiejś firmie ale nie wiem jakiej może 666 kojarzysz ?


nie kojarze przez kogo bo nie czytam for bo szkoda mi na to czasu i nie mam takiej potrzeby.


i tak jestem zdania zeby lepiej kupic czyste r-ala nie to badziewie z Revolution.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Lip 04, 2011 2:30 pm     

donpitbull napisał/a:
Litwin81
Napisz jak to bierzesz, jakie dawki, w jakim cyklu jak możesz


Zarzucam 2-3 kapsy do śniadania,a dni nie treningowe do posiłków bogatych w węgle(a że są wakacje to nie raz 1 kg czereśni leci na raz :P )
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Lip 06, 2011 11:58 am     

666 napisał/a:
Revolution marka dno. Pozatym nie ma produktow w suplach zastepujacych dzialanie insuliny tak jakby tego ludzie oczekiwali. Skuteczne jest czyste R-ALA , tylko na palach jednej reki mozna policzyc kto oferuje dobry surowiec bo jest drogi bardzo i przewaznie marki odzwykowe wsadzaja w najlepszym wypadku do srodka zwykle ala.

Pozatym pordukt nie ma nic wpolnego z dopingiem i powinien byc traktowany jak porzdrowotny bardziej i byc w dziale "zdrowe odzywianie " :-D a nie doping.


mozna wiedziec kto produkuje r-ala? :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11