Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:01 pm   Jaki PH mi polecacie , prosiłbym o porade!!  

Witam wszystkich forumowiczów !!


cwicze od 4 lat na siłowni, od 1 roku cwicze z priorytetem na Wyciskanie leżąc, startowałem w kilku zawodach Wl i dobrze mi poszło ;) .Planuje wystartwować na Mistrzostwach Polski WL RAW kat 74 Kg , które odbędą sie w pażdzierniku . Chciałbym zrobić dobra forrme pod te zawody i zależy mi dobrze wypaść .

Oto kilka słów o mnie :

170 cm wzrost
waga 78 kg ( kat 74)
rekord wyciskania leżac 152kg RAW przy wadze 78 kg

przebyte kilka cyklów kreatynowych przez te 4 lata :

mono uniwesala
horse power
cytonox i cytocell
cm3 trec
ultimate nutrition creapure creatine

do tego aminokwasy stosuje sezonowo i odżywki białkowe żalezy jak mam kase . SAA nie stosowałem .

Mysle nad kupnem PH , dużo czytam na ten temat jednak chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych zawodników .Zależy mi Pro hormonie który zbuduję więcej siły niz masy ponieważ musze zrzucić jeszcze 4 kg wiec nie moge dużo przybrac . Wiele osób na siłowni proponuję mi Cykl na SAA jednak boję sie igły i wole poczekać z tym jeszcze kilka lat.PH wydają się jedyną alternatywą wiec prosiłbym o waszą pomoc jakie produkty mi polecacie ?? pytanie kieruje do wszystkich jednak fajnie by było gdyby 666 się tez wypowiedział i mi doradził , wszystkim z góry dziękuję !!
 
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:07 pm     

dobrze ułożony trening to podstawa suplemetacja jak i PH czy SAA to tylko rzeczy które bardziej moga pomóc i przyblizyć do wybranego Celu , wiec moje treningi bede pisał w kolumnie Treningi - przygotowanie do Zawodów . Pozdrawiam
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:09 pm     

witamy na forum ;-)

EPITYNA http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=576 da rade w twoim przypadku, choc ty nawet nie posmakowales dobrej krety :mrgreen:
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:12 pm     

Faktycznie masz racje jak zaczołem czytac te forum uświadomiłem że jest dużo jeszcze lepszych suplementów ( firm ) które ciężko zdobyć jednak pitbullshop ma bardzo dobra oferte i bede pewnie stałym bywalcem o dzis .
 
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:16 pm     

od jakiegos czasu własnie cylke kreatynowe już tak nie działaja na mnie , jednak po cylku na ph które planuje zrobć , kupie dobrą krete w pitbullshopie :)
 
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:19 pm     

ten PH epityna wymaga odbloku aptecznego czy lepiej kupić jakiś sklepowy i jak z grupą 17 alfa czy jest bardzo metylowany i toksyczny czy w miare lekki dla wątroby ??
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:27 pm     

ma grope17.. nie tyra watroby, w miere lajtowy, czyli w sam raz na poczatek. odbloku aptecznego nie bedzie potrzeba. wystarczy jakis bozzer testa i kreta.. na znizke w pitbullu na te ostatnie dostaniesz ode mnie sogow jak fajnie porowadzisz dziennik treningowy :wink:
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:34 pm     

ok za pisanie dziennika wezme się od poniedziałku wtedy kiedy zaczne cylk już typowo przygotowawczy do zawodów ,Planuje na początek zrobić 10 tyg trening niemieckich cięzarowców który jeszcze nigdy nie próbowałem , przez ten okres 10 tyg planuje wystartować w 2 zawodach regionalnych . PZDr
 
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:53 am     

A co sądzicie o produktach Black China labs zaiteresowaly mnie 2 produkty :

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=431 SuperVAR
http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=412 SuperHALO
 
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Maj 29, 2011 11:16 am     

billpearl napisał/a:
A co sądzicie o produktach Black China labs zaiteresowaly mnie 2 produkty :

http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=431 SuperVAR
http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=412 SuperHALO


bardzo fajne polaczenie, mysle lepsze niz EPI, bo jak piszezs wyzej
ze ciezary to EPI daje po stawach.

Napewno pare osob sie zgodzi, ze to polaczenie wyzej bedzie najlepsze.

Co do towaru z tego sklepu, to tutaj bynajmniej niedoswiadczysz wyjebek jak w wiekszosci sklepu :)
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 6:51 am     

Mi siła poszła najlepiej po P-Plexie, myślę że potrzebny jest też większy androgeniczny potencjał środka, jak mamy odczuć agresję :twisted: i siłę, poza tym samopoczucie zarąbiste :mrgreen:
Niby środek masowy, ale to czy zrobisz masę na P-Plexie i tak będzie zależało głównie od diety. Więc bym się nie martwił i brał właśnie to. No i ekonomicznie wychodzi, jedna pucha Ci starczy.
Z SAA najlepszy na siłę i agresję jest Halotestin, jest w tabsach więc nie musisz się kłuć.
Daje naprawdę niesamowity przypływ energii. Ale trzeba się liczyć z wysoką hepatoksycznością fluoxymesteronu. No ale tak to już większość orali ma ;)
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 2:20 pm     

p-plex tez o tym mysłałem , tyle jest tych produktów teraz ze człowiek nie wie na co się zdecydować SAA no nie wiem czy za wczesnie , chociaż pro-hormon to też związek który konweruje do hormonów wiec to praktycznie to samo tylko ze wszystko jest w tabsach i to jest plus wielki . Szukam takiego PH który da mi niezłego kopa na ławce że aż nie bede miał wiecej cięząru na siłowni heh ( świruje) . Nie no dieta bedzie i jest nawet teraz wiec problem czy PH bardziej idzie na mase to kwestia ułożenia diety i dołożenia aerobów w dni nie treningowe zalezy mi żeby najbardziej który czuc z tego PH siłe !! może OXANABOL z trermolife tylko ja widziałem na pitbullshop cena jest bardzo wysoka prawie 1tys zł nie wiem czy to naprawde tyle kosztuje .
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Maj 31, 2011 4:31 am     

moze czarny worek?? Fajnie leci po Nim sila...
 
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Wto Maj 31, 2011 7:01 am     

Oxa, taka cena z automatu pewnie wskoczyła, zauważ że w opisie jest: brak w magazynie i nie można dodać do koszyka. Zapewne już jej nie będzie dostępnej...
Jak nie Halo to meta też daje niezłego kopa, a blok i sajdy dużo mniejsze niż po większości PH. Ja bym się nie zastanawiał jak wzrost siły ma być szybki i pewny. Pamiętam jak pierwszy raz walnąłem metę to z tygodnia na tydzień 20 kg na klatę progres zrobiłem. Przydaje się wysoki potencjał androgeniczny, tylko z gino trzeba uważać. Przy dawce do 20-25mg nie powinno się nic dziać.
 
 
       
billpearl 

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 29
  Wysłany: Wto Maj 31, 2011 11:39 am     

a co to ten czarny worek ?? możesz mi to przybliżyć ;)
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10