Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:38 am     

clom/hcg w lajtowych dawkach plus boostery tak to też bym widział.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:10 am     

Hcg to totalny debilizm. Clom zrozumie jeszcze jak ktos by byl rok na cyklu i jest wyjatkowow podatny na bloki inaczej to bezesens.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 12:13 pm     

a ja się Darek boję zejść z propa po 14 tygodniach (wcześniej jeszcze npp było, więc tym bardziej) bez hcg i clomu ...
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 2:37 pm     

nie ciagnijcie tej dyskusji bo to nie ma sensu. kazdy ma swoje racje. co z tego ze przedstawiasz dowody badania na temat hcg clomidu, co z tego ze rzesze ludzi zawodowców polecaja hcg clomid. niech kazdy robi wg wlasnego rozumu
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:23 am     

skad wiesz ze zawodowcy polecja HCH i Clomid , rozmawiales z ktoryms , dales mu pare stowek za rozpiske ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:29 am     

tak.
zreszta zdanie zawodowców i ich wiedza nie zawsze sa wyznacznikiem tego co jest dobre.kazdy ma sowje sposoby ktore dzialaja na niego ale nikoniecznie musza dzialac na kazdego lub chociaz na wiekszosc . ja sie raczej opieram na badaniach ktore byly w temacie hcg clomidu przeprowadzane juz wiele razy. zreszta skoro hcg i clomid bylyby tak zbedne to juz chyba ludzie od dawna by tym nie zawracali sobie dupy, tymczasem w ksiazkach anabolis mind itp jakos pisza o tym. onie tez sie nie znaja mam rozumiec tak, albo wciskaja kit. nie ma co gadac. choc nie powiem po lightowym cyklu 8-10 tyg bez mocno blokujacych srodków mozna zrobic spokojny 2 miesieczny odblok na dobrych bossterach. ale jak ktos wali bombe ponad 20tygodniowo z nandrolonami, trenobolem itp to ja tego nie widze bez hcg i clomidu (choc jestem przeciwny kosmicznym dawka typu 5000iu e4d, czy 300-150mg clomidu jak to nieraz rozpisuja; dla mnie 1000iu e2d hcg i poczatkowa dawke 100mg clomidu pare dni potem zejscie na 50mg jest wystarczajaca). a do tego mozna dodac jakis bosster czemu nie. i to jest moje zdanie. bede sie go trzymal bo juz widzialem ostatnio kolezke po 4tyg mdrola z propem, potem npp w sumie 14ty cykl, zastsowal po tym odblok na 2 bossterach tescia, chlopak jest łagodnie mowiac wkurwiony
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:44 am     

ale ja nie pisze o polskich stowkach tylko o $$ , u nas jest tylko jeden aktualnie zawdowy kulturysta zreszta od niedawna i od momentu otrzymania karty pro siedzi narazie w USA. Nikogo poza nim nie ma.
Ja jakos widze odblok z supli po 9miesiacach na bombie - z bardzo roznymi kombinacjami. I bedzie jak zwykle skuteczny.
To co Twoj kolezka bral za bozery tescia ze mu nie pomoglo ? byc moze tez wziol je zbyt krotko.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:55 am     

2 miesiace robil ten odblok to mysle ze jak na cykl 3miesieczny to dosyc. przynamniej ja sie spodziewam ze po takim cyklu po 2 miesiaach dobrego pct powinienem byc odblokowany. bral jakies 2 rozne. jeden nie pamietam, ale kupowal w stanach sugerujac sie akurat tym co pisza na tamtejszych forach, tzn ze bylo to niby skuteczne i podobno drogie. a drugi to mniejsza o to. sprobowal poprostu zrobic raz taki ziolowy odblok i mu nie pyklo. mowi ze powyzej 12-14tyg zwlaszcza po nadrolonach musi walic hcg bo artrofia jąder jest wyrazna, i jedynie hcg za to w umiarkowych dawkach i potem clomid tez male dawki sa w stanie w 3-4 tyg doprowadzic go do stanu ok. a koles jest z takich ktorzy raczej robia wsystko pozadnie. czyli wszelkie badania przed i po cyklu, na watrobe, cholesterol, prolaktyny, testosterony itp. teraz juz jest ok pol roku po cykl i mowi ze juz jest ok choc po takim czasei to sam organizm wróci do normy. takze jego zdanie takie bosstery jako baza ok ale po slbaszych cyklach, po mocnych jako dodatek tylko. ja szczerze mowiac duzo pct jescze nie robilem na bossterach wiec z praktyki swojej nie moge sie wypoeidizec czy akurat na mnie po kazdym cyklu bosstery wystarcza. ale na wszysto przyjdize czas. choc jesli zrobi cykl 20tyg to jednak nie zaryzykuje i minamlne dawki hcg i clomidu dam. mysle ze jednak zrobia mniej szkody niz wogole bym nie dal.a juz mialem tak po zrypanym jungle warfare. libido na cyklu pierwsze 3tyg mialem tak kosmiczne ze nie moglem ogarnac. w 4tyg zjechalo, i stan taki trwal przez reszta cyklu, przez caly ok 7tyg odblok i przez nastepne jakies 2miechy. nie wiedzialem co jest grane wtedy nawet. a niby ludize sie wahami czy jungle zaliczac juz do ph czy jescze do supli. dla mnie to byl ph i to zryty na maxa. na odblok po tym walil 2szt novedex xt, restore alri.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:24 pm     

tomczer17 napisał/a:
na odblok po tym walil 2szt novedex xt, restore alri.


Widzisz Novadex ok , ale Restore to jakby nic nie bral. Sam NovadexXT za malo. to nie dziwie sie ze sie nie odblokowal.
W stanach nie wszystko co drogie musi byc ok. 70% tych "super" supli nie dziala w USA. Nie kazda marka jest ok, zwlaszcza te super reklamowane , na szybko , MHP , Nutrabolics, MuslceMeds, PVL, Muslcetech itp Sa drogie i sa do dupy.
Jungle kidys byl suplem teraz jak ma grupe methylowa to zwtykly w dodatku hujowy PH.
Widzisz mnie tez zalezy na dobrym i zdorwym odbloku i na tym zeby nie miec spadkow choc wiadomo ze beda jakies. Dlatego nie wezme zadnego hcg i clomidu.
Mysle z moj zestaw w zuplenosci da rade. Pozatym uwazam ze odblok/podtrzymanie powinien przewyzszac zazwyczaj koszta cyklu.
Pozatym norandrolonu nie konczy sie tak odrazu. Pozniej powinnine ppojsc z 6tyg prop jeszcze no i + jakas tabletka , a dopiero pozniej odblok.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:47 pm     

wiem o tym ze nandro nie konczy sie odrazu. on ciagnal po npp jescze 5tyg propa. a restore i novedex to ja bralem po jungle nie on po tym cyklu. on bral axis ht i jeszcze jakis ale nie pamietam nazwy. ale opinie mial dobre nie z reklam tylko od ludzi.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 6:58 pm     

Axis HT to jakby nie bral nic. Srodek nie dziala.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 7:16 pm     

Ja tam nie miałem z tym środkiem doczynienia, ale zauważyłem ostatnio, że chłopaki z dopingu SFD, polecają to częściej (jako dodatek do pct) niż novadex xt, który był tam zawsze nr 1.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:16 pm     

nie wiem to moze na cibie nie dziala. ale masa ludzi twierdzi ze dziala. zreszta axis to tylko polowa jego pct byla, głowne nadzieje byly pokladane w tym drugim ale za cholere nie moge sobie przypomniec jaki to byl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 12:37 am     

wlasnie masa ludzi twierdzi ze nie dziala. Ja mam do czynienia z ludzmi ktorzy nie czytaja reklam slepo i nie patrze w fora dyskusyjne jako wyrocznie. Axis srodek pomylka.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 7:56 am     

Ja też znam paru zadowolonych userów axis ht.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12