Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Rapper

SOGI: 6365

świerzak

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 57
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:12 am   Jaki odblok?  

Witam Panowie,

Mam pytanko do doświadczonych. Jak powinien wyglądać odblok po:

1-6 D-Box - 2 tabs/ed
1-8 Super var - 3 tabs/ed

Dzięki za rady
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:23 am     

2xT-bol plus kreta i będzie O.K. ew. mx-force zamiast t-bola.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:29 am     

Ja w ostatnich dwóch tygodniach SV wzruciłbym już coś jak Tbol lub MX force + daa i tyle do tego wiadomo, mono, bcaa, dopracowana dieta i trening o mniejszej objetości.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:55 am     

A ja bym przynajmniej listek clomu dorzucił jeszcze, po jednym tabsie przed snem, nie zaszkodzi, mało kosztuje, a na pewno dużo pomoże i przyspieszy odblok. Próbowałem raz bez clomu po pehaczach i różnica jest
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:02 am     

a po co się lekami szpikować jak można bez ?

aha i jak tam efekty takie cyklu ? już po czy dopiero się przymierzasz Rapper ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:47 am     

Po 8 tyg cyklach clomid zbędny może tylko zaszkodzić.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Rapper

SOGI: 6365

świerzak

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 57
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 8:54 am     

vhailor: siła poszła bardzo ładnie ale nie robiłem sobie jakiś pomiarów gdzie co ile bo akurat mnie to nie interesowało nigdy zbytnio, aczkolwiek naprawdę znaczący wzrost. Masa jakieś 6-7 kg do przodu.

Ogólnie trochę żałuje że Dboxa nie kupiłem drugiej puchy i nie przeciągnąłem go lub nie dałem w pewnym monecie 3 tabs dziennie.

Sam supervar to taki dodatek pod katem masy/ubicia to jak daje to raczej niezbyt wiele. Najwięcej pomógł D-Box i chyba było trzeba wziąć po prostu jakiś inny drugi środek zamiast SV.

Ale ogólnie efekty cyklu na +

daa - jak brzmi pełna nazwa tej odżywki bo nie mogę znaleźć w sklepie?

Dzięki za pomoc
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 9:52 am     

e tam, nie nazywajcie listka clomidu szpikowaniem się lekami... i to po skończonych PH na których nie raz trzeba walić takie mocne osłonki jak LL. A jakież to wielkie sajdy ma clomid, w dawce 50 mg dziennie przez 12 dni? i w jaki sposób może zaszkodzić? Ja przy takiej dawce nigdy żadnych sajdów nie miałem, toksycznością się nie charakteryzuje, choć niektórzy donoszą o chwilowych problemach ze wzrokiem, dlatego lepiej brać na noc. Clom bardzo szybko po skończonym cyklu stymuluje LH ,co z kolei stymuluje produkcję teścia a jak najszybszy powrót do tej sytuacji ogranicza znacząco spadki pocyklowe.
Nie wydaje mi się żeby t-bol + daa był aż tak skuteczny. Poza tym daa może mieć dużo większe skutki uboczne niż się niektórym wydaje.
Poza tym 8 tyg. to wcale nie krótko, przy dłuższych cyklach to już i tak imo HCG niezbędne, no ale to już raczej ze środkami iniekcyjnymi.
Oczywiście to tylko moja opinia wynikająca też z własnego doświadczenia, jak nie dorzuciłem clomu to dużo dłużej dochodziłem do siebie i spadki większe.
I potem mówią że po p-plexie wszytko spada, mi spadł kilogram z 6 zrobionych.
Tak czy siak oragnizm się odblokuje, tylko nam powinno zależeć na czasie :wink:
 
 
       
Rapper

SOGI: 6365

świerzak

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 57
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 10:22 am     

skelos : ten clomid kiedy zacząć szamać?
_________________
schematy
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 10:37 am     

Nie wiadomo co do końca siedzi w SV, ale okres półtrwania na pewno jak w przypadku wiekszości PH wynosi poniżej doby. D-box i tak kończysz wcześniej to nie bierzemy pod uwagę. Chociaż moim zdaniem, źle ułozyłeś cykl, lepiej zacząć samym SV, niech się wkręca i kończyć na dwóch środkach.
Bo po odstawieniu d-boxa będzie ciężko o dalsze efekty i 2 tygodnie zastój byle cykl dokończyć. takie moje zdanie.
Więc clom by szedł wieczorem na następny dzień po łyknięciu ostatniego capsa SV.
W pierwszy dzień można przywalić fronta 100 mg (2 tabsy) i potem 10 dni po 50 mg.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 2:02 pm     

skelos po takim cyklu jak u kolegi clomid zbędny i nie wprowadzaj w błąd !

ja po d-zine 4 tyg i potem 6 tyg d-box odblokowałem się daa i potem jeszcze t-bol dorzuciłem i nie uważam żeby d-box jakoś na jaja mocno wypływał bo na nim mi wróciła właśnie chęć na sex

niech chłopak wali daa + 2xt-bol/3xmx force (jak napiszesz do 666 to będzie dobra cena)
kreatyna jakaś nawet mono i jak by miał hajs to ja bym tylko c-bol przed i po trenie dołożył. Odblok marzenie po takim cyklonie jeszcze progres delikatny będzie.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 2:53 pm     

skelos o jakich niby skutkach mowisz po daa?
 
 
       
Rapper

SOGI: 6365

świerzak

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 57
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 3:08 pm     

panowie co to ten DAA? dajcie pelna nazwe
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 3:20 pm     

Rapper napisał/a:
panowie co to ten DAA? dajcie pelna nazwe


D-Aspartic Acid
o to ci chodzilo?
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Śro Cze 08, 2011 5:14 pm     

ok, niech robi jak mu radzicie.
Ja swoje wiem. U mnie efekty zawsze lepsze, jak odblok dobry. Same ziółka to czasem za mało, żeby szybko dać kopa HPTA.
methoxy gona faktycznie jako progestyn może dobrze działać na libido, ale jest też Estra-4,9-diene... który jednak blokuje i odczułem to na własnej skórze.
zresztą oddziaływanie na libido moze się mieć nijak co do wpływu środka na blokowanie osi podwzgórze - przysadka - jądra. Poprawna sekrekcja testosteronu i dobre libido nie zawsze idą w parze. Na cyklu libido dobre, bo bierzemy, jak odstawiamy, HPTA przyblokowane a libido zaczyna spadać.
Nie dam się przekonać, że branie tych środków z jeszcze SV przez 8 tygodni będzie miało tylko znikomy wpływ na HPTA. To że środki te nie podnoszą poziomu testa, nie aromatyzują i nie konwertują do DHT i nie wykazują powinowactwa do 5-alfa reduktazy wcale nie znaczy, że nie blokują. Są różne drogi metaboliczne powodujące to zjawisko.

Propnuję najlepiej zrobić badania testa po cyklu i zobaczyć czy potrzebny clomid czy nie. i po problemie.

Na amerykańskim forum (Bodybuilding) widziałem relacje gostka po 6 tyg na h-drolu, wkleił badania testa przed i po, i miał bardzo obniżony, ponizej normy, zablokowany jak po 12 tygodniach na omce. A niby taki lajtowy środek... podobny do turinabolu...

co do skutków ubocznych brania DAA, spekuluje się na temat relacji pomiedzy podniesionym poziomem d-asparaginianu w mozgu a choroba alzheimera...
poza tym mądrale polecacie DAA na odblok w tym przypadku, a po tych środkach poziom prolaktyny i tak będzie podniesiony, DAA jeszcze bardziej ten poziom podniesie...
oby nie skończyło się to ginekomastią jak ktoś bardziej podatny...

jak już koniecznie DAA zamiast clomu (który w prolaktynie by nie namieszał) to spore dawki b6 do tego raczej trzeba by dorzucić a najlepiej byłoby jeszcze jeszcze Mucuna pruriens (L-dopa) i agnus castus czyli niepokalanek pospolity

Nie twierdzę że pozjadałem wszystkie rozumy, ale dobra dyskusja nie jest zła ;) , ja mam takie zdanie, wy inne, nie uważam żebym wprowadzał w błąd
Poza tym pisałem że ja bym tak zrobił (dorzucił listek clomu - de fakto to naprawdę niewielka ilość własnie dlatego że środki nie jakieś hardkory), nikogo nie namawiam daję po prostu alternatywę, a jak ktoś ma rozum to swoje wnioski wyciągnie.
Jak pisałem wczesniej nie twierdzę, że nie można się odblokować bez clomu, jasne że można, tylko chodzi też o czas. Sajdy znikome, potencjalne korzyści ogromne, więc nie rozumiem w czym problem. Lekarze przypisuję ten lek do długiego stosowania przy leczeniu niepłodności.
A jak są wątpliwości to najlepiej zrobić badania po cyklu :-)
Peace :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez skelos Śro Cze 08, 2011 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10