Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Czw Cze 02, 2011 1:38 pm     

Z witaminą C to prawda. Jest niezbędna do syntezy kolagenu.
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 02, 2011 1:41 pm     

a bo to wiadomo po czym flexowi nery wysiadły, na pewno brał od cholery róznego towaru...
ale może coś jest na rzeczy... Ja Trenbolonu nie próbowałem to się nie wypowiem z własnego doświadczenia
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 02, 2011 1:59 pm     

ja brałem i więcej nie chce mieć w rękach nawet opakowania z tym wynalazkiem :573:
rozwalił mi stawy tzn miałem zawsze wielkie problemy z nimi na nim.do dodatków jeszcze zapalenie ścięgien itp sprawy.może dla kulturystów jest dobrym środkiem ale jeśli ktoś dzwiga na małą ilość powtórzeń to problemy murowane.
u mnie jeszcze suty w kosmos wywala :evil: na niczym nigdy z gino problemów nie miałem a ten środek mnie zaje... jeśli o tym mowa. - ale ph już nie powodował aż takich złych akcji.

skelos to się nie przyznaj żonie bo może być nie zadowolona i znów rozmowy uświadamiające by były...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:27 pm     

skelos napisał/a:
nie brałem LL, bo to był taki okres, że nie był dostępny. Ale leciałem kombo Esseliv+Liv52+Hepatil, do tego mielony ostropest 3 x dziennie i mielone na świeżo siemie lniane + sok z cytryn z oliwą z oliwek a i tak nie dało rady, więc nie wiem czy LL by dało radę. Potem do cyklu z p-plexem już miałem LL i nie było żadnych problemów, ale też i środek mniej toksyczny. Efekty po nim miałem naprawdę dobre to wykminiłem że nie ma sensu już ryzykować z m-drolem i sprzedałem resztę która mi została. Jeszcze się naczytałem na amerykańskim forum, że ktoś wylądował po m-drolu z zapaleniem trzustki w szpitalu, to więcej już mi nie trzeba było, heh.
Mi po prostu nie służy ten środek z jakiegoś powodu. Robiłem parę razy próby wątrobowe po cyklach i nigdy nie miałem ponad normę, blisko max, ale w normie. Więc ogólnie nie mam problemów z oralami, ale m-drol jednak odpada.
Ale jest tyle innych cukierków... :mrgreen:



koels na sus 500 walil 6heparagenow+6dziennie esseliv +sylimaryna jest w sus i chuja pomagalo,a LL od 1kapsulki zero bolu :!: :!: :!: naj ochrona na watrobe na oralach,jak ktos twierdzi,ze pierdoli kocopoly :grin:

jak ktos nie ma kasy na LL to URSOFALK z apteki,ale slabsze niz LL :cool:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pią Cze 03, 2011 12:19 am     

ursofalk tani nie jest, coś ok 120zł z tego co pamiętam

czy słabsze to nie wiem, po prostu lek na receptę a LL przez dodatek tauryny to już :mrgreen: suplement
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Pią Cze 03, 2011 6:42 am     

lysy napisał/a:
skelos to się nie przyznaj żonie bo może być nie zadowolona i znów rozmowy uświadamiające by były...

Nawet nie zamierzam, ona żyje w słodkiej nieświadomości, że ja już tylko na kreatynkach :wink: chociaż marzy mi się jeszcze jakis jeden konkretny cyklon, ale jak się ma rodzinę to zmieniają się priorytety :wink:

olek, pewnie to racją, że nic lepszego od LL nie ma, dlatego jak już wrócił, to zrobiłem zapas jak było promo. Ale to tylko świadczy jak mocno toksyczny jest methasteron, na mecie czy winie wystarczał mi esseliv 3 x dziennie i nigdy nie miałem przekroczonego Alatu i Aspatu. Prawie zawsze robię badania przed cyklem i po cyklu.
Jedyne co mam zawsze przekroczone to ten je**ny cholesterol... niby jem od cholery rzeczy, które go obniżają, teraz nawet te jogurciki popijam ze sterolami roślinnymi, ale niewiele to daje. To na bank do orali, ale póki nie jest mocno przekroczony to odstawiać nie będę :mrgreen:
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Cze 03, 2011 3:35 pm     

supron napisał/a:
ursofalk tani nie jest, coś ok 120zł z tego co pamiętam

czy słabsze to nie wiem, po prostu lek na receptę a LL przez dodatek tauryny to już :mrgreen: suplement


ten kwas tauro jest lepszy,wieksza pzryswajalnosc i moc,wiec dziwne,ze przeszlo jako supel,supel lepszy niz lek heheh,to swiadczy jak zajabeista firma jest THERMOLIFE :!: ja moge bez recki u siebie na blistry brac hehehehe,nawet ostatnio pani mi promo mowila,ze jest hehe :wink:

tanie nie ale tansze niz LL ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Pią Cze 03, 2011 4:49 pm     

metro no ładnie +5kg , co cykl to jesteś coraz większy. Pewnie chłopaki chcieliby zobaczyć jak zmieniła się twoje sylwetka po przygodzie z megavolem , może coś wrzucisz?

A co do cyku mimo magnezu i dużej ilosci wody masz backpumpsy?

A ile jesz LL? 1tab.megavol na 1tab. LL?
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Cze 03, 2011 10:02 pm     

Wybacz elem ale niczego nie wrzucę, musicie wierzyć mi na słowo :mrgreen: Prawdziwe efekty będzie można ocenić dopiero po odbloku a ja na razie jestem w połowie cyklu i długa droga przede mną. Na razie nie podniecam się, mam w pamięci cykl p-plex+eq i pózniejsze spadki.
Backpumpsy nie były jakieś straszne, teraz prawie już ich nie czuję. Skończyłem megavol i powoli wszystko wraca do normy. W każdym razie średnio wypijałem 5 litrów wody dziennie a mimo wszystko prawie cały czas czułem pragnienie.
Co do LL to brałem 2 dziennie przez cały cykl na megavolu, teraz jadę na cycle assist z PxS. Jak napisałem wcześniej, łapać się za mega bez Livera to samobójstwo :!:
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Sob Cze 04, 2011 9:02 am     

Cytat:
Jak napisałem wcześniej, łapać się za mega bez Livera to samobójstwo :!:


z tym sie zgodze, bo wiem co jest ze znajomym :-D
 
 
       
Vladek

SOGI: 124

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 111
  Wysłany: Sob Cze 04, 2011 10:07 am     

Ja tam wcinałem megavola i na oslone leciał cycle assist, problemów żadnych nie było po za jednym dniem, kiedy to nie wiedziec czemu dałem sie namówić na dosyć grube picie. Nastepnego dnia nie zapomne chyba do końca zycia :D
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Sob Cze 04, 2011 11:55 am     

olek7881 napisał/a:
supron napisał/a:
ursofalk tani nie jest, coś ok 120zł z tego co pamiętam

czy słabsze to nie wiem, po prostu lek na receptę a LL przez dodatek tauryny to już :mrgreen: suplement


ten kwas tauro jest lepszy,wieksza pzryswajalnosc i moc,wiec dziwne,ze przeszlo jako supel,supel lepszy niz lek heheh,to swiadczy jak zajabeista firma jest THERMOLIFE :!: ja moge bez recki u siebie na blistry brac hehehehe,nawet ostatnio pani mi promo mowila,ze jest hehe :wink:

tanie nie ale tansze niz LL ;)


A na jakiej podstawie wnosisz, że ma lepszą przyswajalność i moc ?
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:08 am     

Minął piąty tydzień...
Wagowo bez zmian ale widzę znaczną różnicę co do ubicia mięsa. Megavol wypełnił mięśnie a epitynka ''szlifuje'' zdobytą masę. Pięknie ściąga wodę podskórną, wywala kable, daje też konkretny efekt termogeniczny, podczas ćwiczeń pocę się jak świnia. Dołożyłem trochę więcej aerobów, teraz 4xtyg. śmigam na rowerku po 40 minut. Spadków siły nie ma, co więcej, jest leciutki progres. Żeby nie było tak super to niestety odnowiła mi się stara kontuzja kolana :evil: Robiłem przysiady, ostatnia seria 185 kg. i po 3-cim powtórzeniu BÓL jak cholera. Od wczoraj dołożyłem też 1 kaps havki do porannej porcji epi.
Sidów żadnych nie czuję, flaki i libido spoko. Myślałem, że megavol zmasakruje mi pytonga a tu miła niespodzianka... :mrgreen:
Do końca 8-go tygodnia zamierzam lecieć 40mg. epi i 25 mg. havki. Jakby co to cykl przedłużę jeszcze o tydzień i zrobię zejście 1 kaps havki ED.
Pozdro!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 7:59 pm     

supron napisał/a:
olek7881 napisał/a:
supron napisał/a:
ursofalk tani nie jest, coś ok 120zł z tego co pamiętam

czy słabsze to nie wiem, po prostu lek na receptę a LL przez dodatek tauryny to już :mrgreen: suplement


ten kwas tauro jest lepszy,wieksza pzryswajalnosc i moc,wiec dziwne,ze przeszlo jako supel,supel lepszy niz lek heheh,to swiadczy jak zajabeista firma jest THERMOLIFE :!: ja moge bez recki u siebie na blistry brac hehehehe,nawet ostatnio pani mi promo mowila,ze jest hehe :wink:

tanie nie ale tansze niz LL ;)


A na jakiej podstawie wnosisz, że ma lepszą przyswajalność i moc ?


na podstawie moich koksowych wafli hahahah ;)

dodanie trauryny juz to powoduje przeciez powinienes to wiedziec po chuj mnie prowokujesz?> masz sapy to na pw :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
skelos 

SOGI: 6040

świerzak

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 40
  Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:06 pm     

metro, ładnie prowadzisz cykl, współczuje kolana, sam miałem problem z lewym, ból gdzies w okolicach rzepki, chyba problem ze ścięgnem, może coś w stylu co się kiepsko skończyło dla Victora Martineza. Leciałem duże ciężary na takie niepełne przysiady (równolegle uda do podłoża) pomogła dopiero dłuższa przerwa w treningu nóg (chyba z pół roku).
Teraz przysiady lece małym obciążeniem, do 130-140kg za to dupą do samej ziemi i za każdym razem czuję ekstra taki trening i odpukać ból nie wraca. Wydaje się że dużo większe naprężenia idą na kolana jak kończymy w połowie i pchamy do góry niż przy pełnym przysiadzie. Nie wiem jakie Ty robisz, ale takie moje doświadczenia
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10