Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Sob Mar 12, 2011 12:32 pm     

czikenus z tego co wiem dlatego hepa po cyklu żeby nie osłabiać przyrostów podczas ponieważ heparegen to dosyć mocny lek który dzięki zawartym w nim związkom bierze udział w detoksylacji metali ciężkich itp. a stosując saa/ph wiadomo że przyjmujesz wszelkiego rodzaju związki chemiczne i dla mnie na logikę to taka syzyfowa praca tu wprowadzasz jeden środek a drugi to wywala z organizmu, ale lekarzem nie jestem więc gó**o wiem :razz: choć dużo ludzi stosuje go również podczas cyklu.
Pojemniczki mam tylko czasami nie jestem w stanie sobie tego przygotować - bo nagle coś wypadnie i trzeba robić wypad, co do wymiarów to normalne, mierzone prawidłowo ale tak jak piszesz wyznacznikiem jest lustro i tego się trzymam. Nogi trochę odstają, najbardziej łydki ale zbyt dużej masy w dolnych partiach tez nie chcę bo trenuję kickboxing i trochę spowolniłoby mnie to ale jak masz dobry plan na łydki to podaj może ruszę te swoje patyczki.

JOR5 widziałem Twoją "ekspresową redukcję" i naprawdę jestem pod wrażeniem efekt mega dobry ; do jakiego bf zszedłeś ?
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pon Mar 14, 2011 11:19 am     

no ja w trakcie swojej 3,5 letniej przygody z silka to na poczatku lydki cwiczylem potem po okresie jakiegos pol roku zaczely cos mnie bolec to przestalem cwiczyc no i tak nie cwiczylem je przez ponad rok bo oczywiscie tez potem o nich zapomnialem xD
ale tak poza tym to nie udalo mi sie ruszyc lydki od praktycznie tego pierwszego polrocza na silce , wogle mi nie rosna , mimo ze mam te 45 cm w lydce i nie wygladaja chudo to juz probowalem roznych kombinacji i nic na nie niedzialalo..wiecej serii mniej powtorzen, mniej serii wiecej powt , wiekszy ciezar mniej powt ,mniej ciezar wiecej powt , cwiczenie 3 x w tyg , cwiczenie 1 x w tyg , krotsze przerwy miedzy seriami , dluzsze no to jak narazie wszystko przetestowalem kazda kombinacje przynajmniej przez 6 tyg
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Mar 15, 2011 7:45 am     

czikenus, 45cm w łydce... marze o takiej :-P
 
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 7:40 am     

Ja z łydkami, akurat nigdy większych problemów nie miałem. W sensie z grubością. Z rzeźbą trochę gorzej, ale nadal mam duży bf.
Ale łydki ruszyły jeszcze bardziej kiedy zacząłem robić ośle wspięcia. Z początku ludzie dziwnie się patrzyli, ale się przyzwyczaili:D
Chciałem zrobił redu na Pheravolu i Epi. Kończę właśnie Pheravol. Pomyliłem się w obliczeniach i pojechałem tydzień dłuzej :twisted: Ale nie czułem saidów to ok, a wyniki przed były wręcz idealne (poza wysokim cholesterolem, ale z tym walczę). No i z tej redukcji wyszło mi tak, że ze 102 kg zredukowałem się na... 105 :twisted:
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 8:50 am     

luca wlasnie z tym hepa to nic do konca nie wiadomo. pare osob gownie tak powiedzialo ze hepa oslabilo dzialanie orali (co tez nie jest pewne bo chyba nikt jakis czysto podobnych prob nie robil) ale zadnych medycznych dowodów, czy chociazbym wytłumaczen nie ma na to ze hepa oslabia dzialanie. przynajmniej nikt sie do czegos takiego nei dokopal jak narazie.
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 1:01 pm     

Martainn a jaki masz bf ? bo ja jestem na krótkiej redukcji która powoli dobiega końca i obecnie mam 16% ale do końca lipca zejdę bez problemu do 12%

dragon21 ja również do końca tego nie wiem ale tak jak pisałem wcześniej podchodząc do tego logicznie teoria ta ma sens bo związki zawarte w hepa usuwają cały ten syf który wprowadzamy do organizmu więc według mnie musi to osłabić działanie danego środka...
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 1:12 pm     

JOR5 stosował hepa podczas cyklu na m1,4 ad i czuł osłabione dzialanie jest tu gdzieś test.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 1:19 pm     

No ale jak niby odczuł to słabe działanie ? Na logikę, gołym okiem takiego czegoś nie się stwierdzić..
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 1:21 pm     

BF mam koło 18%. I tak nie jest, źle bo było już pod 30%. Chociaż nie jestem w stanie dokładnie zmierzyć, bo nawet caliperem np. na udzie nie ma w zasadzie za co złapać, to samo na ramionach, a brzuch jest wydęty. Mam go trochę rozepchanego, bo różnica w rozmiarze między jednym a drugim dniem dochodzi nawet do 4-5cm! Do lipca też chcę zejść tak do 12-13%. Teraz wszedłem na Epi i zaczynam ostro ciąć i dietę mocniej trzymać.
Aha. Tę zamułe i wysokie ciśnienie miałem tylko w jeden dzień przez 4 i pół tygodnia. Więc to niekoniecznie wina Pheravolu.
Pheravol natomiast wyraźnie zwiększył siłę oraz wytrzymałość. Niestety trochę też wody przyszło, ale tego można było się spodziewać.
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 2:18 pm     

eee 18% bf to nie dużo, do wakacji spokojnie osiągniesz swój cel, dopilnujesz diety wrzucisz dobre aero i będzie elegancko ; ja za chwilę startuję z moim prohormonalnym cyklem :mrgreen: a później wejdę na ckd i zrobię ostatni szlif

ośle wspięcia na łydki hmm... muszę spróbować, może i w moim przypadku się to sprawdzi
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 2:50 pm     

no 45 cm mam Jor a lydka ta partia ktora najmniej cwiczylem ze wszystkich..wszyscy na sil mowia ze mam dobre lydki, ale ja po prostu mialem je juz wieksze zanim zaczelem cwiczyc na sil a nie ze mi urosly tak przez ten krotki okres cwiczen..
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:21 pm     

luca ale bardzo upraszczasz proces dzialania heperegenu. to jest troche bardziej złozone.
big city jor stosowal, ale chyba jor akurat z tego co patrze po postach ma dziwne akcje z dzialaniem pehaczy. wiec moze to niekoniecznie wina hepa. na innych forach ludzie hepa uznaja za dosc dobra oslonke, napewno o wiele lepsza niz esseliv czy hepatil, i zajadajac nikt jakos nie skarzyl sie na mniesze przyrosty, wiec albo takiego dzialania nie ma albo jest tak znikome ze nie warto zaprzatac glowy. mysle ze moze byc podobnie jak z niby zwiekszajacym przyswajalnosc citroseptem przy oralach. swego czasu ludize snuli nawet teorie jaka dawak o ile podnosi wydajnosc orali. ktos tam chyba nawet pisal ze 20mg winka + jakas dawka citro to jak 30mg winka. jadlem probowalem pare razy i twierdze ze to mit i widocznej poprawy efektywnosci nie ma. choc nie mam dowodów naukowych na to ze hepa tak nie dziala ale chyba dowodów za tez nie ma
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 6:44 pm     

na 100% pewnosci , daje LiverLonger . Tam nic nie spada i nie ma zadnych problemow z kosksem. Takze tylko Liver Longer jak narazie do oslon przy duzych dawkach. Na mniejszych wyrabia sie dobrze Cycle Assist z PXS'a.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Luca 

SOGI: 5543

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 182
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 10:37 pm     

dragon21 ja nic nie upraszczam, opieram się na swoich doświadczeniach i moich znajomych, w temacie ph jestem cienki natomiast z saa spędziłem trochę czasu, znam kilku zawodników, paru konowałów sportowych i co nie co liznąłem w tym temacie ( kwestie hepa i innych badziewi poruszałem wielokrotnie ) ; osobiście nigdy podczas cyklu nie stosowałem i nie będę stosował heparegenu, ale każdy robi jak chce :]


ps. a to że ludzie uznają że hepa jest lepsze od esseliv czy innych fosfolipidów to zrozumiałe bo hepa to ciężki medykament i stosowany jest w poważnych problemach z wątrobą dlatego też działa mocno, więc takie porównania są dla mnie bez sensu bo to zupełnie inne środki
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 18, 2011 4:21 am     

Co to esseliv to skutecznie rozwala stawy jak i esensiale forte. ystarczy poczytac dobrze ulotke tylko szkoda ze na to nikt nie zwraca uwagi.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11