Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Pią Maj 20, 2011 10:49 pm     

2 tyg po epi, przez prawie cały cykl dawałem 1 tabletkę essential forte do każdej 1 tabletki Epi :)
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 7:30 am     

epi i megazol daja po stawach, esentiale rowniez je podsusza, wiec to nie ciekawe polaczenie.. do nastepnego cyklu zaopatrz sie w cycle asist pxs, lub apteczny heparegen
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 7:43 am     

Dalej tutaj piszemy o tym, że esselive suszy stawy tylko dlatego, że jakiś jeden lekarz powiedział tak 666, czy jakoś doszliście z innych źródeł do tego ? - Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości :-P
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 8:05 am     

ja bym nie stosowal podczas cyklu heparagen bo oslabia dzialania, bynajmniej u mnie tak bylo
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 8:06 am     

odczolem to na wlasnej skorze (stawach), pozatym podobno jest w ulotce napisane "hamuje synteze kolagenu" czy jakos tak ;-)
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 11:33 am     

jestem ciekawy
SYLIMARYNY...

czy zauwazyliscie,ze oslabia dzialnie orali?niby zmniejsza wrazliwsoc receptorow androgennych,ponoc w skorze,tak twierdzi ambroziak,ale on to heheh,cos gdzies wyczytal,pytam o odczucia subiektywne po sylimarynie?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 1:31 pm     

hmm...subiektywne odczucia..
dosc duze dawki sylimaryny (3x100mg) nic nie oslaniaja watroby, raczej nie oslabiajaja dzialania orali, za to pomagaly mi na zgage ;-)
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 2:10 pm     

mały666 napisał/a:
hmm...subiektywne odczucia..
dosc duze dawki sylimaryny (3x100mg) nic nie oslaniaja watroby, raczej nie oslabiajaja dzialania orali, za to pomagaly mi na zgage ;-)


wiec znow badania

[Hepatoprotective effects of silymarin in androgenic-anabolic steroid-induced liver damage].

Authors:
Radovanović D
Jovanović D
Mihailović D
Ranković G
Stojiljković N
Dimitrov V

Source: Med Pregl. 2003; 56 Suppl 1:79-83. [Medicinski pregled]

Abstract:
INTRODUCTION: The use and abuse of anabolic-androgenic steroids (AAS) commonly induces liver damage.
MATERIAL AND METHODS: The study included 40 male Wistar rats, divided into 4 groups of 10 rats each. Animals in the first experimental group (M), were subjected to progressive systematic forced swimming test, 5 days a week, during 8 weeks. Animals in this group were treated with AAS methandienone, 2 mg/kg BW/day, per os, before swimming, 5 d/w for 8 weeks. After swimming, animals were given three times more food than the laboratory animals of the same age and kind. Animals in the second group (M+S), were subjected to progressive forced swimming test, 5 d/w 8 weeks. Animals in this group were treated with methandienone equally as the experimental group M and received the same amount of food. Apart from that, they received silymarin 20 mg/kg BW/day. Animals in the third group (K), represented the control group, which was neither subjected to swimming test, nor treated with methandienone or silymarin. Animals in this group received the same amount of food as animals in groups M and M+S. Animals in the fourth group ©, also represented a control. This group was not exercised nor treated, and animals received a standard amount of food for laboratory animals of this kind and age. Quantitative analysis of obtained hemataxylin-eosin, periodic acid shift and enzymohistochemical preparations was processed using Digital Image Analysis System: Microimage 3.0.
RESULTS: It was established that processes in the nuclei of animals in groups M and K were significantly more intensive (p<0.001) in relation to groups M+S and C. The investigation of glycogen showed significantly higher density in the cells of groups M and M+S in comparison to groups K and C. Also, there was a significant difference between groups M+S and M. Density of enzyme activity of glutamate dehydrogenase in hepatocytes of animals in the group M+S was significantly higher in relation to the remaining three groups. A statistically significant difference was not found in enzyme activity of succinate dehydrogenase and lactate dehydrogenase.
DISCUSSION: In cell nuclei of animals in the experimental group M, in the absence of silymarin effect, methandienone causes damages which induce regenerative processes and in this way increase high intensity activity. Silymarin significantly increases the glycogen density in hepatocytes. Increased activities of GDH are attributed to cell vitality.
CONCLUSION: The present results show hepatoprotective effects of silymarin in androgenic-anabolic steroid induced liver damage.


http://docs.google.c...ilkthistle2.pdf

http://www.ayubmed.e.../21-4/Habib.pdf

...o kant chuja,moze dziala ,ale slabo lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 2:25 pm     

spotkalem sie z opinia ze sylimaryna to wyciag z zielska, bodajze to ostropest plamisty czy jakos tak. ta sprzedawana w aptece to wyrob ze zmielonego calego krzaka.. podobno ;-) a najwiecej sylimaryny zawieraja bodaj ze nasiona, wiec jak chce ci sie pierdolic w "zaparzanie ziolek", to mozesz sprobowac ostropest z zielarskiego, niektorzy jedza to poprostu lyzeczka heh.. moze wtedy bedzie to cos warte..
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 2:34 pm     

mały666 napisał/a:
spotkalem sie z opinia ze sylimaryna to wyciag z zielska, bodajze to ostropest plamisty czy jakos tak. ta sprzedawana w aptece to wyrob ze zmielonego calego krzaka.. podobno ;-) a najwiecej sylimaryny zawieraja bodaj ze nasiona, wiec jak chce ci sie pierdolic w "zaparzanie ziolek", to mozesz sprobowac ostropest z zielarskiego, niektorzy jedza to poprostu lyzeczka heh.. moze wtedy bedzie to cos warte..




potrzebny jest ekstrakt ze szczegolnej czesci rosliny, i tylko to bedzie dzialac (chyba kwiat nie pamietam dokladnie), a wiekszosc firm sprzedaje ekstrakty z calej rosliny przez co zawartosc substancji aktywnych jest faktycznie bardzo niska.
s.p VADIM tak pisal ;)

oset mleczny to zawiera,ciekawe jak jest w cyckle assist jaka czesc roslinki jest wjebana? :grin:

ja sie spotkalem z opinia,ze dziala ,ale tylko w formie iniekcyjnej,powaga o1yw3
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 12:48 pm     

Panu panu odswiezam. Sory za byki ale pisZe z tel. Mam już wyniki wolnego tescia. Norma 9-42pg/ml mój wynik 80pg/ml. Badanie w 8 tyg cyklu dawka 200e3d. Jednocześnie podjadalem epi z neogenici 20mg ed. Badanie robione 3 dni po strzale. Z tego co czytałem przy biciu tescia wyniki wolnego powinny być wielokrotnie ponad normę, może te 80 pg/ml to zasługa epi?
Co sądzicie bo chce walnac teraz epi z jakimś klonem trena.
 
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 1:05 pm     

tesc wyjebka raczej , tzn zanizone stezenie mocno , ja mialem na propie wynik wolnego jakos 317 , a na offie przed cyklem mialem 9 cos przy normie od 4 -44 jakos tak
 
 
       
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:04 pm     

Wieeedziałem :) kiedyś brałem propa i czułem ze wale teścia a tu zupełnie nic !
Myślicie ze są jakieś przeciwwskazania żeby polecieć Epi + jakis klon trena ?
 
 
 
       
Tukoz

SOGI: 2242

świerzak


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 42
  Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:25 pm     

Przydałby sie jakis solidny podnosiciel testa ;) No chyba ze nie zalezy Ci na ruchaniu :oops: :oops: :573:
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Maj 31, 2011 1:06 pm     

tzn klon trena chodzi Ci o jakis ph?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10