Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 5:35 pm     

kenioosd napisał/a:
Olek ty porownales oxe-anavar z oxa-oxanabolonem thermolife czy to tylko zludzenie optyczne?? Piszesz troche chaotycznie i czasem ciezko skumac... I ile przytyl?? 2x8? czy 8? czy 16 wkoncu? I na czym na oxie czy oxanabolonie.... Serio nie skumalem, nie wiem jak reszta.
Ps. Z tego co mi wiadomo to oxa z neo to jest steryd nie ph.




typ na sfd pisal na 2puchach oxy thermolife 40mg ed jadl dojebal 8kg czystej masy i siloe w chuj poprawil,ja nie zalapalem sie na ten zakup kurwa :evil: z anavarow na pewno za alphe moge reczyc w chuj znajomych jadlo i mefga chwala i anavar Neogenica tez nega chwala
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Czw Lut 06, 2014 6:44 am     

Co myślicie o wrzuceniu supervaru po tankerze do odbloku? Tanker mam chyba z 5 lat, a super var niewiele mniej, ale postanowiłem zjeść
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 06, 2014 12:22 pm     

SV to DS o bardzo wysokim indexie anabolicznym. Teoretycznie nie zakloci odbloku hormonalnego jak testasteron, ale to zawsze bedzie steryd.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 6:03 am     

To zobaczymy. Tankera już kończę. Blok jest mocny w cholerę, ale też działanie bardzo mocne. Libido nie ma, ale co ciekawe i zaskakujące dla mnie... przestało mnei boleć kolano a bywało z tym bardzo kiepsko. Ciśnienie też dawało z początku po czaszce, teraz jest ok, poza problemami ze snem, ale w ostatnich dniach mimo wszystko śpi mi się lepiej niż na początku. Mocny naprawdę mocny i działający środek. Powiedział bym że działa nawet bardziej jak trenavar (pochodna trenbolonu) niż jak pochodna dienolonu.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 7:02 am     

Martainn napisał/a:
To zobaczymy. Tankera już kończę. Blok jest mocny w cholerę, ale też działanie bardzo mocne. Libido nie ma, ale co ciekawe i zaskakujące dla mnie... przestało mnei boleć kolano a bywało z tym bardzo kiepsko. Ciśnienie też dawało z początku po czaszce, teraz jest ok, poza problemami ze snem, ale w ostatnich dniach mimo wszystko śpi mi się lepiej niż na początku. Mocny naprawdę mocny i działający środek. Powiedział bym że działa nawet bardziej jak trenavar (pochodna trenbolonu) niż jak pochodna dienolonu.

mozeszs opisac efekty tz spadek fatu,sila ,twrdosc miesnia??
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 7:13 am     

Powiem tak.
Z początku ani się nie ważyłem, ani nie mierzyłem i myślałem, że idzie masa. Ale z dnia na dzień w lustrze widziałem że mocno się poprawia definicja. Klatka szczególnie, cycki gdzie mam jeszcze mocno zatłuszczona. Cały czuję się twardziejszy. Zmierzyłem obwody i wszystkie zostały oprócz pasy który poleciał w dół. Jestem na redukcji. Nie robię żadnych aerobów, dieta też intuicyjna i idzie ładnie. Sidy w pierwszym tygodniu dość mocne. Ciśnienie, ból głowy, nocne poty. Po kilku dniach przeszło ciśnienie i jest teraz w normie, głowa czasem boli, problemy ze snem ale mniejsze, libido nie ma. Przydał by się więc do tego jakiś podkład z pewnością. Blok mocny dość. Siła mocno do góry. Wszystkie moje rekordy poszły do góry. W martwym ciągu dołożyłem 20kg mimo, że nie robiłem go od pół roku.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 7:35 am     

No to jest ok ....skoro fat zlecial a obwody zostaly to znaczy ze sucha masa na+
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lut 07, 2014 8:31 pm     

Jak dawkujesz Tankera?
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 8:50 am     

2x50mg, na 150mg sidy były zbyt mocne.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 9:08 am     

Martainn napisał/a:
2x50mg, na 150mg sidy były zbyt mocne.

z tego co pisza ludziska ktorzy mieli doswiadczenie z ta substancja 100mg to juz jest optymalna dawka i to dla doswiadczonych graczy:)) a ciagles 8 tygodni czy tylko 1 opakowanie?:)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 11:46 am     

Tankera dobrze jest brac z podkladem :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 2:12 pm     

Zdecydowanie.
 
 
       
jinxu

SOGI: 5497

świerzak

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 63
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 4:41 pm     

Witam wszystkich forumowiczów, chciałem zasięgnąć waszej opinii w sprawie pierwszego cyklu na PH. Cel to przede wszystkim ubicie, zdobycie trochę suchej masy, wzrost siły i wytrzymałości. Treningi 3x w tygodniu siłownia (treningi po 2,5 h) i 2x w tygodniu BJJ. Wiek 30 lat.
Poczytałem trochę forum i ułożyłem następujący plan cyklu:
1-12 tyg. Supervar (15 mg)
6-12 tyg. Epi Neo (30 mg)
4-12 tyg. DAA (opcjonalnie)
Po cyklu:
12-20 tyg. Kreatyna (miks mono i jabłczanu)
12-20 tyg. Booster Testo
Jako osłonki
Lecytyna sojowa 3,5 g dziennie
Cycle assist Cela
Proszę o opinię doświadczonych forumowiczów, czy tak rozpisany cykl może być, czy warto coś dołożyć czy coś zmienić.
Pozdrawiam
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 6:21 pm     

jinxu napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów, chciałem zasięgnąć waszej opinii w sprawie pierwszego cyklu na PH. Cel to przede wszystkim ubicie, zdobycie trochę suchej masy, wzrost siły i wytrzymałości. Treningi 3x w tygodniu siłownia (treningi po 2,5 h) i 2x w tygodniu BJJ. Wiek 30 lat.
Poczytałem trochę forum i ułożyłem następujący plan cyklu:
1-12 tyg. Supervar (15 mg)
6-12 tyg. Epi Neo (30 mg)
4-12 tyg. DAA (opcjonalnie)
Po cyklu:
12-20 tyg. Kreatyna (miks mono i jabłczanu)
12-20 tyg. Booster Testo
Jako osłonki
Lecytyna sojowa 3,5 g dziennie
Cycle assist Cela
Proszę o opinię doświadczonych forumowiczów, czy tak rozpisany cykl może być, czy warto coś dołożyć czy coś zmienić.
Pozdrawiam


Rozsadnie rozpisana rozpiska.
Tylko co do oslon to bym sklonil sie do Cycle Assist Shield z PXS . Niebo a ziemia roznica w dzialaniu.
Lecytyne bym nie bral , szkoda siana jezeli idzie o efekty do cyklu pod PH.
DAA jak najbardziej bym wjechal, mozesz tez pomyslec o Tx-3 z Leechcek a on ma daa w slkaldzie wlasnie. http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=798
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
jinxu

SOGI: 5497

świerzak

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 63
  Wysłany: Nie Sie 24, 2014 6:56 pm     

Dziękuje za bardzo szybką odpowiedź.
zastaniawiem się tylko czy od 6 tygodnia włączać też epi (bo to 2 metylowany PH) ale to pewnie będzie zależało od efektów jakie zobacze po SV (bo zależy mi też na poprawie ruchomości kolan i nie chce tego potem zniszczyć po epi).
Mam jeszcze pytanie jakie suplementy oprócz białka, BCAA i witamin dołożyć do tego cyklu??
Coś na pompe czy po SV już będzie wystarczająca?
Myśle też o jakimś lekkim spalaczu żeby mieć więcej powera i może troche tłuszczu się pozbyć.

Pozdrawiam
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10