Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 7:26 pm     

jinxu napisał/a:
Dziękuje za bardzo szybką odpowiedź.
zastaniawiem się tylko czy od 6 tygodnia włączać też epi (bo to 2 metylowany PH) ale to pewnie będzie zależało od efektów jakie zobacze po SV (bo zależy mi też na poprawie ruchomości kolan i nie chce tego potem zniszczyć po epi).
Mam jeszcze pytanie jakie suplementy oprócz białka, BCAA i witamin dołożyć do tego cyklu??
Coś na pompe czy po SV już będzie wystarczająca?
Myśle też o jakimś lekkim spalaczu żeby mieć więcej powera i może troche tłuszczu się pozbyć.

Pozdrawiam


Jak masz taki problem z kolanami to Epi bym wogole odpuscil. Zostan na samym SV.
SV nie pompuje. Jak przedtrenigowo to ideanym rozwizaniem bedzie Rampage. Dziala jak Mezo mocno i nie powoduje zjazdow i trenign jest trenigniem a nie cpalnia. Przy oazkji tez przy Rampage przyczyni sie do utraty sadla.
Skutecznie jest tez dodac Yohambe bark na czczo 2-3x cpasy. I to styknie w zupelnosci.
I pomysl naprawde sobie na CA. shield bo duzo duzo lepiej wypada niz CEL.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:18 pm     

Jeśli mogę cos dodać to z lekkich :smile: rzeczy ostatnio przetestowałem dendrobium z rana primaforce. Fajnie działa z kofeiną. Ja stosowałem Yohe pxs po SV. Było ok. JAKo alternatywę przed treningowo stosowałem też MeNace Nubreed ( ziołowy skład) bardzo długo. Ale to kwestia wyboru. Na kolana SV powinien coś pomóc. Na sam koniec po cyklach polecić mogę Energy plus z PEL. Dość dobrze reguluje organizm
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:26 pm     

o wlasnie Energy Plus ! , zapomanilem. Super srodek na po kuracjach i sterydowcyh oraz jak niektorzy robia kokainowych - no takie extrema przytoczylem dwa :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
jinxu

SOGI: 5497

świerzak

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 63
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 9:35 pm     

Dzięki wam Panowie za porady.
Co do osłonke to skłonie się do PSX-a (tylko ile kapsułek stosować 4 czy 8 dziennie jeżeli SV to taki lekkei PH). Jeżeli chodzi o przed treningówke to uderze w RAMPAGE :-D , tylko mam pytanie czy można go stosować razem z yohimbiną bo ja treningi robie zawsze z rana i niestety najczęściej na czczo.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 11:20 pm     

Co do polaczenia z Yoha , to nie wiem czy nie bedzie zbyt mocno jesli chodzi o cisnienie. To juz kwestia indywidualna jest i nie umiem dobrze doradzic .

PxS bierz tak zeby pordukt rozkrecil sowje skrzydal czyli 2x4caps. On nie tylko bedzie dzialal oslonowo ale i pro zdrowotnie. Jak sobie poczytasz o wlsciwosciach ziol ktore tam rzeczywiscie bez sciemy sa to zoaczysz wtedy o czym pisze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 8:02 am     

wydaje mi się, że rampage + yoha z rana może być za grubo. Trenuje przeważnie 2 razy dziennie. Rano zawsze ćwicze najlżej bo organizm jeszcze nie jest po nocy gotowy na 100%. Nigdy rano nie stosowałem mocniejszych stacków. Coś na kofeinie, geranium, ostatnio dendrobium, yoha wcześniej. Tak, żeby w ciagu dnia nie było spadków enenrgii. Z PXS jest jeszcze X - stack. Nie pobudza, ale działa dobrze. Na rano mógłby być plus np kofeina lub Beta alanina. Ale można spróbować mniejsze dawki i zobaczyć. Może będzie ok.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
jinxu

SOGI: 5497

świerzak

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 63
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 8:12 am     

Ok. To Yohe najwyżesz dam przed BJJ i bieganiem bo tam pompy nie potrzebuje tylko energie.
Od następnego tygododnia zaczne cykl to opisze rezulataty bo musze troche sogów nałapać bo mi zakupy do tego cyklona pożarły wszystko prawie co miałem (i kase i sogi) :mrgreen: .
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 10:40 am     

za artukuly tez placa :cool: no i za dziennik wiadomo tak samo
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 11:03 am     

jinxu napisał/a:
Dzięki wam Panowie za porady.
Co do osłonke to skłonie się do PSX-a (tylko ile kapsułek stosować 4 czy 8 dziennie jeżeli SV to taki lekkei PH). Jeżeli chodzi o przed treningówke to uderze w RAMPAGE :-D , tylko mam pytanie czy można go stosować razem z yohimbiną bo ja treningi robie zawsze z rana i niestety najczęściej na czczo.


jak nie chcesz robic mixu bo moze byc za ostro to ja bym rozbil to na 2 treningi. Na pierwszy trening dalbym rampage a na drugi sama joye + betaalanine i wtedy sie to zazebi. Rampage brany przez niektorych na treningu popoludniowo wieczornym mieli problem z zasnieciem ( nie wszyscy ale sa tacy userzy) . ponadto rampage brany na treningu porannym zapewnia caly dzionek aktywnosci i naprawede preparat godny uwagi.
_________________
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 11:14 am     

oto betka z dodatkami pod walki zajbista http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=714
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 11:22 am     

666 napisał/a:
oto betka z dodatkami pod walki zajbista http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=714


uuuaaaa, to naprawde kosior, sprawdzona , bezpieczna zabawka nie powodujaca zadnych sidow, widze ze wrocila do oferty bo nie bylo przez jakis czas na sklepie.
w dodatkach sa wegle ktore maja rozny okres wchlanialnosci i sa wylacznie spozytkowane na energie treningowa. Rugbysci bardzo chwallili, kolarze i zapasnicy.
_________________
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Sie 25, 2014 1:55 pm     

Endurance Fuel bardzo dobry. Od ponad roku stosuje ale w trakcie treningu ( mozna przed i po). Paru osobom poleciłem i są zadowolone.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
jinxu

SOGI: 5497

świerzak

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 63
  Wysłany: Nie Sie 31, 2014 5:08 pm     

Już wszystko zgromadzone i od jutra zaczynam cykl 12 tygodniowy i oczywiście zdam sprawozdanie :) .
Dawkowanie wygląda tak:

SV 3x dziennie
RAMPAGE przed treningiem siłowym
Yoha 2 kasy przed BJJ
Witaminy Natrol 1x dziennie
BCAA 3g po treningu
Białko Isolat Sciteca 2x dziennie (koło południa i na noc)

Po 4 tygodniu dołoże samo DAA albo TX-3
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Nie Sie 31, 2014 5:25 pm     

Bcaa można okołotreningowo. Jak trenujesz rano to możesz bcaa rano na czczo. Fajne są z BBN cytrynowe, dobrze się rozpuszczają. Natomiast mam wątpliwości co do izolatu. Pomijam, że scitec ( dobrze, że piszesz). Wydaje mi się, że jakiś gainer byłby lepszy na regeneracje albo 50/50 białko do węgli ( muscle shake BBN). Ale niech się może inni wypowiedzą. Cała reszta według mnie ok. Tylko trenować :smile:
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Nie Sie 31, 2014 6:12 pm     

Po co takie na niby bialko kupujesz, skoro masz na sklepie premium pro? Albo water whey. Za dnia te, a na noc kazeina z bbn.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 11