Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 20, 2011 8:58 pm   co sie dzieje po 6 tyg brania testosteronu +  

witam

jestem na cyklu

1-8 test enathante 250-500ew
6-8 prop 300mg ew
9-16 susta 500-750 ew
1-4 mdrol 1233
5-10 epi 45678910 ed
11-16 p-plex 10 , 20 , 30 , 40mg , 40 40 mg ed
11-16 arom X 455566 tab ed
1-16 bold 300mg ew


i w 6 tyg mam zastoj

od 5 tyg dolozylem AI wiec SHGB powinno zostac zbite , jaja znow mi sie skurczyly i tym razem uzyje HCG bez kombinacji jak poprzednio bo mi kombinacje nie sluza

nie chce mi sie znow badac bo nie dawno sie badalem i nie wiem co moze powodowac zastoj, definicja i gestosc na plus ale masa stoi w miejscu sila nawet lekko sppadla niz w 6tyg a juz jestem w 8 tyg
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 10:56 am     

Obniżyłeś poziom estro używając AI. Estrogeny są bardziej anaboliczne niż testosteron, a na enanie dochodzi do kumulowania się testosteronu, na które organizm reaguje zwiększeniem aktywności aromatazy. Od tygodnia obniżasz aromateze, masz mniej estogenów, wiec to może być przyczyną zahamowania przyrostu masy. Przez te 6 tygodni pewnie głównie organizm ciągną wode(min zasługa estro).
Jak z dietą, masz odpowiednią podaż węgli? Kiedy ostatni raz miałeś przerwe? Może CKN jest przemęczony i przydałby ci się tydzień odpoczynku?
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:11 am     

a co z libido ? czemu spadlo ? jaja tez sie skurczyly

Czyli zbijanie estro nawet taka nie za duza dawka AI nie jest wskazane , lepiej by bylo dac np prowiron czy masteron bo to by dzialalo na inny mechanizm i nie zbilo by mi estro zbyt nisko.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:27 am     

Spadek libido też jest powiazany ze zbiciem estro. Jakie AI użyłeś?
Epi, którą bierzesz od 5 tygodnia także obniża estro.
W jakim celu zbijasz estro? Pojawiły się problemy z sutami? Jeżeli nie ma problemów, to nie warto bawić się AI. Co najwyżej w ostatnich 2 tygodniach, by wejść w PCT z niższym poziomem estrogenów.
Atrofia jest dlatego że twoje jajka do 2 miesięcy nie robią nic, tylko dyndaja sobie w spodniach. Przybij jakies małe dawki HCG, np 250-500ui co 4 dni, 2on/2off.
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:22 pm     

dalem letrozole w malej dawce 1 tab na tydzien , pozatym EPI powinno zadzialac tez jak AI , zbic SHGB i estro

Kuska tes miekka
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:32 pm     

stary a gł...
po co zbijasz estro jeśli Ci nic sie nie dzieje z sutami itp jazd nie masz?
odpowiedz masz podaną przez kolege wyżej.wszystko to zafundowałeś sobie sam zbijaniem estro.jescze się nie zdziwie jak Cie stawy napierdalać zaczną.a zbijaniem estro łatwo sobie zrobić krzywde - szczególnie jeśli chodzi o miękką faje.też to przerobiłem/i nie tylko ja z tego forum.ale przecierz pisałem Ci o tym wcześniej - trzeba było wtedy schuchać i uwierzyć,uniknął byś pewnie części problemów...
 
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:36 pm     

no co ty 1 tab letrozole czyli 2,5mg na tydzien to jest nic , bardziej przyczynialbym sie w prolaktynie ktora zawsze jest wyjebana w kosmos przy pehaczach , szcegolnie po mdrolu , zreszta to epi to tez jakies dziwne , stawy mnie nie bola
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:38 pm     

HCG nic nie pomoże.ewentualnie minimalnie,coś poczujesz ale nie poruchasz.trwa taki stan przeważnie 3-4 miesiące.
chyba że zakończysz cykl,wejdziesz na bostery i wtedy poruchasz ale i tak lipa będzie z całokształtem funkjonowania fajki/libido.
jeśli zależy Ci na kontynuacji cyklu to możesz prędko nie poruchać.ale może wrucić samo po około 2 miesiącach do ładu na cyklu.boldek napewno nie działa tu na plus co do powrotu do normy.
 
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:54 pm     

wiec co jest przyczyna Lysy twoim zdaniem , miekiej kuski ? bo moim zdaniem wyjebana w kosmos prolaktyna i estrogen plus skurczone jaja.

czemu piszesz ze boldek nie dziala na plus ?
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:06 pm     

boldek działa żle na libido,tj obniża chęć na seks.
zbicie estro i prolaktyny powoduje że masz po ruchaniu.ani nie masz na ruchanie chęci ani możliwości odbycia stosunku.
skurczone jaja to normalne po kilku tygodniach cyklu.dajesz cały czas teścia z zewnątrz wiec wiszą bezrobotne i nic nie mają do działania więc zanikają.ale to nie one są powodem chwilowej impotencji.zbicie estro według mnie załatwiło sprawe.trzeba było nic nie kombinować jeśli nic złego się nie działo.nie rozumiem co chciałeś osiągnąć?-wysuszyć sie bardziej czy co?
 
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:14 pm     

ulewa mnie na tescie mocno. 1 tab na tydzien to naprawde nic sie nie powinno stac.

zawsze sadzilem ze boldek to delikatny srodek bez skutkow ubocznych , a tu mi taka nowinke mowisz.

To z tego wynika ze chyba zaczne sie przerzucac na sam test bez dodatkow.

Pytanie , jak dodam masteron lub proviron to czy produkcja estrrogenu tez zostanie zablokowana czy zadziala inny mechanizm ze liczba androgenow sie podniesie i stosunek andro - estro bedzie na korzysc Andro ?
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:53 pm     

nic Ci tu ja nie doradze bo nie stosowałem tych środków a już napewno w tym celu który chcesz osiągnąć.
po za tym nie czuje się na siłach doradzać w tej sprawie bo nie chciał bym przyczynić się do zrobienia sobie czegoś złego przez Ciebie.myśle że mam za mało wiedzy żeby tu coś więcej napisać.
jeszcze jedno.przyczyny mogą być inne,ale mniej prawdopodobne.np jakiś skrzep czy inny figiel organizmu,ale to rzadkość.wogule powiększa Ci się fajka i jest miękka (problemem jest nie możliwość utrzymania wzwodu i twardości) czy zero reakcji na bodzce masz?
 
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 2:27 pm     

problemem jest nie możliwość utrzymania wzwodu i twardości
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 3:26 pm     

no to hcg możesz odrazu sobie darować.
też to przerobiłem po zbijaniu estro.
nie znam skutecznego i szybkiego sposobu na wyjście z tego.
sprawdza się zejście z cyklu,próba odbloku która jest i tak mało skuteczna na tą przypadłość i następny cykl w większości przypadków przywraca te sprawy do normy.ale trzeba być tu ostrożnym.i nie próbować nic za szybko zrobić.
ja innych sposobów nie znam.
możesz spróbować leków pomagających na żylaki i szczelność naczyń ale ich skuteczność jest tu też niewielka.
podbij do 666 On może Ci coś mądrego doradzić...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 3:32 pm     

sorki.
2 x wysłałem.
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11