Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:42 pm     

przeciez niektorzy tu pisza,zeby laczyc daa z l-dopa/castagnus/b6 :twisted: w t-bolu masz reservatiol-antyestrogen ;)


zreszta na prolaktyne to pikusie,jak wyjebie w kosmos to najlepszy jest dostinex :cool:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:53 pm     

a co ja napisałem?
"jak już koniecznie DAA zamiast clomu (który w prolaktynie by nie namieszał) to spore dawki b6 do tego raczej trzeba by dorzucić a najlepiej byłoby jeszcze jeszcze Mucuna pruriens (L-dopa) i agnus castus czyli niepokalanek pospolity "

nie wiem o co Ci chodzi. napisałem że właśnie jak już koniecznie DAA to dorzucić l-dopa/niepokalanek/b6. Z powodu prolaktyny, która już i tak będzie podniesiona.
coś nie uważnie czytałeś ;)
poza tym co ma do tego resweratol? chyba że po prostu twierdzisz, że przyda się do odbloku, to nie przeczę
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:29 pm     

poza tym mądrale polecacie DAA na odblok w tym przypadku, a po tych środkach poziom prolaktyny i tak będzie podniesiony, DAA jeszcze bardziej ten poziom podniesie...

do tego sie odnioslem madralo ;) jak polecam daa to z inhibatorami prolaktyny i antyestrogenem dlatego podalem reservatiol :grin:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:43 pm     

no i napisałem potem żeby dorzucić coś na zbicie prolaktyny jak juz chcemy stosować DAA
ja tez polecam stosowanie z inhibitorami, dalej nie wiem o co Ci chodzi, powtórzyłes co ja sam napisałem.

Że podniesiony będzie poziom prolaktyny to pewne, że DAA jeszcza bardziej podniesie, jeszcze bardziej pewne, że inhibitory coś tam pomogą zbić też pewne (chociaż nie wiadomo na ile nam się to uda - w końcu to tylko witaminy i ziółka ;) Zagwarantujesz, że nie będzie gino? ja bym ręki nie dał
Więc po co brnąć w DAA? Uważam że po środkach, które podwyższają prolaktynę lepiej coś innego zarzucić. Bo stosowanie środka, który pogłebia problem z ustabilizowniem hormonów ( w tym wypadku prolaktyny) po cyklu przeczy celowi odbloku i powrotu do normalności. I może być problem. Tym bardziej. ze autorowi tematu nikt nie wspominiał co powinien w tej sytuacji dorzucić do DAA żeby ograniczyć ryzyko.
Nikt nie wspomniał nawet o mogacym wystąpić problemie z prolaktyną, za to listek clomidu został nazwany faszerowaniem się lekami...
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:56 pm     

wyskoczyles z madralami i o to bije czlowieku,zebys skumal,ze niektorzy jak top nazwales madrale pisza co i jak przy daa trzeba,nie zagwarantuje tak samo jak ty nie mozesz gwarantowac,ze odblok po daa +antuestrogenie+inh.prolaktyny nei zda egzaminu,a i ze clom nie zaszkodzi...

ja juz od dawna pisze,ze lepiej dmuchac na zimne i stosowac do daa te zabawki,a solarso trabi o tym chyba od roku hehehe ;)

pozdro
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:04 pm     

Człowieku, to było żartobliwie z przymrużeniem oka i nie w miejscu gdzie piszę o inh prolaktyny tylko o tym ze jeżdzicie mnie za clom a nikt nie myśli że DAA nie bardzo się nadaje po tych środkach. Trochę luzu, androgenów się najadłeś? ;)
Bardzo dobrze że wszyscy wiedzą o inh. prolaktyny ale może autor tematu jednak nie wie (tym bardziej że nie wie co to DAA), a właśnie do niego to zdanie było kierowane - "jak już koniecznie DAA...."
I nigdzie nie pisałem że inny odblok nie zda egzaminu, po prostu uważam swój wariant za właściwszy w tym przypadku i podałem logiczne argumenty. A wy róbta jak uważacie :)
Peace
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:13 pm     

skelos napisał/a:
Człowieku, to było żartobliwie z przymrużeniem oka i nie w miejscu gdzie piszę o inh prolaktyny tylko o tym ze jeżdzicie mnie za clom a nikt nie myśli że DAA nie bardzo się nadaje po tych środkach. Trochę luzu, androgenów się najadłeś? ;)
Bardzo dobrze że wszyscy wiedzą o inh. prolaktyny ale może autor tematu jednak nie wie (tym bardziej że nie wie co to DAA), a właśnie do niego to zdanie było kierowane - "jak już koniecznie DAA...."
I nigdzie nie pisałem że inny odblok nie zda egzaminu, po prostu uważam swój wariant za właściwszy w tym przypadku i podałem logiczne argumenty. A wy róbta jak uważacie :)
Peace


ja sie nie przysralem do ciebie :twisted: nie jem saa :cool:

widziales badania po 3mczym cyklu na ph uzytkowniakm forum?odblokowal sie na mx forcach :mrgreen: ;) wiec roslinki kopsaja radzinke hehe

3miesieczny cykl prolo, p-mag, super var
podczas cyklu 2x w tyg atd

odblok 4x mx force + mono

badania 6-7tyg po cyklu:
testosteron 271 ng/dl (norma 241-1110)
fsh 5,1 (norma 1,4-18,1)
lh 1,1 (norma 1,5-9,3)
prl 325,4 (norma 45-375)

http://www.forumsportowe....er=asc&start=15
od tego co to jest DAA kolega powinien zaczac czytanie ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:24 pm     

nie czytałem tego tematu akurat, spoko, pytanie ile trwał odblok? założe się że dłużej niż 12 dni. pisałem o wykorzystaniu kopa jaki może dać clom na początku, kiedy jest najciężej.
Androgeny moga równie dobrze siedzieć w PH ;) chociażby methasteron to silny androgen :-D chociaż nie aromatyzuje jako metylowna pochodna DHT to agresji po nim nie brakuje :twisted: Chyba, że PH też unikasz...
No ale fakt, że większość obecnych PH w tym m-drol to w zasadzie Saa...

Edit. no właśnie 6-7 tygodni. Czy wiadomo jakie były spadki w tym czasie?
Ciekawe czy nie byłyby mniejsze gdyby zacząć od fronta z clomu, żeby dac kopa przysadce do produkcji LH? to jest pytanie
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:29 pm     

Internetowy koks-teoretyk :mrgreen:

Sam nie stosuje a wszystko wie i wszystkim doradza.
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:36 pm     

nikomu nie doradzam ,wyraziłem swoją opinię, chyba od tego jest forum?
skąd Ty wiesz co ja stosowałem? Siedzę w temacie już od bardzo dawna. Ostatnio trochę zluzowąłem z koksami bo mi się w życiu priorytety zmieniły.
Jest teoria, jest praktyka, są wnioski.
Supron nie chcę mi się spierać na takim niskim poziomie, wyrosłem z tego. wolę merytoryczną dyskusję ;)
Niech będzie że macie rację a ja jestem głupi :wink:
I nikomu już broń Boże nic nie doradzę, ech
Czas uderzyć w kimono :-D
Peace
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:52 pm     

Nie pisałem o Tobie skelos...
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:24 am     

A to sorki :mrgreen: myślałem że to odnośnie moich wywodów...
Peace
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 8:31 am     

u mnie jakoś prolaktyny nie wyjebało mocno a 3 tyg przed końcem d-boxa wrzuciłem DAA i leciałem przed snem 3 g , żadnych b6 itp itd nie leciałem.
Nie słyszałem też żeby ktoś miał kłopoty po DAA z cyckami i wg mnie to gdybanie osób które tego nie testowały. Nie wiem jakie są badania zwyczajnie sam testowałem ten wariant.
Dodam, że po 10 tyg cyklu i odbloku na samym DAA na poczatku, dopiero jakoś po 3-4 tyg DAA wrzuciałem t-bol elegancko się odblokowałem. Spadków nie było w ogóle ! Nawet siłowo lekko poszedłem i tłuszczyku i wody podskórnej z cyklu zgubiłem przez co teraz sylwetka lepiej wygląda.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 8:51 am     

Okej, z badań wynika, że podwyższa i na tym się opierałem.

Widać, że prolaktyna i progesteron idą ostro w górę.
Jak robiłeś badania na prolaktynę po tym cyklu i skończeniu DAA to zapodaj.
Będzie przydatne info, być może obalisz twierdzenie że DAA ją podwyższa.

Ale jak opierasz się tylko na tym, że u Ciebie akurat gino nie wylazło, to imho trochę za mało żeby generalizować o bezpieczeństwie stosowania takiego rozwiązania. Wrażliwość u każdego może być inna. Wartościowy test w takich przypadkach to tylko z wynikami badań, inaczej to gdybanie osób które testowały ;)

Dlatego dobrze jest mieć jednak poparcie w wynikach badań. Bo tak w ciemno ja bym jednak nie ryzykował, ale to tylko moje zdanie.
No i gratuluję udanego cyklu :smile:
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:39 am     

dzięki, swoją drogą po czasie się zastanawiam czy tego d-zine nie lepiej było zjeść po d-boxie niż przed ale to już może jeszcze kiedyś sprawdzę.

a badania zrobię przy następnej okazji myślę bo będzie leciało prolo SV i EQ-plex to jak będę wrzucał na odblok daa i mx force to zadziałam z badaniami. Swoją drogą to ATD da radę przy tym progesteronowym spokojnie ? Bo będę miał pod ręką pewnie. A fundusz ograniczony lepiej jak zostanie na miskę więcej i wołowinę się częściej zje :)
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10