Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 01, 2011 1:04 pm     

mi z hansy cytrynowy podpasowal fajnie
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Sty 01, 2011 1:53 pm     

mi też ale premium pro truskawka dla mnie niszczy system ! a już z mlekiem to masakra ...

a co do rozwijania wypowiedzi to już mały dobrze to rozwiną
 
 
       
myfał

SOGI: 562

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 127
  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 1:49 pm     

czy weźmiesz premium pro czy hanse czy pxs to napewno bedziesz bardziej zadowolony od polskiego szajsu !!

osobiście hansy nie jadłem ale z pxs i premium pro miałem do czynienia, polecam !! :wink:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 8:37 pm     

90% ludzi i tak sie nie kapneloby jakby im wrzucili bialko olimpa do puszki pxs. ale to szczegól
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 8:56 pm     

tomczer17 napisał/a:
90% ludzi i tak sie nie kapneloby jakby im wrzucili bialko olimpa do puszki pxs. ale to szczegól


juz kiedys pisalem jak mozna szybko rozroznic dobre bialko od badziewia.. prosty, niezawodny sposob..
1,5h po ciezkim treningu rozrobic 100-150g bialka na wodzie i wypic.. wiadome ze wszystkiego organizm nie przyswoii, ale dobre bialko przetrawi bez problemu i po 30min nie bedziesz pamietal ze cos piles, za to skurwialy towar "zakleii bebechy" i bedziesz sie czol jak po wyzerce w mc'donalds..
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 9:37 pm     

mi sie zdarzalo pijac syntraxa matrix, dymatize, a nawet olimpa po 100g pod wieczór i jakos to trawilo bez problemu
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 11:39 pm     

heh dziwne.. przez ostatnie kilka lat mialem okazje sprobowac bialek z syntraxa, treca, ostrowii, met-rxa i zadne nie przeszlo mojego "zoladkowego testu", a niemieckie wszystkie
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 8:14 am     

Ja tam kiedyś wpitalałem Ostrowię w dużych ilościach i też nic złego się nie działo, żadnego srania.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 9:35 am     

dlatego uwazam ze to nie jest miarodajny test bo nie ma takiego testu ktory mozna zrobic sobie samemu o ocenic na porcjo jakosc bialka. mozna sie tam bawic w obserwacje organizmu ze po czyms jest lepsza regeneracja ale jak dla mnie tylko w idealnie tych samych warunkach/. tzn oagle ta sama badz zadna suplementacja innymi rzeczami, ta sama dieta, trening i inna aktywnosc. i wtedy. bo jak ktos mi napisze ze wypil bialko to czy tamto we wtorek walac tysiac innych rzeczyw tym tyg i cwiczac inaczej niz w inne dni czy tygodnie, i powie ze tak to bialko ma wyraznie lepsze mozliwosci regeneracyjne to zwyczajnie wmawia to sobie i tyle. moze tak byc na poziomie takim na ktorym np nawet minimalna poprawa lub pogorszenie pod tym wzgledem moze przynosic inne efkety ale to sa skrajne przypadki. zwykly poziom piwnica nie bedize potrafil tego odróznica i tyle. mowa caly czas o paru czy 1porcji bialka a nie zmiany np z bialka x na y i obserwacji orgaznimu przez kilka tyg bo to co innego juz. predzej takie cos mozna zauwazyc po gainerze bo ja np przechodzac z gainera mutant mass na pxs roznice widzialem po paru dniach. ale obecnie cos chyba pxs kuleje albo juz mnie tak nie zadowala ten gainer bo ostatnio jak jadlem to albo sie spisywal pod wzgledem regeneracji albo sobie wkrecam.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 5:58 pm     

metro napisał/a:
Ja tam kiedyś wpitalałem Ostrowię w dużych ilościach i też nic złego się nie działo, żadnego srania.


i roznierz pewnie zadnego efekty regenracji bo to bialko sie porpstu nie przyswaja wogle jest tak mocno capylone i zdenturyzowane podaczas procesu proudukcji.

Pojedz sobie rok na PreiumPro np i pozniej sprobj sie przesiazc. Wtedy zobaczysz roznice.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 8:28 pm     

ja jade na suplach best body i pxs od dluzszego czasu i az boje sie wrócic do jedzenia tego gowna, ktore jadlem wczesniej...


raz wypilem gainera kupionego na silowni bo akurat nie mialem gainerka pxs i to nie bylo mile przezycie...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Sty 08, 2011 8:51 am     

666 napisał/a:
metro napisał/a:
Ja tam kiedyś wpitalałem Ostrowię w dużych ilościach i też nic złego się nie działo, żadnego srania.


i roznierz pewnie zadnego efekty regenracji bo to bialko sie porpstu nie przyswaja wogle jest tak mocno capylone i zdenturyzowane podaczas procesu proudukcji.

Pojedz sobie rok na PreiumPro np i pozniej sprobj sie przesiazc. Wtedy zobaczysz roznice.

Heh, to było daaaaawno temu :mrgreen: Wiem co jest grane, chodzi mi tylko o to, że te testy polegające na wypiciu dużej ilości białka nie są wiele warte bo jeżeli taka Ostrowia nie powoduje u mnie efektu laksacji czy nawet jakiegoś minimalnego dyskomfortu trawiennego to jakie inne białko może go spowodować, przecież chyba nie ma nic gorszego jakościowo...
Swoją drogą, przypomniałem sobie starego gainera z MLO, zapomniałem jak się nazywał ale na wiadrze była postać amerykańskiego futbolisty. Po spożyciu marakryczne gazy!!!! :shock:
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Sty 08, 2011 8:55 am     

tomczer17 napisał/a:
mi z hansy cytrynowy podpasowal fajnie


Masz to bialko PRO 85 ?

A dokładniej to wiadro:
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=300
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Sty 08, 2011 9:40 am     

najlepszy jest karmowski ktory mowi,ze gainer po treningu jest bee bo to cukier,a carbo pil :mrgreen:

taki eot ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 08, 2011 7:35 pm     

No to niech Karmowski spojrzy w lustro i zobaczy jak wyglada :-) , swietna sylwetka na bieganie 400m :idea: , bo napewno nie kulurystyczna...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 7