Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 8:53 am     

Big City to jak poczekać to 50 dni bo tyle t-bole będę jadł to też myślałem żeby dorzucić spalacz i ładnie wyciąć się na t-bolu do kości a łatwo się wycinam.
Wtedy bombe wrzucić i polecieć czystą masę :) Boję się tylko, że w wakacje może być ciężko. Już teraz na bombie strasznie się pociłem. W tamte wakacje na Epi przeżywałem męczarnie podczas upałów i apetyt słaby to pewnie tą masę to jakoś pod koniec sierpnia/ na początku września zrobię.

npp raczej dobrego nie dostanę :( , teraz w ogóle ciężko bo nie mam skąd towaru skminić żeby było pewnie w miarę

To co mam na stanie to prolka i prop na zejście i tego się będę trzymał.

Orale lajtowe bo SV i EQ plex , widziałem, że bez osłonek jadłeś to ja sobie dorzucę do tego jeszcze 2 paczki Cycle Assist z PxS, sprawdził się przy d-zine to przy tych sprzętach też jestem o to spokojny.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:10 am     

W sumie możesz zrobic tak jak piszesz ale byłbym ostrozny z tą redukcją raczej postawił na naturalne produkty jak l karnityna albo v10 z bbn niż jakies kosy nafaszerowane kofeina i geranium. Tak czy siak zjedz sobie te T-Bola i daj organizmowi troche więcej czasu niz te 4 tyg :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:26 am     

myślałem nad jakimś v10 na początek (miesiąc), a później drugi miesiąc np. tight .
teraz wdrożyłem się w dietę i po świętach zacznę aero kręcić na początek z 2 razy w tyg.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 6:59 am     

BigCityLover napisał/a:
W sumie możesz zrobic tak jak piszesz ale byłbym ostrozny z tą redukcją raczej postawił na naturalne produkty jak l karnityna albo v10 z bbn niż jakies kosy nafaszerowane kofeina i geranium. Tak czy siak zjedz sobie te T-Bola i daj organizmowi troche więcej czasu niz te 4 tyg :twisted:


przeciez l-karnityna nie dziala :-P

http://www.ncbi.nlm.nih.g...=pmtitlesearch4


http://www.ncbi.nlm.nih.g...m&ordinalpos=10

tu fajnie s.p Vadim skwitowal:

poprostu znowu mowicie ze czarne jest biale, badania zrobione na grupach o wiele wiekszych niz ten caly forum twierdza cos innego :smile:

L-karnityna poprostu nie moze dzialac bo organizm potrafi wytworzyc wystarczajaca jej ilosc dla transportu kwasow tluszczowych jezeli istnieje taka potrzeba, wiec nie jest czynnikiem ograniczajacym w procesie spalania tluszczu.

ps.soczki z alphy pharmy kazdy chwali,npp tez niby maja kose ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 8:10 am     

Czy działa czy nie działa to każdy powinien sprawdzić na sobie. Ja znam dużo osób zadowolonych ze stosowania L Karnityny i sam zamierzam przetestować działanie Carnipure. Jak już mamy sie powolywac na to co pisza w necie to czytalem ze Jay Cutler stosuje L karnityne i chyba nie dlatego ze mu smakuje.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 9:03 am     

BigCityLover napisał/a:
Czy działa czy nie działa to każdy powinien sprawdzić na sobie. Ja znam dużo osób zadowolonych ze stosowania L Karnityny i sam zamierzam przetestować działanie Carnipure. Jak już mamy sie powolywac na to co pisza w necie to czytalem ze Jay Cutler stosuje L karnityne i chyba nie dlatego ze mu smakuje.


no to l-ka lepiej mu pali fat niz hormon pewnie hahahah ;)
fakty naukowe sa twarde,pokaz choc jedno badanie w ktorym mowa,ze l-karnityna w formie doustnej pali fat ;)

zielona herbata dziala za to i tansza :mrgreen:

l-gluta nawet ma chociaz 1 badanie potwierdzajace jakies tam dzialanie antykataboliczne,a milion 800 badan przeczacych temu hehehehe :wink:


...poza tym jay szamie i rosnie od suplie Muscle TECHA,poodbnie jak branch i dexter ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 9:51 am     

to co mówią że jedzą a to co naprawde wpiepszają to nie zawsze jedno i to samo ;)
jeśli ktoś jest związany kontraktem z firmą to ma w swoim wizerunku prezentować się tak jak chce firma albo lipa z kasy...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 12:12 pm     

lysy napisał/a:
to co mówią że jedzą a to co naprawde wpiepszają to nie zawsze jedno i to samo ;)
jeśli ktoś jest związany kontraktem z firmą to ma w swoim wizerunku prezentować się tak jak chce firma albo lipa z kasy...


wlasnie wiec skad wiesz ze bierze l-karnityne, bo dziala na niego czy tylko dla reklamy? ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 2:08 pm     

Witam,

gratuluję wyników. Rzeczywiście na żywo sylwetka prezentuje się dużo lepiej.

Przede wszystkim wrażenie robi szerokość na poziomie barków.

Pozdro i do zobaczenia na siłce...
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 10:15 am     

Na początek to jeżeli chodzi o to co zdobyłem na cyklu wszytyko trzyma się w 100% , teraz jeszcze jakbym notował delikatny progess, chciałbym skupić się przed wakacjami na sylwetce.

Wrzuciłem t-bola i lece teraz razem z DAA , jak dobrze pójdzie to będę miał jeszcze c-bola puszkę to dam w treningowe.

Planuję za 1-2 tyg zrobić plan na spalanie tłuszczu, który wykonują atleci którym doradza Charles Poliquin .

Program treningowy, który tu przedstawiam został stworzony przez Charlesa Poliquina, trenera znanego głównie przygotowania sportowców pod względem siły i kondycji. Jednak informacje i rozpiska treningowa w tym artykule może okazać się znakomitym narzędziem również dla osób ćwiczących głównie sylwetkowo. Metoda nazywa się „German Body Composition”, ze względu na swoje pochodzenie, a trener Poliquin stosuje ją u wszystkich podopiecznych, którzy muszą w szybkim tempie pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Trening opiera się na bardzo krótkich interwałach czasowych pomiędzy seriami, co prowadzi do wzmożonego wydzielania kwasu mlekowego, a kwas mlekowy powoduje zdecydowanie podniesioną sekrecję hormonu wzrostu, co bezpośrednio wpływa na spalanie tłuszczu. Wiele osób podchodzi sceptycznie do skali tego zjawiska, ale jak twierdzi autor, z jego doświadczeń z zawodnikami wynika, że efekt jest wyraźnie widoczny.


Będę trenował 3 dni z 5 rozkład

1. klata/plecy
2. nogi
3. wolne
4. ramiona/barki
5. wolne

Dzień 1: klatka/plecy
A1. Wycisk hantlami na skosie (45 stopni) 3x6
odpoczynek 10 s
A2. Wycisk sztangi na skosie (45 stopni) 3x12
odpoczynek 10 s
A3. Wycisk hantli na skosie ujemnym 3x25
odpoczynek 2 minuty

B1. podciąganie podchwytem z obciążeniem 3x6
odpoczynek 10 s
B2. Wiosłowanie sztangą 3x12
odpoczynek 10 s
B3. Wiosłowanie na wyciągu dolnym (do klatki) 3x25
odpoczynek 2 minuty




Dzień 2: nogi
A1. Przysiady 3x6
odpoczynek 10 s
A2. Wykroki 3x12
odpoczynek 10 s
A3. Wyprosty nóg 3x25
odpoczynek 2 minuty

B1. Uginanie nóg w leżeniu 3x6
odpoczynek 10 s
B2. Rumuński martwy ciąg 3x12
odpoczynek 10 s
B3. Wyprosty tułowia 3x25
odpoczynek 2 minuty




Dzień 4: ramiona/barki
A1. Wyciskanie hantli siedząc 3x6
odpoczynek 10 s
A2. Unoszenie ramion siedząc 3x12
odpoczynek 10 s
A3. Unoszenie ramion z linkami wyciągu 3x25
odpoczynek 2 minuty

B1. Pompki na poręczach lub wyciskanie wąsko 3x6
odpoczynek 10 s
B2. Wyciskanie francuskie 3x12
odpoczynek 10 s
B3. Wyprosty ramion na wyciągu 3x25
odpoczynek 2 minuty

C1. Uginanie ramion na skosie 3x6
odpoczynek 10 s
C2. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x12
odpoczynek 10 s
C3. Uginanie ramion z drążkiem wyciągu dolnego 3x25
odpoczynek 2 minuty

Dodatkowe info:
 Jeśli chodzisz do publicznej siłowni i jakieś grube krowy kradną Ci stanowiska do ćwiczeń, czasem musisz improwizować, żeby nie robić przerw w superserii.
 Wykonuj trzy obwody każdego ćwiczenia w pierwszych dwóch cyklach, potem zwiększ liczbę obwodów do czterech!
 Użyj tempa 4/0/X dla serii z 6 powt; tempa 2/0/X dla serii 12 powt; i tempa 1/0/X dla serii 25 powt.
 Nie skracaj 2-minutowych przerw między superseriami – są potrzebne, żebyś mógł do kolejnej serii przejść względnie zregenerowanym.
 Nie przestrzeganie powyższych reguł może wpłynąć na rezultaty. Pamiętaj, żeby wykonać daną liczbę powtórzeń, nawet jeśli się to wiąże ze zredukowaniem ciężaru.


trening nie powinien zająć mi więcej niż 50 min. Będę bazował tylko na tym , 0 aerobów
tak jak mówiłem z supli t-bol , daa , c-bol , bcaa z BBS no i wrzucę może jakiś spalacz
dieta: węgle przed i po treningu tylko , już się przestawiłem powoli na taki system teraz tylko przytnę węgle jeszcze bardziej.

Chcę to wszystko wyliczyć tak żeby zrobić 6 takich mikrocykli czyli 30 dni
więc pradopodbnie zacznę za około 2 tyg. Po tym treningu tydzień przerwy i w zależności jak będę wyglądał to być może dalszy ciąg redukcji.

Także jest co robić zobaczymy jak mi posłuży ten trening jak na razie wczoraj i dziś odpuściłem trening bo po lanym poniedziałku dopadło mnie jakieś chorubsko (chyba zatoki) i wczoraj miałem 38,2 gorączkę , dziś jest lepiej leczę się swoimi sposobami także jutro powinno być już ok. Powoli przygotowuję się mentalnie do tego treningu bo wiem, że może być ciężko :twisted:
Ostatnio zmieniony przez vhailor Śro Kwi 27, 2011 11:48 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 10:49 am     

Ciekawe , może warto będzie przetestować to w wakacje. Kontynuuj temat i daj znać jak to na Ciebie wpłynęło, jednak jeśli Twoim celem jest redukcja dorzuciłbym aero albo chociaż jakiś interwał.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 10:51 am     

nie próbowałem i mi się nie podoba.
ciekawe czy zadowolony będziesz?...
 
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 11:06 am     

Takie treningi było dość dawno temu popularne
Zwłaszcza Gironda miał podobne systemy...
Ciężkie i bardzo intensywne treningi z minimalnymi przerwami między seriami...
Gironda twierdził że taki trening spali nadmiar tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście siły. (tylko w tym jego systemie jeśli dobrze pamiętam ciężar był stały...)
Nigdy nie próbowałem...nie odważyłem się lokurvaa
ale Poliquin to ceniony trener na świecie... także próbuj i zdaj relacje :wink:
btw tempo ruchu tam jest 40X0 ? 40 s opuszczania ? :shock:
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 11:46 am     

4 s opuszczania , zaraz poprawie

W tym treningu nie jest zalecanie żadne aero do tego. Tylko siłowy trening i to mi się podoba bo nie mam wiele czasu. Zobaczymy, trzeba poszerzać horyzonty :)

W ramach sprawdzenia dokładnego co i jak może zrobię fotki przed i po tym treningu i zobaczymy jaka będzie zmiana po 30 dniach stosowania.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 12:27 pm     

zrób fotki, zdaj relacje
ja tam jestem otwarty na wszelkie urozmaicenia
może być ciekawie
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10