Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:59 am   h drol solo  

witam.

na swoj drugi cykl ph wybralem h drol,mysle by leciec z tym tak
50/75/75/75/75/75

do tego mam oslonki i witaminki : cycle asist240tabs(x2)CEL,witaminy Adam90caps, q10, super cissus rx-na stawy, immune boost

i na odblok:formestane,supress c i animal test-pewnie to nie najlepsze wyjscie ale te rzeczy poprostu juz mam wiec ptyanie tylko czy to da rade.

dodatkowo razem z odblokiem planuje animal m stak,jacked,green magnitude,zma

oprocz tego bialko bcaa dieta etc przez czaly czas jak zawsze.

jak to widzicie,porady i opinie mile widziane...
pozdro
 
 
       
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 11:35 am     

SpAiro_ napisał/a:
1. Wiek:29

2. Wzrost:180

3. Waga:81

4. Staż Treningowy:3,5

5. Wymiary:nie mam miarki by pomierzyc pamietam ze ramie bylo 42 jakis czas temu chyba po epi obecnie raczej nie jest wiecej

- Ramie:
- Kl Piersiowa:
- Udo:
- Talia:

6. Aktualna Dieta: (Suma: B, T, W)bialko staram sie okolo 200g reszty nie liczylem ale posilki sa wszysktie wartosciowe i jak nalezy

7. Skłonności do łysienia/porostu włosów, ginekomastii/lipomastii:lysienie na czubku glowy ale nie przeszkadza mi wcale,kiedys jako glupi nastolatek po metce mialem zaczatki gino tzn bolace sutki

8. Typ Budowy: (Ektomorfik, Endomorfik, Mezomorfik) ektomorfik zaczynalem od 63kg

9. Szacowany poziom tkanki tłuszczowej: niski

10. Wyniki Siłowe:slabe ze wzgledu na brak partnera do pomocy nie znam obecnych maksow ale robie

- Wyciskanie leżąc:obecnie hantle skos 37,5kg 6 powt
- Przysiad ze sztangą:nigdy nie robie na maksa robie 100kg po 4/6powt
- Martwy ciąg: tez nie na maksa ale dochodze do 150

11. Przebyte Cykle PH/SAA i Efekty Po Nich:epi rok temu i efekty calkiem zadowalajace duzy wzrost sily i poprawa sylwetki wzrost masy o 5kg,wyniki utrzymywaly sie dosc dlugo ale silowo ostatnio spadlem dosc mocno i ostanio znow idzie sila dobrze w gore
jako nastolatek 100 metki bez wiedzy i odbloku z wzrostem sily na klate o 2kg duzymi spadkami potem :oops:
12: Odstęp czasowy od ostatniego cyklu:rok

13. Cel Cyklu:glownie sila troche masa
_________________

 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 12:39 pm     

2 x t-bol na oblok bym wrzucił tak to cykl ok ale jak masz h-drol ze starej partii to raczej 2 kaps wystarczy, zresztą będziesz czuł . W sumie zacznij cykl poczekaj na czarny piątek i wtedy kup t-bola sobie na oblok z czymś bo pewnie będzie.
Dorzucisz sobie do tego green magnitude i jacked przed treningowo i będzie spoko. Albo w ogóle porcja m-stak + porcja jacked bo jacked to trzeba po 2-3 miarki sypać a m-stak też zbyt dobrych opinii nie ma to jak połączysz to może coś z tego będzie.
Na odbloku dałbym też jakieś bcaa.

Te rzeczy które masz to nie za bardzo na odblok może animal test ale universal wali na składach a i sarmonelle wykryto ostatnio w ich suplach to bym nie jadł i tak %-) chociaż niektórzy chwalili animal testa inni wręcz przeciwnie.
 
 
       
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:28 pm     

data waznosci h drola to marzec 2013 wiec nie wiem czy to ze starej czy nowej
testa jadlem razem z m stakiem i faktycznie nic nie poczulem wiec oceniam negatywnie bo za ta kase wypadaloby cokolwiek odczuc.choc nie mowie ze nie dzialal.a czy z t bol mozna stosowac supress c i formestane?chyba zeby z tym poleciec do cyklu a nie na odblok?
testa i m staka moge sprobowac sprzedac ewentualnie moze sie uda chociaz odzyskac pieniadze.

bcaa w proszku jem caly czas okolotreningowo wiec i na odbloku bedzie.

czemu formestane i supress c nie na odblok jeden blokuje estrogeny a drugi kortyzol wiec jest to spora czesc odbloku,myslalem ze tego testa jak dorzuce co od dawna posiadam to bedzie praktycznie komplet...
_________________

 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 6:16 pm     

supress-c prędzej do odbloku , nie ma co zbijać za bardzo estro imo a po h-drolu to gino raczej nie możliwe

animale sprzedaj tak jak mówisz to odzyskasz przynajmniej pieniądze a na odblok wystarczy w zupełności 2 x t-bol albo 3x mx-force , dorzucisz kreatynke i git a supress-c w sumie też może być ale ja tego nie brałem to nie będę ci doradzał bo na etykiecie czytać też umiesz ;-)
Jeszcze bym dorzucił DAA dodatkowo bo fajnie działa sam teraz jestem na odbloku i jem DAA w sumie 3 tydzień zacząłem 2 tyg przed końcem ph (cykl był 10 tyg) razem z kreatyną i jak kreatyna się skończy to przez miesiąc będę leciał jeszcze DAA + T-bol a później już sam t-bol miesiąc pewnie z jakimś spalaczem żeby się ubić także ja to tak rozwiązałem i sobie chwale. DAA bardzo dobrze na jajka mi podziało bo libido kulało trochę. Zresztą rozpiskę masz w moim teście bo robiłem podsumowanie będę dziś wrzucał pewnie.


h-drol 2013 to może być różnie ja słyszałem negatywne opinie o tej partii ale popytaj jeszcze chłopaków na forum . Teraz najpewniejszy h-drol to super halo z Black China Labs jest na sklepie jeszcze ze starych partii.

Pozdro i rośnij duży :twisted:
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:48 pm     

I pomyśleć że mnie po trykało 25 mg przez 60 dni :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:08 pm     

Litwin81, bo h drol to dobra kosa :wink:
 
 
 
       
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 9:43 am     

Litwin81 napisał/a:
I pomyśleć że mnie po trykało 25 mg przez 60 dni :P


sugerujesz mniejsze dawki dla mnie?

wczoraj zaczalem,wzialem jedna tabletke razem z asistem i odrazu czuje mega pragnienie wody i glodomora mam wiekszego...mam nadzieje ze podziala :)
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 1:18 pm     

2 kaps i ciagnij 8 tyg z liver longerem, jak jest szansa walka i bedzie slabo klepalo dorzuc 3 kaps... ale h drol po 3 tygodniui dopiero jest mocno odczuwalny wiec nie ma co za wczesnie dorzucac kolejnej kapsulki

zobaczysz co to sa stabilne i porzadne przyrosty...

zadbaj o diete i regeneracje trenuj ostro i ciesz sie wynikami
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 1:19 pm     

no w większości się tak rozkręca,ale znam przypadki gdzie szło stabilnie od samego początku.
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:27 pm     

Ja jestem czuły tak na pozytywy,jak i na negatywy takich środków,chociaż i tak byłem w szoku,jakie przyrosty siły dał mi H drol biorąc tylko po 1 kapsie.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:52 pm     

pierwsze 3 dni bralem po jednej by sprawdzic czy nic zlego mi sie nie dzieje,moze niepotrzebnie ale tak wlasnie zrobilem.od dzis dwie tabsy dziennie i pierwsz trening.
maskaryczne nastawienie psychiczne,caly czas mega motywacja i niesamowita pompa,sila na takim samym poziomie jak ostatnimi czasy czyli nie zla jak na mnie bo forma ostatnio jest.
tak wiec nawkrecalem sobie chyba ale wazne ze czuje power.teraz tylko czekam na poprawe wynikow silowych....wiem wiem troche cierpliwosci musze jeszcze miec.

Litwin81, co takiego negatywnego sie tobie dzialo na cyklu?

acha i czy jest sens jakikolwiek w zbijaniu estrogenow mascia formestane na tym moim cyklu,chocby polowa dawek czy nie ma sensu wogole..?
moze to negatywnie jakos wplynac?
_________________

 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:51 am     

Podwyższone ciśnienie,dość mocno czułem w wypadku h drola.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
muszkiet 

SOGI: 21

świerzak


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 17
  Wysłany: Nie Maj 01, 2011 8:48 am     

witam.czwarty tydzien w trakcie podziele sie wrazeniami
od poczatku cyklu motywacja i intensywnosc treningu w gore
bol w plecach rano po przebudzeniu,pierwsze kilka dni czulem cisnienie wieczorem ale juz jest ok
back pump podczas niektorych cwiczen staje sie nie do zniesienia ostantio podczas martwego ciagu krzywilem sie juz podczas rozgrzewki i musialem przerwac zanim jeszcze wszedlem na wlasciwy ciezar,tak samo przedramiona tak sie pompuja ze prawie placz :)
ogolnie pompa jest niesamowita
sila w gore ale mam nadzieje ze jeszcze troche pojdzie bo od koksu spodziewam sie wiecej
ogolnie dopiero po 3 tygodniu upewnilem sie ze to naprawde dziala bo przez pierwsze 3 to tylko skutki uboczne dalo sie odczuc.
w srode dojedzie do mnie daa 150gram puder i arimedex
dziewczyna zauwazyla ze troche mi pompka zmiekla ;( choc ja dramatu nie widze
czy powinienem dorzucic daa jak tylko dostane czy zostawic to na odblok?
nie wiem jeszcze jak waga bo nie bylo gdzie sprawdzic ale widze w sylwetce poprawe czuje sie twardy jakby miesnie byly geste i ogolnie lepiej wszsytko widac
_________________

 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11