Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pon Sty 17, 2011 2:24 pm     

Dzis :

-wyciskanie sztangi lezac 40/10, 60/10, 110/4, 140/4, 160/4
-wyciskanie hantli na skosie 50/8x3
-rozpietki na skosie 30/8x3

Rozkojarzenie mocne dzis, po rozgrzewce zamiast 120 zalozylem 110, i dopiero po serii sie zorientowalem. Reszta ok. Od paru dni mocno zwiekszylem dzienne spozycie wody, do 7 litrow :smile:
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Śro Sty 19, 2011 7:42 pm     

Wczoraj i dzis wolne
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Czw Sty 20, 2011 5:55 pm     

Dzis :

-zarzut silowy 90/2, 110/2, 130/1
-wioslowanie sztanga podchwytem 140/8, 150/8x2
-wyciskanie francuskie sztanga lezac 30/8, 50/6, 70/6
-wyciskanie francuskie hantlem siedzac 30/6x3
-prostowanie na wyciagu x/12x4
-przedramie x/8x3
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:42 pm     

Dzis pierwszy w tym roku trening na sprzecie. Jak na zlosc w nocy znow musialo napadac, dlatego dzis bardzo asekuracyjnie, powoli zeby nie zaliczyc kontuzji :

-opona 300kg/5x4
-yok 320kg/20m x 4
-hantel/wybicia 62/4, 72/3x2
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:58 pm     

jak będzie pogoda jak dzielisz treningi między siłownią, a sprzętem w tygodniu?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 4:34 pm     

Najchetniej bym cwiczyl 3-4 razy w tyg silownia, i 2 razy na sprzecie. Bedzie to trudne, i wiem ze nie zawsze sie uda z kilku powodow - czeka mnie zmiana pracy, i system 24/48. Do tego przy treningu na sprzecie potrzebuje zawsze pomocy kogos - najlepiej 3 osob (do mierzenia czasu, jako dodatkowe obciazenie do nosidla), a z tym tez roznie bywa. Wszystko zalezy od czasu, ale jako, ze i silownia, i sprzet jest pod nosem wszystko mozna ogarnac :-) Zawsze moge przeplatac treningi - troche sprzetu, troche silowni.
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:01 pm     

Chcialem podzielic sie z Wami prostym, i skutecznym sposobem USUWANIA rozstepow.
kleju45 napisał/a:
oczywiscie ze nieda sie usunąc starych, mozna tylko troszke uniewidzocznic stare lub zapobiec powstawaniu nowych 8)

Otoz da sie. Darujcie sobie wszystkie masci, bo one rzeczywiscie nie usuna rozstepow. Ten skuteczny sposob na usuwanie, niewazne jak starych rozstepow to kwas tca. Ja uzywam stezenia 30 %, mozna kupic tez silniejszy 50 %. Zabieg mozna wykonac bezpieczne, samemu, a koszt jest niewielki (ok 50 zl kosztuje buteleczka 30 ml - naprawde wydajna) Zeby nie bylo tak pieknie, potrzeba cierpliwosci i troche "pocierpiec" Otoz po zabiegu, skora powinna byc "spalona" (nie bojcie sie z czasem wszystko schodzi) Piecze, z rany moze saczyc sie krew, a czas gojenia w moim przypadku to ok 6 tyg. To stezenie, ktorego ja uzywam jest troche zbyt slabe do usuwania rozstepow, (raczej przeznaczone jest do usuwania przebarwien, piegow, tradziku) dlatego robie 2-3 aplikacje w odstepie kilku dni - kazda po 5 min, po zabiegu nalezy oczywscic miejsce aplikacji kwasu woda termalna. Nie przesadzajcie tez z wielkoscia obszaru - rany sa naprawde spore, dlatego lepiej robic to po kawalku. Jak odpadna strupki, naskorek jest rozowego koloru, i trzeba troche czasu zeby wygladal tak jak reszta skory, ale juz bez rozstepow. Kluczem jest tutaj gelbokosc zluszczania, wiec kazdy sam powinien dojsc do optymalnego "starcia" skory.
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:18 pm     

o tym jeszcze nie słyszałem
bezpieczne jest stosowanie tego? nic się później nie dzieje z skórą?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:32 pm     

Producent zaznacza, ze nieumiejetne stosowanie moze powodowac blizny - w moim przypadku wszystko schodzi, a scieralem skore naprawde gleboko (szkoda, ze nie mam jak pokazac Wam tego na zdjeciach teraz) - przez 10 dni wygladalo to jak blizna po oparzeniu, ale z czasem schodzi wszystko, i nie ma zadnego sladu. Wiadomo, ze kazdy jest inny, i inaczej reaguje, jednak tutaj macie mozliwosc kontorolowania zluszczania. Z tym silniejszym stezeniem nie mam doswiadczen wiec sie nie wypowiadam. Radze zaczac od tego co ja, i obserwowac co sie dzieje. W moim przypadku po pierwszej aplikacji bylo jedynie zaczerwienienie skory, widzialem, ze z rozstepami nic sie nie dzieje, i nie zejda. Dopiero po dwoch nastepnych, kiedy naskorek byl juz zniszczony, kwas musial dojsc do skory wlasciwej - duza rana i nie widac rzostepow. Uprzedzam, ze to sposob tylko dla cierpliwych ludzi, bo czas gojenia sie wszystkiego naprawde jest spory. Teraz jest idealny moment - zima, a przez ubranie nie widac, ze cos bylo robione. Jak ktos sie zdecyduje, to na czas zabiegow i gojenia odpada solarium, i opalanie sie na sloncu - moga powstawac przebarwienia. Skora po wszystkim jest gladka jak u dziecka :smile: Efekty takie same jak przy najlepszych laserach i zabiegach chirurgicznych, bo dziala to wszystko na tej samej zasadzie (skora sklada sie z 3 warstw, rzostepy sa w tej drugiej, przerwanie ostatniej powoduje blizny jak np. przy zabiegach chirurgicznych - teoria), a koszt taki jak porownujac fiata 126 p do bmw 7 :-P
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:42 pm     

a wypala to cebulki włosowe? z chęcią pozbyłbym się nie chcianego zarostu :mrgreen:
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:50 pm     

Szczerze powiem, ze nie mam pojecia (nie mam wlosow na bicepsach :-D ) nie wiem tez na jakies zasadzie zabiegi laserowe usuwaja owlosienie, ale z tego co slyszalem, to nie jest to efekt trwaly, nawet ostatnio w rozmowach w toku kobiety sie wypowiadaly, ze trzeba powtarzac co okolo 2 miesiace. Owlosienie tu przede wszystkim gospodarka hormonalna. Jeszcze w gwoli wyjasnienia porownujac zabiegi kwasem tca do zabiegow chirurgicznych mialem na mysli dermabrazje (mechaniczne scieranie naskorka) a nie typowe operacje chirurgiczne, po ktorych zawsze zostaja blizny.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 11:42 pm     

Jest to na recepte?
 
 
       
thorgal

SOGI: 7

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 7
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 1:55 am     

Znalazłem, że można to kupić na allegro. Widzę, że autor posta jest mocno ogarnięty w temacie. Wiesz może czy byłaby szansa usunięca tym blizn? mam takie ziarnicowe(odstające od skóry na ok 2 mm) w dwóch miejscach i bardzo bym się ich chciał pozbyć, będę szukał szansy w tym produkcie.

Poza tym to dobry dzik jesteś :D szacun za sylwetkę w tym wieku, dużo pracy włożonej widac:D
 
 
       
MALEC 

SOGI: 0

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 86
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 10:00 am     

Huno kwas tca nie jest na recepte, ale z dostepnoscia tez nie jest tak dobrze. Allegro, albo jak ktos nie ma tam konta jak np. ja - jest przynajmniej jeden sklep internetowy, ktory sprzedaje to. Ogolnie produkt jest przeznaczony dla salonow kosmetycznych, a kosmetyczka za taki jeden zabieg skasuje 100-200 zl, a zuzyje tego tyle, ze sami to zrobicie za 1-2 zl, w sumie zalezy od obszaru. Nadaje sie do wszystkich problemow skornych, mozna nim usuwac piegi, przebarwienia, pieprzyki, rozstepy, nawet tatuaze. Na blizny tez dziala - na pewno bedzie poprawa. Zaraz na trening :-)
 
 
       
Hardlike

SOGI: 3265

świerzak

Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 178
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 10:48 am     

Ciekawy dziennik, bedę zaglądał, pozdrawiam,

Treningi wytrzymlosciowe też robisz - bieganie,skakanka itp ?? Bo opona wiem sam po sobie ze ekstra trening wytrzymalosciowo-silowy.

I, jaka dieta i suplementacje stosujesz??
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10