Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 9:35 am     

iron a skad u ciebi taka wiedzaze to kłamstwa. zneta czy sam wywnioskowales? ja tsz moge mowic ze firmy usa to sciema ze waly saem. ale dowody panowie dowody. nie mowie ze olimp do super towar ale tez nie mozna bez podstaw posadzac. no chyba ze mascie dowody
 
 
   
PAKO

SOGI: 370

zawodowiec


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 370
Skąd: CK
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:29 am     

O tym ze olimp ma scieme to ja juz dawno slyszalem od trenerow i zawodnikow startujacych w Trójboju :)
_________________
"Shut the fuck up and train"
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:34 am     

tez sie przychylam do wypowiedzi PAKO , sam kiedys duzo tego jadlem olimpowskiego i kompletnie nic nie dzialalo :)
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:43 am     

a na mnie działało bcaa olimpa. moze nie byla rewelacja ale działalo. tyle ze duzo tych kapsów do łykania.le biorac pod uwage cene to jest to tania alterantywa dlapoczątkujacych którzy jescze nie maja wygórownaych wymagan. bo np 666 to juz nie moze sobie pozowilc na cos co poprostu dziala jakotako tylko potrzebuje juz kosy na tym etapie. ale dla poczatkujcych tania alterantywa
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:47 am     

Olimp ma całkiem fajne pro-zdrowotne produkty.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
   
PAKO

SOGI: 370

zawodowiec


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 370
Skąd: CK
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:55 am     

Ale jak musisz zwiekszac dawki to ten Olimp tak tanio nie wychodzi wiec lepiej juz wybrac cos co dziala w normalnych dawkach!
_________________
"Shut the fuck up and train"
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:02 am     

Jak dla mnie ich parę produktów działa jak należy i to w normalnych dawkach. Nie piszę tu o ich stakach kreatynowych, czy białkach, bo tych pierwszych nie podobają mi się składy, a białka wole brać innych firm.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:28 am     

kurwa , olimp to jest jebany syf. I obojetne co tam pierdola to nic nie dziala. Jakby ta firma dzialala robia dobre rzeczy to sam bym ja jadl i polecal ich produkty. Moglbym tez namowic NRW zeby mial to w swoim sklepie i zalatwic mu zajbiste dojcie do tej marki , tylko kurwa mac po co ? zeby gowno sprzedawal jak 90% sklepow w tym kraju?
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 1:25 pm     

co jak co ale w pitbullshop stuff jest klasa ;) dobre produkty, co chwile cos nowego wiec wybor panowie mamy sporawy, mysle ze pora usunac z " serca " olymp ^^ "_", ostatnio kupywalem bialko w takim sklepiku niedaleko siebie i nawet tam jak zapytalem o opinie na temat olimpu to gosc powiedzial, ze tego by sie nie tknal, a ma po prostu to na sklepie bo przychodza sezonowcy i na nich zarabia, ot co.
 
 
   
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 7:12 pm     

Właśnie macie racje, tanio wiec ludzie biora, do tego wielka reklama i wielki NIC w kolorowym opakowaniu reklamowanym przez wielkich sportowców!
Jadłem nie jedna odzywke Olimpa i nie dzialaly na mnie wcale!
Wiec mowie to co wiem po sobie, a do tego wielka litania co to nie wsadzili w skladzie i smieszne tego dawki.
Racja w stanach tez sa takie OLIMPY, ale trzeba wiedziec so wybierac.
Pozdro
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Nie Sty 04, 2009 7:35 pm     

ja za to ostatnio jakas odzywke szamalem z 4 lata temu - oblech nie z tej ziemi..
oraz sprubowalem ten shit cel pump czy jakos tak biogenixa.. tez padaka nie z tej zmiemi.. na szczescie mialem to za grosze wiec kasy nie zaluje :wink:
 
 
   
pitbulls

SOGI: 198

świerzak


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 194
Skąd: CK
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 1:09 pm     

ja tak samo na samym poczatku silowni szamalem kretke olimpa, ale to byl pierwszy i ostatni raz!
 
 
   
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 2:14 pm     

Szkoda jelit – i kasy,

Jedyne kupuje – w promocjach OMEGA 3 i Lecytynę, [bo tanio bardzo wychodzi],
A tak jak ktoś mi powiedział na siłowni „Trzeba wyrosnąć z jedzenia takich rzeczy/produktów jak OLIMP itd”
 
 
   
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 2:52 pm     

Wiesz xavery123 to ich omega tanie omega to chuja warte jest. Daje sobie siusiaka obciąć, że to z jakiś kiepskich ryb jest i skąd poławianych/hodowanych i z jakich głębokości może z jakiegoś bajora 2m glębokości sztucznie karmione itp. itp. i cena 10zł 60kapsów z tego idzie produkcja marże z 2 osoby muszą jeszcze zarobić bla bla bla bla i jak to ma się w stosunku jakość a cena ? ścierwo.

Żarłem to ich mgb6 i jakie to chelaty są i w ogóle i nic kurcze były. Kupiłem asparaginian za 6zł i po tyogdniu znaczna poprawa. Się nacinałem na te półśrodki kiedyś, że głowa mała.

Zresztą te ich gainery tak tanie, że szok do tego promocje 2+1 i jeszcze producent musi zarobić.Białka też coś dziwnie tanie i te promocje ciągle się nie kończą. Przypomina mi się jak żarłem biało elite miałem za zajebistą jak dla mnie cene 110zł 2225kg smaki rewelacja, ameryka i w ogóle a później się okazało, że lipne to białko było brakowało kilkunastu gram białka.Jak coś za tanie to coś musi być nie tak.Tego olimpa mam w takich cenach jak do sklepów leci i bez kitu, za chuj tego nie wezmę.

Suple to tak jak samochody. Jeden jeździ maluchem drugi oplem trzeci leksem. A, że czasem wpadnie coś taniej choćby i od 666 i nrw to już gest od chłopaków, że mają z tego małe siano, ale promo jest i można się cieszyć leksem w cenie opla :twisted:
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10