Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 3:00 pm     

taaa , najlepiej zeby morda spuchla jak zlew i od tego sie rosnie :-) :arrow: zbij szybke wez mloteczek ...

jakie badania ? widziales je na oczy ? czy wyczytales to na forum ?
Widzisz jakosc wiekszosc ludzi nie dorasta mi do piet z osiagnieciami , a ja gentyki nie mam za specjalnej , wiec praktycznym przykladem zastosowan mojej wiedzy jestem ja sam i jeszcze paru podopiecznych ktorych prowadze , dalej kilku zawodowych kulturystow, ale to faktycznie nic nie znaczy :wink: :arrow: :arrow: :arrow: zbij szybke wez mloteczek ...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 4:08 pm     

miesnie rosna najlepiej w srodowisku nawodnionym , wiec dlatego puchniecie w okresie zdobywania masy nie jest zle.

z tego co piszesz to HCG juz jest nie uzywane, wiec co sadzisz o ludziach majacych podobne osiagi co Ty a trzymajacych sie HCG clomidow itp
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 4:59 pm     

ja wszystko rozumiem ty tak robisz i jest git, twoi podopieczni robia i tez jest git. ale masa innych ludzi robi inaczej jedni z hcg i clomem inni z jeszcze innymi zabawkami na pct jak raloxifen, aromasin itp itd. i kazdy ma jakis tam system nie wiem czemu na sile wpajac ze jest tylko jedna sluszna metoda. ok zgadzam sie ze naduzywanie clomu i wogole wszytkiego moze prowadzic potem do zmian w organizmie typu zjechanie przysadki. ale jak ktos bez glowy totalnie robi to nawet apapem moze sie zabic.

a co do retnecji to znowu nie kumasz o co mi biega. nie mowie ze jak ryj napuchnie i wejdize 4kg wody wiecej to ze o to chodzi z tym progresem. trafnije oddal to kolega wyzej o co mniej wiecej chodzi tak w uproszczeniu. a wode cala zbedna mozna i tak potem wywalic
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 5:12 pm     

mi to sie zdaje ze droga zalezy od kasy , bo Ci co chwala apteczny odblok to naogol dilerzy a Ci co chwala ziolka to naogol sklepikarze :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 5:24 pm     

dukeluke napisał/a:
miesnie rosna najlepiej w srodowisku nawodnionym , wiec dlatego puchniecie w okresie zdobywania masy nie jest zle.

z tego co piszesz to HCG juz jest nie uzywane, wiec co sadzisz o ludziach majacych podobne osiagi co Ty a trzymajacych sie HCG clomidow itp


kto ma podobne osiagi do mnie 10-15 osob na swiecie ? Rozmwaiales z nimi osobiscie ze wiesz co stosuja ?

tomczer17 napisał/a:
ja wszystko rozumiem ty tak robisz i jest git, twoi podopieczni robia i tez jest git. ale masa innych ludzi robi inaczej jedni z hcg i clomem inni z jeszcze innymi zabawkami na pct jak raloxifen, aromasin itp itd. i kazdy ma jakis tam system nie wiem czemu na sile wpajac ze jest tylko jedna sluszna metoda. ok zgadzam sie ze naduzywanie clomu i wogole wszytkiego moze prowadzic potem do zmian w organizmie typu zjechanie przysadki. ale jak ktos bez glowy totalnie robi to nawet apapem moze sie zabic.

a co do retnecji to znowu nie kumasz o co mi biega. nie mowie ze jak ryj napuchnie i wejdize 4kg wody wiecej to ze o to chodzi z tym progresem. trafnije oddal to kolega wyzej o co mniej wiecej chodzi tak w uproszczeniu. a wode cala zbedna mozna i tak potem wywalic


Tomczer nie bede skakal w ogien bo inni tak robia. Juz Ci pisalem kiedys , ze postepy czy w dziedzinie kultrystyki /torjoboju czy tez w nauce robia sie od tego ze ktos stanie i zada sobie jedno podstawowe pytanie :?: dlaczeo :?: , i pozniej zacznie robic ale swoje...
wody zawsz sie naciga sie po kazdym tescie . Tylko idzie o to zeby niebylo jej za duzo i jak najwiecej zostalo w miesniu a nie pod skora.

dukeluke napisał/a:
mi to sie zdaje ze droga zalezy od kasy , bo Ci co chwala apteczny odblok to naogol dilerzy a Ci co chwala ziolka to naogol sklepikarze :mrgreen:


tu nie chodzi o kase , tylko o swoje zdrowie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 6:02 pm     

666 mi nie chodzilo o to ze np po propie pojdzie mniej wody niz po omie i dlatego lepiej propa. chodzilo mi o to ze niektozy popadaja w przesadna paranoje i np wala AI do testa zeby zminimalizowac retencje nawet podczas masy, a to niekoniecznie dobrze. juz pomiajam fakt ze niektore AI obnizaja igf i z racji tego postep mniejszu ciut, ale to jest prawada ze organizm przy wiekszej retencji latwiej nabiera tez mase miesniowa i lepiej mozna wyjsc na tym ostatecznie po odpowiednim okresie zrzucania tej wody.
ja rozumiem ze ty nie chcesz robic czegos bo ktos tak mowi tylko sam szukales/szukasz lepszych (dla siebie wyjsc) a popatrz na to z tej strony ze piszac to co piszesz robisz dokladnie to co inni i stawiasz odbiorców swoich słow na tym samym miejscu na którym nie chciales sie znalezc i sam kombinowales co jest lepsze.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 6:21 pm     

666 - jest taki czlowiek moze go znasz http://cyber-sport.us/65-...r=asc&start=640 i tu jest taki cyklon zawodowca opisany pod zawody i jakos nie ma tam wejscia na enanie z tego co ten robert mowi. wogole chcialbym poznac twoja opinie na temat tego cyklu
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 6:47 pm     

dukeluke, To jest dobry koleś 666 :wink:
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 6:53 pm     

to widac ze ma inne zdanie niz 666 :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 10:21 pm     

tak oficjalne zdanie.
Nasze prywatne rozmowy z Robertem zostawiam dla siebie i to jak trenujemy i co robimy w prywatnym zyciu.

Wiedza ma swoja cene. Za darmo nikt publicznie niczego sensownego nie powie.

Tomczer nie bede Cie przekonywal. Rob co chcesz.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Gru 17, 2010 8:15 am     

moim zdaniem pierdolicie glupoty i liczycie ze ktos wam da kase za wiedze ktora mozna zdobyc samemu
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 17, 2010 10:27 am     

dukeluke ok no to pokaz swoje osiagi jakie masz , nie wiem , w czym koliwek , w pinpongu , plywaniu ... bo nie sadze zebys cokolwiek znaczyl... , no chyba ze masz genetyke ale to sa wyjatki. Takze moze komus jednak zaplacisz za informacje ;) , moge Cie umowic na konsultacje w LasVegas z RObertem. Duzo nie bierze 300$ za godzine.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Gru 17, 2010 1:56 pm     

powiem Ci ze bym zaplacil te 300 jak bym mial pewnosc ze po tej godzinie moje podejscie do dopingu zmieni sie o 180 stopni.

Ale znajac Ciebie i wiekszosc koxow to sadze ze sam potrafie dojsc do tej wiedzy, bo skoro wam sie udalo to ja napewno gorszy nie jestem :mrgreen:
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Gru 17, 2010 4:25 pm     

666 napisał/a:
Wiedza ma swoja cene. Za darmo nikt publicznie niczego sensownego nie powie.


No ale Ty to robisz ? Mam nadzieje :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 17, 2010 5:11 pm     

dukeluke napisał/a:
powiem Ci ze bym zaplacil te 300 jak bym mial pewnosc ze po tej godzinie moje podejscie do dopingu zmieni sie o 180 stopni.

Ale znajac Ciebie i wiekszosc koxow to sadze ze sam potrafie dojsc do tej wiedzy, bo skoro wam sie udalo to ja napewno gorszy nie jestem :mrgreen:


o nie wiedzialem ze jestes taki uzdolniony, moze chcesz zostac modem odrazu w dziale doping tu i na kazdym innym forum :idea: o1yw3

wiec kiedy zobaczymy Cie na scenie Mr. Olympia :?:

:576: :576:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11