Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
   Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 1:12 pm   co by tu zarzucic  

panowie nie oszukujmy się, wszystko zmierza ku nieuchronnej katastrofie:

1. lato sie skonczylo, porankami i wieczorami pizga jak w kieleckiem, nie chce sie nic robic

2. wakacje juz dawno za nami, co poniektorzy juz koncza kampanie wrzesniowa, a szaraki, co edukacje maja za soba, musza zapierdalac kolejny rok coby zarobic na jakis wywczas

3. zydokomuna wspolnie i w porozumieniu z rosjanami najpierw zamordowali Najjasniejszego Pana Prezydenta wraz z jego swietobliwa swita, sledztwo jest falszowane, a nawet ostatni bastion polskosci w masonskiej warszawie - Krzyz stojacy na krakowskim przemiesciu, zostal pod oslona nocy zabrany przez kolaborantow

4. karnety na silownie drozeja, sprzet niszczeje, koks drozeje i coraz trudniej o legit towar

5. jedyna ostatnia dostepna, ukochana etopiryna, pod nazwa handlowa HAVOC jest walona i NIE DZIALA!!!!

w obliczu tego niespotykanego na skale historii wszechswiata kryzysu pytam was, ostatni prawi mezowie - co bic/lykac, aby wciaz rosnac i nie dac sie stlamsic wszechobecnej atmosferze dekadencji???

post i postawiony w nim problem jak najabrdziej powazne ;)
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:12 pm     

Ciezka sprawa ale damy rade ,bedzie 50 w lapie na zyle juz to widze.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:55 pm     

Ja bym proponował powrót do źródeł i stanu natury. Zaszyj się w jakiejś leśnej głuszy i pustelniczej kniei z mistrzem kulturystyki Mr. Myagi, tam jedząc tylko mięso dzikiej zwierzyny i tyrając głazy, przesuwając góry i zawracając strumienie zrobisz masę, jakiej świat nie widział!

Herkules w końcu mety nie miał, nie?!
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 5:49 am     

albo jesli nie dasz rady zlapac upragnionej masy i boisz sie wzroku reszty swiata na Tobie to zaszyj sie przed swiatem w bunkrze 10 metrow pod ziemia na 10 lat i jedz tynk ze scian :mrgreen:
 
 
       
venomus

SOGI: 49

świerzak

Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 49
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:04 am     

Temat na czasie . Wydaje mi sie ,ze więcej osób aktualnie zastanawia sie co zakąsić .

Moze specjaliści podzielą sie swoimi planami na najbliższy okres :)
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:53 am     

panowie konwencja żartobliwa, ale temat jak najbardziej poważny. Wszyscy myśleli, ze etopirynka i inne zabawki spod znaku PH będą wieczne, ale niestety ich czas dobiega konca.

osobiscie nie chce za bardzo bawic sie w pehacze inne niz epi, bo najzwyczajniej w swiecie mnie blokuja, a ja bardzo lubię seks i mam wymagajacą dziewczynę ;) więc koszterm masy nie zgodzę się na flaka w majtach. Strasznie się wkurwiłem na jakość działania Havoca, bo liczyłem na siłę równą epitynce. Do tego wczoraj kolega, który podobnie jak ja był mega fanem epi i razem ze mną zakupił i podjadał havoka zadzwonił zrozpaczony, że go zablokowało. No koniec świata.

Od innego znajomego dostałem informację o nowości w postaci "buzera testosteronu i gh" pod nazwą testatropinol w kropelkach. brane to ze stanów, niby działa, ale jakoś nie mam przekonania. PRzeglądając chamerykanskie boardy na wiarygodne informacje nie jestem w stanie natrafic.

Wiec pytam co by zarzucic?? jak sie zdenerwuje to wejde na starego dobrego propa albo łomena, ale chciałbym tego trochę uniknąć ;)
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:19 am     

pawson dasz tescia dobra dawke to i na cyklu i po z dobrym pct bedzie ok. unikaj duzych dawek nandro i trenu a bedzie git. ja bym zarzucil na twoim miejscu masówke z mety ,enana i deki i cie porobi lepiej niz cokolwiek do tej pory.
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 11:40 am     

no wlasnie deki boje sie najbardziej %-) bo juz na npp bywalop roznie jak dawalem po rowno z propem
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:28 pm     

no jak po rowno z propem to nie dziwota. deki 200 max 300mg tyg do tego 500enana i bedzie gitara. martwil bym sie raczej o dobra deke. bo normy raczje nie dostaniesz dobrej choc moze. a ug tez ciezko obecnie. moze alpha, unigen, no i ciekawe jak tam fox bo jzu ludzie zaczeli brac z tego co czytalem
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 1:28 pm     

moze najpierw zdecyduj czy chcesz byc naturalny czy chemiczny

bo te Twoje cykle na epi to tez blokuja ryja flaki i watrobe i tak naprawde nie wiadomo co jeszcze.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 3:52 pm     

duke ale na niego dzialalo to epi dobrze i nie czul bloka (choc nie znaczy ze go nei bylo wogole). wiec widac dobrze tolerowal etopirynke. inny moze sie inaczej na niej czuc. ja bym epi traktowal lajtowo zdecydowanie. jakby mi cialge dawala zadowalajacy progres to robibym bym cykle tylko na niej + czasem prop i napewno bym byl mniej struty niz na standard cyklach
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:30 pm     

winsko z alchy !
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:30 am     

dokladnie duke tak jak tomczer napisal.

epithin e z generica to bylo mistrzostwo swiata - zarzucilem po zakonczeniu pct po propie to mnie wyjebalo na poziomie porownywalnym z testem, bylem zachwycony. bloka zero, co u mnie jest ewenementem, gdyz kiedys zablokowal mnie tribulus %-) kolega robil chyba 2 cykle na tym samym epi i tez byl zachwycony.

niestety havoc to jakas pomylka - nie fdosc ze nie dziala jak epitin e, to w dodatku tego kumpla zablokowalo (albo zbilo mu estrogen do tego stopnia, ze libido zerowe).

tak naprawde na ten moment od przybicia starego dobrego propa powstrzymuje mnie kwestia finansowa (testovis/testolic kosztuja jakies chore pieniadzze). undera nie chce bo wciaz uwazam, ze pizza na barkach i klacie wziela sie z zanieczyszczonego undera.

szkoda, ze konkretne epi juz pewnie nie powroci, no chyba ze nowa seria z neoginiki wreszcie nadejdzie i bedzie klepac tak jak generic labs. gdyby ten srodek byl dostepny to tak jak tak jak Tomczer napisal nie potrzebowalbym zadnego mocnego towaru poza propem od czasu do czasu.
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
venomus

SOGI: 49

świerzak

Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 49
  Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 12:59 pm     

Pawson widze ,ze uwielbiasz sie kłuć bo poza propem swiata nie widzisz hehe. Nie lepiej wybrac dłuższe estry ?!

Odnosnie epi , rzeczywiscie to taki swietny srodek ? Ekonomiczniej nie wyjdzie wino zarzucić /
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 1:02 pm     

epi bylo swietne, wspominam ze szczerym rozrzewnieniem.

zastrzyki co drugi dzien mnie nie przerazaja ;)
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11