Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:24 am   KUPIE CYKL  

Witam,

Czy bylby ktos w stanie ulozyc profesjonalny cykl po ktorym bede wygladal jak dobrze dojebany kulturysta z zylami i prazkami. Cena do uzgodnienia. Oczywiscie srodki zapewnia tez menager calego cyklu :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:43 am     

duke jaja sobie robisz czy jestes tak zrozpaczony juz. ja bym raczej napisal zeby ktos ulozyl diete i trening niz cykl
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:56 am     

eeeee,dekeluke - przecież prawdziwy facet bez koksu ćwiczy :mrgreen:
co tam Ci się znowu pod kopułką zmieniło :?: przecież tamten cykl miał być ostatni ...
 
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:36 am     

bo stwierdzilem ze cos kazdy z nas robi nie tak. Jak patrze na amerykanskie stronki z koxami to tam ludzie po 6 miesiacach zmieniaja sie nie do poznania.

Lysy bo widzisz jestem na odbloku i ma sie takie chwiania i rozne takie przemyslenia o zyciu i lessi wroc :-D
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:38 am     

tomczers powiem Ci tak ze wole za cos zaplacic niz na sobie testowac przez 10 lat i po 10 latach dopiero wybrac dobra droge. Niie wiem czy na tym forum znajdzie sie ktos kto by poprowadzil raczej watpie.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 12:41 pm     

duke jesli myslisz ze sa jakies tajemne kombinacje kolejnosci srodków, dawek dlugosci czy czestotwliwosci bicia to sie mylisz. ja nawet mysle ze profes wala ubozszee cykle jesli chodzi o kombinowanie bo oni maja przewaznie gena i im nie trzeb duzo kombinowac a ci co idzie im slabo to wlasnie wymyslaja niezle kombinacje bo musza czyms nadrabiac. a to czy ktos ci rozpisze 8 tyg czy10 trenu enan zazabione w tym czy innym tyg z winem lub mix z wina z oxa w danych dawkach nie ma az takiego znaczenia. ogolnie sa jakies normy stosowania i rozne sposoby. np jedni preferuja malo srodkó na cyklu w duzej dawce inni duzo srodków mala dawka i obie teorie napewno na danych ludzi dzialaja lepiej dlatego tez preferuja tak a nie inaczej.
a co do usa to powiedz mi jak maja sie nie zmieniac kiedy robia tak jak robia. podaje cytat jednej ze stron usa:" jestem na swoim drugim cyklu ktory wyglada tak: 600mg enan ew, 350mg tren enan ew , 50mg winstrol ed, co jescze mozna by dodac zeby zwiekszyc efekt" niedokladny cytat ale cos w tym stylu. tzn dawki dokladne. czaisz zeby ktos u nas walil taka bombe na drugi cykl? watpie. to terazwyobraz sobie chlopaczka co cwiczy z 3lata. ma za soba jeden lichy cykl np. i nagle przywala 600testa, 350 dobrego trenu enan i 50mg wina ed. ja mysle ze to robi z nim masakre. i teraz masz odpowiedz dlaczego ich tam tak robi. a u nas koles który chodzi na takie dawki trenu i wina czy wogole trenu to juz koleie blisko 100kg wagi zazwyczaj, z paroma niezlymi cyklami a soba. wiec nic dziwnego ze koles ktory juz wjebal w siebie sporo koksu nie bedzie mial takiej mocy nawet na trenie niz koles ktory robi taka bombe na drugim cyklu. a ci co robia tam cyklu >10 to juz ponizej 8iu gh, insy, igf, 2g testa, i 1g deki nie schodza. ale pytanie czy warto dojebac zdrowia tak szybko.

takze ja mysle ze nie ma dobrej i zlej drogi jesli chodzi o efektywnosc cykli, tzn ze nie to ma takeigo znaczenia czy ci ktos rozpisze tyg cykl w takim spsoob czy inny. oczywiscie jesli nie bedzie to kompletna bzdura typu poczatek na antku, agovirinie, trenie i potem lecie wino z enanem przez 10tyg i liczyc ze zrobi sie jescze progres. musi to byc jakos logicznie rozpisane. ale taka rozpiske mozna ulozyc samemu jesli sie poczyta troche.
no i podstawa musisz poznac sam siebie co do diety i treningu. ja po 7latach jeszcze odkrywam nowe rzeczy ktore na mnie lepiej dzialaja niz inne. to samo dieta. i tego ci nikt nie rozpisze bo kazdy jest inny. nawet zawodowyc jak zaczynaja wspolprace z trenerami ktorzy maja wielka wiedze to daja sobie z rok na poznaanie orgnizmu.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 12:54 pm     

no ja nie mowie o cyklu z mety omy deki

mnie interesuja najnowsze rarytasy HGH + IGF + MGF czy cus tam jeszcze jest :mrgreen:
Mnie nie interesuje rozpiska za 2tys zl chce przybic konkretnie 10-20tys zl i mysle ze takim nakladem mozna by juz bylo cos fajnego uzyskac
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 1:45 pm     

jak to leciało ? "prawdziwy facet nie potrzebuje chemii" ? lokurvaa
666 zna pewnie sporo tych kulturystów zza oceanu to i pewnie wie co tam w trawie piszczy :mrgreen:
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 1:50 pm     

bezimienny - skoro 666 ich zna to czemu nie jest nawet cieniem w wygladzie dla nich :wink:
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 1:50 pm     

10-20 tys...;000 no to musi byc grubo:D
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:13 pm     

duke to akurat nie o to chodzi w trojboju zeby byc duzym i docietym .trojboisci moga sobie zapewne pozwolic na nie trzymanie czystej diety i tak wlasnie robia.
a co do gh igf czy mgf to podstawa połapac org dobry towar a rozpiski to mozesz znalezc na necie od cholery. to nie sa egzotyki ze tylko zawodowcy moga poradzic cos w tym temacie bo tylko oni brali. w usa to co drugi leci na gh insie i igf juz. u nas narazie tak nie jest. z racji kosztów zapewne i dostepnosci. tylko ja bym osobiscie radzil nie szalec jesli to pierwsze spotakanie z igf gh itp. minimalne skuteczne dawki i odpowiednia dlugosc cyklu i bedzie dobrze. ja bym rozlozyl taki cykl jak najdluzej w czasie zeby nie szokowac organimzu wymuszeniem progrwsu w szybkim czasie bo nawet najlepszy koks nie wydoli w pare miesiecy super progresu. ja sam mysle o cyklu na gh, testo, deka/bold, i meta z insa na zmiane co 4tyg. tylko ze to plany na okres kiedy bede mogl sobie pozwolic przypilnowac michy przy insie i czestych shotów z gh np.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:40 pm     

tomczer17 i dlatego nie slucham sie Ciebie bo wiedza na twoim poziomie jest taka ze cos slyszales ale nie stestowales. Ja chce zaplacic kase i wymagam. Jakos mr pudzianowski nie ma diety i wcina slodycze a pomimo i jest strongmanem i wyglada jak kulturysta i trenuje tez silowo.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:43 pm     

dukeluke napisał/a:
bezimienny - skoro 666 ich zna to czemu nie jest nawet cieniem w wygladzie dla nich :wink:


yy no bo 666 to trójboista a nie kulturysta??
i mu nie zależy na wyglądzie kulturysty tylko na brutalnej sile w bojach ? :wink:
to tak jakby powiedzieć że ich rekordy nie są nawet cieniem w porównaniu do osiągów na ławie 666 :wink:
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 3:03 pm     

pudzianowski tez jest strongmanem a nie kulturysta i tyle w temacie


Ktos ma cos do dodania do tematu czy bedziemy pisac i spamowac ?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Sie 17, 2010 3:28 pm     

hm, napisz do slodkiewicza :) umow sie z nim na spotkanie w poznaniu - 150zl to kosztuje .. czy cos kolo tego i bedziesz mial sprawe jasna :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11