Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Lis 12, 2008 7:42 am     

powiem ci ze mnie tez niezłe trzymie... moze to reakcja organizmu na mega h.. :roll:
mnie meczy katar, gardlo i czasami bole glowy- ale kuruje sie i licze ze mi szybko przejdzie...
Tak czy siak mam zamiar jeszcze dzis i jutro isc na trening..
 
 
   
kupidyn40

SOGI: 7

świerzak

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 7
  Wysłany: Śro Lis 12, 2008 6:47 pm     

takze jestem teraz na h-drolu(substancja aktywna ta sama co w mega-h)
zobaczymy co bedzie;) biore od poniedzialku wiec jeszcze za wczesnie na jakies odczucia...
ale przeziebienie mnie nie bierze hehhe

powodzenia w cyklu:)
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Lis 12, 2008 7:06 pm     

DZIEN III

Dzis byl kolejny dzien walki z choraba - w nocy myslalem ze nie urypie - budzile sie doslownie co pol godziny... jednak katar i bole gardal neico ustaly. Rowniez trening byl lepszy

BARKI
-Wymachy ramion w opadzie tułowia 20x12 25x12 35x9 35x6
-Wymachy ramion stojąc w bok 17x12 20x10 22x10 22x9
-Wyciskanie sztangi stojąc z przodu do klatki (niestety bez oparcia) 12x30 12x50 10x60 10x70
- unoszenie wyprostowanych ramion z przodu (nachwytem) 12x15 12x25 12x30
-Kaptury 3x12x100kg

dzis troche sie oszczedzalem bo bylem zmeczony choroba, ale za tydz bedzie lepiej 8)

:arrow: zastanawiam sie czy od jutra nie brac 2 kapsulek mega h.. :D :?:

Jak narazie samopoczucie bardzo dobre, treningi rownize (jakby nie patrzez na chorobe) mysle ze w 2 tyg bedzie ostro.
Na wage narazie nei wchodze - w sobote/niedziele bedzie wazenie.
Jednak co do soboty bedzie ciezko - bede mial okrojone zarcie (wyjazd sluzbowy) i ciekawe co mi do gara wleci.. z prawidlowa dieta bedzie ciezko..
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Lis 13, 2008 1:09 pm     

nikt sie nie wypowie :?: :roll:
 
 
   
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Czw Lis 13, 2008 2:39 pm     

a co Ci bedziemy zawracac glowe w chorobie :?

kuruj sie

czekamy az poczujesz dzialanie dopalaczy;)
_________________
body-factory.pl
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Lis 13, 2008 4:19 pm     

spam ograniczamy do minimum, wiec koksik czekam i caly czas obserwuje Twoja bombe ;)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Lis 13, 2008 8:07 pm     

:arrow: DZIEN IV




RAMIONA
Biceps

Superseria:
-uginanie ramion ze sztanga łamana stojąc 25x14, 35x12, 45x9, 55x5
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc - 2serie 10x17kg + 2serie 8x22kg
po tej jednej superserii mialem juz tak biceps napompowany jak zwykle po calym treningu hehe widac ze mega h zaczyna cos dzialac...

Superseria:
-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 25x12, 35x10, 35x10 40x8
-uginanie ramion stojąc z raczka wyciągu - 4serie z obciazeniem 15kg-
ciezar niby smieszny ale przy tej konstrukcji wyciagu i ruchu szlo bardzo ciezko.. a stawialem tu tez na dokladne ruchy

Triceps
Superseria:
-wyciskanie francuskie sztangielek siedząc - ciezar maly 14-17kg do 12 powtorzen- nigdy tu nie szaleje poniewaz musze dobrze miesien rozgrzac i czasami lokiec sie odzywa
- pompki w podporze tyłem 4x12 z dodatkowym obciazeniem 40kg - wiecej nie bylem w stanie sam sobie nalozyc poniewaz talerze sie zsuwaly.. :roll:

Superseria:
-prostowanie ramion na wyciągu (jedno z moich ulubionych cwiczen) 15x25 45x12 55x9 65x6
-wyciskanie francuskie sztangi leżąc do czoła 25x12 45x10 45x10 55x6


Samopoczucie jak narazie bardzo dobre, na treningu coraz lepiej oraz czuje sie troche bardziej nabity. Oraz czuje sie czesciej glodny...

Na wage jeszcze nie wchodzilem - zrobie to w niedziele.
Dzis bralem ponownie 1 tab mega H, od poniedzialku wejde na dwie :!: choc kusi by juz wejsc na ta dawke...

Jutro popoludniu wyjazd sluzbowy, wiec na formu odezwe sie dopiero w niedziel... :roll:
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Lis 13, 2008 8:29 pm     

Caly tydzien pojedz na 1 pozniej 2.Srodek wolno sie rozkreca 3 tydzien juz czuc dobrze zamieszkasz w lodowce :lol:
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 7:11 am     

Jeszcze pare info - wczoraj po lapach na miarce pokazało sie piekne 44,5 cm 8) mam nadzieje ze tyle to bedzie po cyklu bez pompy !
Nie wiem czy to wplyw ph czy przeziębienia ale czuje czesto uderzenie ciepla i poce sie niemiłosiernie...
Wczoraj mialem tez problem z zaśnięciem... męczyłem sie prawie 3 godz i kimono przyjąłem dopiero przed 2 w nocy :roll: ale to raczej juz przez przeziebienie lub pełnia heh bo czytalem ze ma wplyw na sen itp ale czy to prawda :roll:
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 7:43 am     

koksik chyba powoli sie rozkreca, co do wielkosci ciezarow nie ma co sie tlumaczyc, sam najlepiej wiesz jakie mozliwosci ma Twoj organizm i na jakim sprzecie pracujesz, ja tesz jak ostatnio robilem serie przy wyciskaniu sztangi na skosie 80kg sztanga ale bardzo powoli i dokladnie to smiali sie ze nagle zeszlem na takie male ciezary (lokiec), widac to jednak prawda ze epi podsusza stawy :)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 9:01 am     

akurta tu masz racje, lecz chcialem dac male objasnienie zeby nie bylo :wink:
ps cykl bedzie sie skladac raczej z 2 puszek mega H. Pozniej odblok i na wczesna wiosne cos moze jeszcze sie wezmie - m drol mnie kusi widzac efekty u ciebie :wink:
 
 
   
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 9:34 am     

koksik844 napisał/a:
Jeszcze pare info - wczoraj po lapach na miarce pokazało sie piekne 44,5 cm 8) mam nadzieje ze tyle to bedzie po cyklu bez pompy !
Nie wiem czy to wplyw ph czy przeziębienia ale czuje czesto uderzenie ciepla i poce sie niemiłosiernie...
Wczoraj mialem tez problem z zaśnięciem... męczyłem sie prawie 3 godz i kimono przyjąłem dopiero przed 2 w nocy :roll: ale to raczej juz przez przeziebienie lub pełnia heh bo czytalem ze ma wplyw na sen itp ale czy to prawda :roll:



Będzie, nie bój się. Nie tylko ty miałeś problemy z zaśnięciem, więc to chyba pełnia heh
Ja np. oprócz sposobu na przeziębienie ,który opisałem wcześniej na noc biorę propolis, to jest wyciag z miodu pszczelego i coś tam jeszcze. I nie powiem, ale działa.

kleju45 napisał/a:
koksik chyba powoli sie rozkreca, co do wielkosci ciezarow nie ma co sie tlumaczyc, sam najlepiej wiesz jakie mozliwosci ma Twoj organizm i na jakim sprzecie pracujesz, ja tesz jak ostatnio robilem serie przy wyciskaniu sztangi na skosie 80kg sztanga ale bardzo powoli i dokladnie to smiali sie ze nagle zeszlem na takie male ciezary (lokiec), widac to jednak prawda ze epi podsusza stawy :)


To chyba z wiekiem też przychodzi, że zmniejsza się cieżar, by zrobić dokładniej i lepiej wyczuć mięsień
Jak ktoś kiedyś powiedział. „Ćwicz klatą, a nie na klate”
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 11:26 am     

no racja - czesto rezygnuje z kg na rzecz jakosci ruchu... jednak nie kurywam ze bardzo lube machnac dobra serie nowym, wiekszym obciazeniem 8)

Co do samopoczucia - to nadal bardzo dobre, zero negatywnych objawow, oraz delikatny wzrost popedu :wink:
Zauważyłem ze jestem bardziej napompowany, zwłaszcza w barach i łapach, jednak nie mam niestety możliwości by teraz zmierzyc co i jak wyglada, a szkoda...
 
 
   
titobandito

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: K-ów
  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 9:13 pm     

brałem mega-h na przelomie czerwca lipca tego roku. Było fajnie ale bez cudów. jestem około 10 kg cięższy od Ciebie a brałem 3 tabl dziennie (3 x 1). nie licz na cuda zeby sie nie rozczarować, wielkiej masy na tym nie zrobisz.
bardziej liczyłbym ba synergistyczne działanie Mega H i Mega Zol (lub TRN) no i oczywiscie na konsekwencję którą kazdy przy Tescie zachowuje.
_________________
jak zawsze- mucha w rajtkach
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Sob Lis 15, 2008 5:56 pm     

co do efektow to troche bez senus porownywac sie do kogos innego.. mimo ze dwie osoby stosuja ten sam srodek to moga uzyskac kompletnei rozne efekty.
Wiec przekonamy sie pod koniec cyklu jak to bedzie..

Godzinek temu wrocielm z delegacji - patrze i przyszla mi paka od nrw- suple ktore wygrlaem za aktywnosc :D
Jest to zestaw supli na redukcje - fotka ponizej

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 11