Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 7:53 pm   skurczone jaja na cyklu  

lece na cyklu i skurczyly mi sie jaja , co mam brac by wrocily do normalnosci ? slyszalem zle rzeczy o HCG i chcilbym czyms innym zastapic
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 8:42 pm     

Niczym innym nie zastąpisz HCG. Złe rzeczy o HCG są mocno przesadzone. Nie bierz w dawkach większych niż 1000 jednostek i nie za długo i będzie wszystko w jak najlepszym porządku.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 2:06 pm     

nie znam innego leku na atrofie jader niz hcg. 500j e2d przez 3tyg powinno pomoc. po odbloku upewnij sie badaniami ze lh i fsh doszly do normy zebys nie mial lipy, bo dluzszy czas z atrofia moze okazac sie nieodwracalny w skutkach..
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 4:35 pm     

a to LH i FSH to po ile kosztuje badanie i jak sie sprawdza ?

kiedys posluchalem 666 i nie bralem HCG i nawet po 8 miesiacach na off nie wrocilo do normy stan i ilosc nasienia, jaja maja normalna wielkosc ale nasienie juz nie w takiej ilosci i gestosci co kiedys
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 8:41 pm     

badanie krwi.. za lh, fsh, testosteron i morfologie placilem prywatnie ok 150zl..
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 9:32 pm     

a co na oko sprawdzales wielkosc sowich jader czy byles na badaniu przed i po?
dalej piszesz ze masz juz normalnej wielkosci jaja tylko nasienie nie takie to w koncu WTF ?
Poaztym na gestosc nasienia i jakos to ATD sie nada , nie HCG. Zamiast HCG to DAA mozna sobie zapodac.
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 9:43 pm     

jutro rano robie badania takie jak poleca maly666, dzieki za odpowiedz, wkleje wyniki

jeszcze raz opisze co jest 5

nasienie , nie za duzo (chyba ze zrobie wstrzemiezliwosc 1-2 dni to wtedy umiarkowuje sie) ale jak mam dymac 2-3 razy dziennie to to ten 3 raz to moze 2 kropeli poleca. Gestosc nasienia dobra (to nie woda). Sila wytrysku tez nie za duza.

jak wiadomo za ilosc nasienia odpowiada FSH a DAA pobudza LH wiec nie zabardzo tu ja to widze

PS czy pobolewanie jajek mowi nam ze zaczynaja pracowac ?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 9:48 pm     

ok wszystko fajnie , a przeczytales uwaznie to co napisalem ?
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:05 pm     

nie bylem na badaniu przed ani po cyklu , minelo 8 miesiecy i teraz ide

z obserwacji jakis dokonalem przez te 8 miesiecy moge powiedziec ze jaja sa powiekszone ale nie produkuja tyle nasienia co kiedys

Na odblok po ostatnim cyklu dalem 1 Tbola i 1 PCT complete w czasei stosowania tych srodkow zauwazylem poprawe

wiadomo ze ATD poprawia nasienie bo wkoncu stymuluje LH i FSH maly stopniu ale zawsze tylko ze to samo ATD bylo w PCT complete
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:53 pm     

troche malo 1 puszka t bola na pct , to jakby prawie nic.
Jak pozatym zajdels cala puche PCT complete to przedawkowales ATD i usyakales efekt odwrotny do oczekiwanego.

czyli wychodz na to ze masz problem z nasieniem a nie z wielkoscia jaj.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:02 pm     

mozliwe ze malo i ze ATD przedawkowane ale czy sam nie odblokwalbym sie przez te 8 miesiecy ?

jakie badania 666 zalecisz , z rana chce isc wiec jak cos to pisz teraz

ja ide spac dobranoc :mrgreen:
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:06 pm     

Nie życzę nikomu takiej sytuacji i nie potrafię Ci za bardzo pomóc, bo mam za małą wiedzę - ale pozwól, że spytam: czemu nie pójdziesz do lekarza?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:07 pm     

dokladnie jw

na ilosc/jakosc nasienia mozesz sprobowac DAA, powinno dac rade. fajnie tez ztuningowac to mx-em, lub t-bolem. co do opisywanej przez ciebie ilosci nasienia itp przy 2-3 wytryskach dziennie to chyba normalne.. moze poprostu sie starzejesz ;-) i nie pompujesz juz jak mlody byczek he he.. ile wogole masz lat?

i jeszcze jedna wazna kwestia.. nie bagatelizowal bym pobolewania jader, moze to nic strasznego,ale to maga byc tez zylaki powrozka, czy nawet jakis nowotwor. ww badania + usg jader i do lekarza!!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:31 am     

no zdecydowanie do lekarza jak Cie cos boli, chyba ze masz taka produkcje ze tak mega nadrabiaja pracy przy 2-3 razach dziennie. Jak Maly pisze z wiekiem tez sie czlowiek starzeje.
Co do obloku to to no sorry ale 21dni na Tbolu ... to raczej nie pomoze ale 2 miseiace tak i do tego 100% przedawkowanie ATD z PCT Complete zrobilo swoje.
USG 4D duzo pokazuje wiec jak juz to tylko robic. Co do krwi to zaczekaj jak zobaczysz sobie USG i co Ci lekarz powie. Tylko nie mow mu ze brales koksy bo Cie skresli odrazu gory. To dziala na nich jak plachta na byka. Zreszta tu akurat nie one byly przyczyna tylko przedawkoanie ATD a i tak lekarz nie bedzie kumal co to jest.
 
 
       
inzynier83
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 5:53 am     

28lat mam , problem pojawil sie w momencie gdy na moim cyklu zaczalem brac tren i tak po jakis 3tyg na naim mocno zablokowalo nasienie, kwestia prolaktyny (dzis tez ja zbadam)

Panowie nie robcie paniki bo takie bole lekkie jader to nic wielkiego i zawsze pamietam towarzyszyly mi w powrocie do normalnosci

zreszta 666 pisze o zrobienie najpierw USG a pozniej krew, nie poslucham bo jesli mam cos nie tak to krew to pokaze

PS lekarze to sa jacys dziwni , skoro mowie ze bralem rozne srodki to sie pyta po co to mowie ze bylem glupi i mlody a ona to jak pan bral to niech sie pan sam leczy. :mrgreen: Czyli alkoholoicy tez nie powinni byc leczeni z NFZ bo sami decydowali sie na picie, jakas paranoja
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10