Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:15 pm     

Niestety 5 miejsce :sad:

265+147,5+260 = 672.5

http://goodlift.info/live/mscoresheet_full.html

Nie wiem jak wygladal przebieg startu ale pewnie sene nam opisze co i jak dokladnie :-)
Na pewno cos w siadach bylo nie halo :-|

Tak czy owak musisz zapierdalać i robić formę na świata i wynik w granicach 300+175+275 i GIT :twisted:
_________________

 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:57 am     

też śledze bo mój bliski koleżka pojechał.ale On startuje dziś ok 14.
 
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Cze 12, 2011 10:37 pm     

Wróciłem dzisiaj do Polski naszej prawostronnej xD

Część z Was zapewne juz zauważyła, że start nie poszedł zgodnie z zalożeniami ale to są zawody. DO RZECZY!

PRZYSIAD

Tutaj chyba największe rozczarowanie, bo chociaz siła była to kilka czynników przełożyło się na słaby wynik. Na rogrzewce lipa wyszła bo nie dogadałem się z wiązaniem i mówiąc "lekko" na rozgrzewkowe 245, trener związął mnie za lekko i ledwo co to wstałem xD Na 260 poprosiłem o mocniej i sytuacja niestety się powtorzyła i też na styk to wstałem, a dodatkowo trener powiedział, że płytko, więc obniżylismy 1wsze podejście z 275 na 265. Na 265 poprosiłem o bardzo mocne wiązanie i już jakoś to zaczęło wygladać bo wstałem dość sprawnie i zaliczone 3:0. W drugim podejściu szedlem na 275, niestety mimo takiej samej pozycji startowej nie dostałem startu(Arek zawsze się mnie o to czepiał na obozie w spale ale powiedział, ze tym razem było bardzo dobrze i niesłusznie mnie "cofnęli"). No i nie wyrobiłem się czasowo z tym podejściem i straciłem je :evil: w Trzeciej próbie poprawiałem 275 i tym razem, żeby dostać "start" na 100%, ułożyem sztangę bardzo wysoko i wyjście z progu było ale dźwgnia za duża i nie wyciągnałem plecami i mały brąz w siadach poszedł się jebać.



WYCISKANIE

Waga 73,6 wyszła mi w tym boju bokiem. W nowej katanie 42 na trenignach ważąc 74,6 miałem problem opuścić 155kg a na starcie 142,5 juz dochodziło do klaty. W pierwszym szedłem 142,5 które poszło dość sprawnie. W drugim 147,5 z zapasem moze na 2,5kg. W trzecim trener powiedział, że nie mamy nic do stracenia i atak w katanie 40 na 157,5 zakończył się niepowodzeniem, chociaż dużo nie brakowało, zeby przebić sie przez martwy punkt.



MARTWY CIĄG

Tutaj zaskoczyłem sam siebie. MOC była ogromna. Petarda z dołu oraz mocna końcówka wyrobiona na gumach i "ćwiartka" na otwarcie poszła bez najmniejszego wysiłku. W drugim podejściu atak na 260, które również weszło bardzo lekko(chyba lżej niż 245 na MPJ), niestety w tym podejściu zerwalem mocno zaorane odciski. W trzeciej próbie walczyłem z dłoniami ale kolejne odciski jeszcze na drugiej dłoni poszły i niestety suka wypadła z rąk na samej górze :mad: Patrząc na 260, szacuję, że mocy było na 270-275.



REASUMUJAC - zrobilem TOTAL identyczny jak na MPJ czyli 672,5 kg zajmując 5te miejsce. Szkoda, że nie udało mi się ciężarów z treningu przełożyć na zawody. Już 275 w siadzie dawało by mi mały brąz w tym boju, a udana próba na 267,5 RP w TS i w MC. Ale to są zawody. Filmy mam tylko z dwóch ostatnich ciągów:

260 :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=WzvER7ist7Y
267,5 :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=TfuBl2stpRI


Na koniec pragnę gorąco podziękować firmie PITBULLSHOP za dostarczenie mi super supli. Bez wahania taki towar mogę polecić każdemu. Nigdy nie regenerowałem się tak szybko i mimo tego, że byłem już po trzech mocnych startach siła poszła masakakrycznie do góry co z resztą sami widzieliście w moich wypiskach treningowych :mrgreen:

SIŁA!!
_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Pon Cze 13, 2011 8:32 am     

mowilem ze cofnal, i podejscie poszlo w pizde :razz:

musisz robic odejscia na 330 i będzie git na 280 :grin:
_________________

 
 
       
Moszyn 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 33
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Cze 13, 2011 7:05 pm     

Gratuluję ciągów. Ruszyły się i to mocno. Najgorzej z tymi siadami. Szkoda...No ale masz sobie coś do udowodnienia i na pewno to zrobisz przy najbliższej okazji. Mimo iż wróciłeś,to i tak gratuluję. Walczyłeś do końca i to się liczy. Powiedz mi, co teraz robisz z siadami?Zmieniasz technikę?
 
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Wto Cze 14, 2011 5:00 pm     

Senegroth jak u ciebie z btw w diecie ?
bo widzialem na sfd gdzies, ze sporo bialka a malo wegli i trzymasz wage nizsza ?
a ile tluszczy?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Cze 14, 2011 7:58 pm     

huj tam.. 5te miejsce to tez nie najgorzej ;-) wazne ze z zapasem, ktory pozwala optymistycznie patrzyc w przyszlosc..
na poprawienie humoru masz 200sogow. czekamy na nastepne testy. pozdro
 
 
       
Moszyn 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 33
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Cze 15, 2011 8:57 pm     

W mojej poprzedniej wiadomości pojawił się błąd; miało być tak: ,,mimo iż wróciłeś bez medalu..."
 
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 16, 2011 9:49 am     

Moszyn, w siadach nie mam w zasadzie co zmieniać bo duży skłon wyeliminowałem a to, że mnie cofnęli to raczej pech, niż mój błąd. Zaopatrzyłem się w metrowe nadgarstki i zobaczymy jak to będzie wygladało za jakiś czas :smile: W ciągach był ogień i myślę, że sporo jeszcze da się z nich wycisnać, szczególnie nowe ustawienie zapowiada się obiecująco

wuander podczas przygotowań wychodziło mi +200g białka dziennie. Jeśli chodzi o węglowodany to je ładowałem głównie w dni treningowe, natomiast w nietrenignowe z rana i czasami coś jeszcze sobie podjadalem po południu.

mały666 dzięki za dobre słowo i za SOGI :mrgreen:


PS Moszyn, sorry że wróciłem xD
_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 8:23 am     

Żeby nie było, że sie obijałem przez wakacje xD

_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 10:20 am     

wszystko fajnie na po cholere robisz taki maraton z ta sztanga? niewystarczy jeden maly kroczek do tylu?
_________________
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:53 pm     

super siła przy takiej masie
tylko pogratulować
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 3:05 pm     

Borkow66 niestety nie wystarczy mały kroczek bo, po pierwsze jest wtedy zbyt duże prawdopodobieństwo, że się wpierdzielę w stojaki, a po drugie mam jakąś krzywą miednicę i jak ustawię stopy symetrycznie to tracę równowagę i wywalam się i muszę chwilkę "potupać", żeby odpowiednie ustawienie znaleźć. Na szczęście odejścia nie sprawiają mi problemu(300 RAW odchodzę spokojnie), więc nie jest to jakaś wielka przeszkoda

bezimienny dzięki :smile:
_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 3:15 pm     

siła jest (rzeczywiście gratki wielkie) ale nie wiem czy dostaniesz komende start w takim pochyleniu tułowia do przodu.
chyba że kamera w tym ustawieniu tak to pokazała...
no i płytko było.

ale siła wielka jak na tą kategorie wagową...
 
 
 
       
Senegroth 

SOGI: 340

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 3:38 pm     

W porównaniu do tego co było kiedyś to już dośc pionowo stoję(ujęcie wyobrzymia trochę) a głębokość, rzeczywiście bez szału(spłyciłem :???: ) ale podejście wcześniej na 285 na lajcie i z dobrą głębokością. Ogólnie nie nastawiam się na jakieś fajerwerki bo inaczej mi się wstaje na wiązaniu mojego trenera a innaczej na trenera kadry(tracę te 15-20kg) ale chciałem mieć przynajmniej w głowie, że 300 nie jest takie straszne i że 275-280 na msj jest do zrobienia :-)
_________________
POWERLIFTING

Droga do Mistrzostw Europy Juniorów:
http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10