Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 8:00 pm     

666 napisał/a:

widzisz twoje toretyczne dydrdymaly nie maja wogle odzwierciedlenia w praktyce. Wiec znowu nie masz racji.

Akurat mają. Jestem na cyklu z enanem w 8 tygodniu. Jak biore HCG to czuje że coś się w jajkach dzieje. Po DAA nic.
Ale na początku cyklu, na samym Eq-Plexie, faktycznie DAA coś dawał, miałem wrażenie że jajka pracują. Ale gdy przeszedłem na enana(apetyt rośnie w miare jedzenia) DAA nic mi już nie dawał. No bo niby jakim cudem miał coś dać. Za to HCG trzymam mojej jajka w dobrej formie.

Cytat:

pozatym opierasz sie na badaniach zrobionych przez kogos tam. Zaraz wyjada inne badania ktore beda temu zaprzeczac bo akurat okaze sie ze Heniek nie zauwazyl czegos pod mikroskopem lub przeoczyl cos na kartce.

Piszesz tak jakby te badanie były robione przez jakiegoś Darka czy innego Mirka w jego własnej piwnicy. Badania są robione przez poważnych naukowców, dla których jest to praca. Nie widze w ogóle sensu by ci pisać o metodologi naukowej, podwójnej ślepiej próbie itp...
Możesz negować nawet to że Ziemie jest niemal okrągła, bo przecież ci z dołu by pospadali.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 4:46 am     

Adramel napisał/a:
666 napisał/a:

widzisz twoje toretyczne dydrdymaly nie maja wogle odzwierciedlenia w praktyce. Wiec znowu nie masz racji.

Akurat mają. Jestem na cyklu z enanem w 8 tygodniu. Jak biore HCG to czuje że coś się w jajkach dzieje. Po DAA nic.
Ale na początku cyklu, na samym Eq-Plexie, faktycznie DAA coś dawał, miałem wrażenie że jajka pracują. Ale gdy przeszedłem na enana(apetyt rośnie w miare jedzenia) DAA nic mi już nie dawał. No bo niby jakim cudem miał coś dać. Za to HCG trzymam mojej jajka w dobrej formie.

Cytat:

pozatym opierasz sie na badaniach zrobionych przez kogos tam. Zaraz wyjada inne badania ktore beda temu zaprzeczac bo akurat okaze sie ze Heniek nie zauwazyl czegos pod mikroskopem lub przeoczyl cos na kartce.

Piszesz tak jakby te badanie były robione przez jakiegoś Darka czy innego Mirka w jego własnej piwnicy. Badania są robione przez poważnych naukowców, dla których jest to praca. Nie widze w ogóle sensu by ci pisać o metodologi naukowej, podwójnej ślepiej próbie itp...
Możesz negować nawet to że Ziemie jest niemal okrągła, bo przecież ci z dołu by pospadali.


oczywsicie zakaldam ze robiles sobie pomiar na USG ze 2x w tyg swoich jaj zeby widziec jak sie kurcza lub nie. Wkoncu to chyba aksiomat dla teakiego "uczonego" jak ty.
Nigdy nie doradzalem nikomu uzywania DAA razem z eneanem na calym cyklu jezeli juz to po lub z przerwami ale nie ciagle. Zawsze sie swietnie sprawdzalo.
Sam nie uzywam DAA tym bardziej HCG nigdy na cyklach jezeli juz to pod koniec zeby byl czas na zaczedzie dzialania srodka. Sprawdza sie zawsze. Nikt ze znajmoych anie ja problemow z jajkami nie ma. Za to maja Ci ktorzy uzywali HCG i to duze.
Takze kazdy madry i dbajacy o swoje zdrowie wybierze to co bedzie dla niego odpowiednie.

Co dobadan to jakbys nie wiedzial sa robione tez na potrzeby rynku i pod to jak ma sie sprzedawac dana substancja.
Akurat przytoczyles z dupy przyklad z kula ziemska bo ma sie jak gowno do twarogu akurat tutaj.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:12 am     

Wiec jak długo trwają twoje cykle? Jeżeli jedziesz na towarze mniej niż 8 tygodni to raczej nie powinieneś doświadczać atrofii jąder. Ale HCG bierze się wtedy gdy występuje te ryzyko, czyli na cyklach przekraczających 8 tygodni. W piątek, jako alternatywę dla HCG zaproponowałeś
"Cos podbnie DAA tez podnosi LH. Tyle ze skuteczniej i bezpieczniej."
Teraz opowiedz się o jak długich cyklach piszesz. Bo skoro nie polecasz DAA do enana, a już tym bardziej HCG, to co robić gdy jajka zaczną się kurczyć? A nie ma bata, w trakcie długich cykli atrofia dopadnie każdego. A przecież enana i innych długich estów nie ma sensu bić mniej niż te 10 tygodni. Dla deki optymalnie jest jechać 16 tygodni itp... 16 tygodni bez HCG w trakcie i na PCT to IMO autokastracja.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 6:21 pm     

Adramel napisał/a:
Wiec jak długo trwają twoje cykle? Jeżeli jedziesz na towarze mniej niż 8 tygodni to raczej nie powinieneś doświadczać atrofii jąder. Ale HCG bierze się wtedy gdy występuje te ryzyko, czyli na cyklach przekraczających 8 tygodni. W piątek, jako alternatywę dla HCG zaproponowałeś
"Cos podbnie DAA tez podnosi LH. Tyle ze skuteczniej i bezpieczniej."
Teraz opowiedz się o jak długich cyklach piszesz. Bo skoro nie polecasz DAA do enana, a już tym bardziej HCG, to co robić gdy jajka zaczną się kurczyć? A nie ma bata, w trakcie długich cykli atrofia dopadnie każdego. A przecież enana i innych długich estów nie ma sensu bić mniej niż te 10 tygodni. Dla deki optymalnie jest jechać 16 tygodni itp... 16 tygodni bez HCG w trakcie i na PCT to IMO autokastracja.


Moze w twojej glowie i jest autokastracja bo skad tez mozesz wiedziec ze doznajesz atrofi ? na oko to spradzasz czy w ksiazce napisali?
Moje cykle trwaja roznie i to moja sprawa jak dlugo , bo trudno zebym to opisywal publicznie. Napewno nie mam zadnych problmow bo nie stosuje HCG ani tez Clomidu. Na szczescie. Zreszta nie tylko ja.
Pozatym czytaj dokladnie wypowidzie jesli idzie o sotosowanie DAA z enanem.
Dalej co za poldebil bije deke 16 tyg :-D
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 6:44 pm     

16tygodni deci, gratulacje po prostu:)))
_________________
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:10 pm     

teraz poleca pytania, ile ten wielki skurwysyn 666 bije dece :mrgreen: beda sie malolaty glowic komu wierzyc :mrgreen: ale przeciez o to w tym biznesie chodzi :wink:
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 10:41 pm     

666 bije dece 25 tygodni i ma takie wyniki:)))) przeciez to chore panowie, tu trzeba miec mozgu troche. ROZSADEK!!!!
_________________
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 2:56 pm     

a po co wogule deca :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: o1yw3
 
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 3:27 pm     

na deca dika :D :D :D
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 3:36 pm     

znaczy się na chujozwis tak :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 4:04 pm     

jak ktos lubi to mysle ze sama deca 16 tygodni bedzie dla niego o1yw3 o1yw3 o1yw3
 
 
       
celedrin 

SOGI: 6835

świerzak
niedźwiedź


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Koszalin
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 4:18 pm     

jesli deca solo to 16 tyg to za mało stanowczo o1yw3 lokurvaa
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Czw Mar 31, 2011 8:08 am     

To ktoś jeszcze bierze sole dece?
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Mar 31, 2011 8:23 am     

Cytat:
To ktoś jeszcze bierze sole dece?


Kiedyś coś słyszałem, że Adam Małysz, ale ręki sobie uciąć nie dam.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Mar 31, 2011 8:24 am     

pewnie ze biora ostatnio moj kumpel z silowni taki co zielonego pojecia nie ma o koxie , cwiczy kicboxing w wiekszym miescie obok i mowil ze tam z jego sekcji wiekszosc bierze i je mu tam ten lokalny jakby guru czy tam jak go zwac tez sie pytal czy bedzie bral mowiac mu ze najlepsze na mase to jest deca + wino ale wino jak sie skonczy brac deke to odrazu wino bo wtedy jeszcze fajnie rzezba idzie
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10