Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Śro Cze 22, 2011 1:37 pm     

O nasycaniu kretą i w ogóle krecie nie dawno była dyskusja na forum, cytowano też Bokito - poszukaj.

Co do Doriana, to spróbować nie zaszkodzi, bo na papierze wygląda to fajnie, ale w praktyce jest nie dla każdego.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Lip 06, 2011 9:28 am     

To już jest koniec...
W poniedziałek wziąłem ostatnieg kapsa i już jestem off... Na dzień dzisiejszy waga spadła o kilogram ale fatu zeszło naprawdę sporo, dziurka w pasku do tyłu :mrgreen: Od półtora tygodnia lecę lajtowym treningiem ponieważ już czułem przesyt ciężkim dzwiganiem, w dodatku stawy też zaczęły mówić, że mają dość. Od następnego poniedziałku lecę z treningiem Doriana, zobaczymy co z tego będzie. Suple to oczywiście Premium Pro, T-bol, gainer i kretka z BBN (10g. dziennie). Aero trochę odpuściłem, obecnie 3x 30-40min. tygodniowo. Samopoczucie rewelacyjne, nie wiem czy to kwestia t-bola czy pogody ale wreszcie śpię mocno i głęboko, trudno mnie dobudzić ( kur..., muszę z tym uważać w robocie :mrgreen: ).Blok na cukierkach nie był jakiś straszny a czytając opinię o klonach superdrola właśnie tego się obawiałem, znacznie większy blok miałem po eq plexie a efektów nie da się porównać... Zero też kłopotów z gino.
Wracając do t-bola, biorę go na pusty żołądek i nie mam żadnych problemów ze sraczką (po PCT ASSIST z CELa goniło na kibel jak diabli, trzeba było brać po jedzeniu).
Ogólnie z cyklona jestem bardzo zadowolony, po PCT przyjdzie czas na redukcję.
Pozdrawiam!
 
 
       
sle25 

SOGI: 128

świerzak

Wiek: 39
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 108
  Wysłany: Śro Lip 06, 2011 10:35 am     

a w którym tyg. odczułeś największy wzrost siły po megavolu??
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Lip 06, 2011 12:02 pm     

W trzecim. Moim skromnym zdaniem 3 tygodnie na megavolu są wystarczające, w czwartym działanie słabnie.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11