Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:22 am   Pierwszy cykl na ph, prośba o pomoc  

Chciałbym spróbować jakiś dobrych "cukierasów", celem nie jest siła, a raczej dobrej jakości masa.

O mnie:
wiek : 28lat
waga : 87kg
wzrost : 172cm
biceps : 40cm
wyciskanie : 110kg 4razy
typ budowy : endomorficzna


staż treningowy : 5lat
objętość treningowa : 4 razy w tyg. , split, jedna grupa mięśniowa w tyg. 10-14 serii na duże grupy mięśniowe , 6-9 na małe

dieta : wysoko białkowa :
- białko zwierzęce : 1.7-2.2 g /kg
- weglowodany : 3gr/kg
- tłuszcze ok 0,8gr/kg
sumplementy:
- bcaa , glutamina, odzywka białkowa , gainer z węglowodanami o niskim indeksie glikemicznym

Cykle: kreatynowe, ale nie jestem wielkim fanem kreatyny.

Cykl będzie trwał : 6tyg

Przede wszystkim prosiłbym o rady w tematach które są niezależne od środka w cyklu:

1. PCT - moim zdaniem to najważniesza rzecz.
Plan mam taki :
a . T-Bol, poźniej staki kreatynowe .
b. T-Bol E-Bol , pozniej staki kreatynowe
c. inne skuteczne (PCT ASSIST T-bol E-bol)


2. Ochrona przy metylowanych środkach :
- sam LIVER LONGER? czy moze LIVERLONGER z Cycle Assist?
- co przy estrach ? jaka ochrona?


3. Objętość treningowa

Wg. obiegowej opinii na "towarze" trzeba trenować intensywnej , ile w tym prawdy. Myślałem o zmianie splitu tak żeby grupę trenować co 4-5dni. Co z liczą serii, przerwami miedzy seriami, itp.

Jak zmienić trening po zakończeniu kuracji?

4. Dieta na cyklu.

Jak ma wyglądać? Ma być standardowa na masę? Czyli +500kcal ponad podstawowe zapotrzebowanie? Czy może ma być więcej.
Słyszałem opinie ze należy zwiększyć podaż białko do 3g/kg, i ze jesteśmy maszynką do przerabiania jedzenia , ile w tym prawdy? Wiem z fizjologii, ze takie ilości białka dla osób które uprawiają ten sport rekracyjnie, robią więcej szkody niż pożytku, zakwaszenie organizmu obciążenie wątroby etc etc. Wiec jak tu sprawa wygląda?

5. Wybór środka dla mnie.

2xepi ?
Hdrol ?
M-drol?
x-mass?

p-plex + epi
mdrol + epi

Czym się uraczyć na początku? Czego sie mozna spodziewać

- najrozsądniej zacząć od epi , ale faktycznie czy mnie to przytyra?, i czy nie wrzuce pieniędzy w błoto, zyskując to co mogłbym zrobić na kreatynie

- hdrol tez ma opinie srodka dobrego na pierwszy raz , widziałem test koksika

- ale kusi mnie mdrol-epi , to dobre combo, ale czytam opinie i nikt kto raz siegnał po mdrol nie robi tego znowy, pozatym co po takim zestawie? Nie ma juz wielkiego wyboru.


Co radzicie? Z góry dziękuje za rady , pozdrawiam
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pon Maj 24, 2010 11:10 am     

Dobrym rozwiazaniem bedzie np. 2 sztuki h-drol czy 2 szt mega-h do tego liver longer na ochrone a na pct t-bol + e-bol + c-bol np.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Maj 24, 2010 11:25 am     

j.w.

h-drol, mega-h, lub p-mag przez 6tygodni. na oslonke sam liverlonger wystarczy. odblok t-bol zazebiony z tribostenem. mowisz ze nie jestes fanem kreatyny, ale to sie zmieni jak zapodasz c-bol z mono pxs :wink:
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 2:10 pm     

Co do hdrola (i klonów) , widziałem test Koksika , towar działa konkretnie, daje duże przyrosty siły,w rezultacie masy. Hdrol nadaje sie raczej na konkretną mówkę.

A jak środek wybrać żeby bardziej przydefiniować sylwetkę, obniżyć poziomu tkanki tłuszczowej , polepszyć spearcję i pełność umięśnienia. Co do tego sie naddaje?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 2:12 pm     

w/w srodki nie ciagna wody a efekt wizualny uzaleznieony jest przedewszystkim od diety..
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 2:27 pm     

Tzn. ze epi hdrol, wykazują tylko właściwości anaboliczne , mniej androgenne?


Jakoś nie znalazłem informacji do czego konwetuje epi , a do czego hdrol , czy nie jest tak że to juz gotowe środki? Da się je (epi , hdrol) porównać do jakiegos SSA?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 3:46 pm     

nie konwertuja do niczego. sa odrebne srodki. choc mozna by na upartego przyrównac dzialanie epi do wina, a hdrolu do oral turinabol. ale duzo srodków idac takim tokiem myslaenia moznaby wrzucic do jednego wora. to jest takie najprostsze porowananie jesli chodzi o efekty
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 5:05 pm     

jestem w trzecim tygodniu mega-h
pierwszy cykl ph,
i powiem ci ,że od samego początku widze poprawe sylwetki
spadek tkanki tłuszczowej,
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Maj 25, 2010 6:01 pm     

to akurat zalezy od diety i rodzaju treningu-aero. znam ludzi co na mecie czy antku leca mase i bf spada, badz stoi w miejscu. najczesciej stoi w miejscu. bo jak ktos ma np niski bf w miare i na cyklu miesnie rosna, pompuja sie, zyly wylaza to odrazu widac poprawe sylwetki wrecz mozna stwierdzic ze tluszcz leci bo stosunek miesien - fat zwieksza sie na korzysc miesnia i mylnie mozna przyjac ze fat polecial. ale czasem nawet na takich masowych srodkach spalaja fat niektorzy.
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Czw Maj 27, 2010 3:45 pm     

W przypadku Mega-H
Jakby miała wyglądać ochrona :
- LIVER LONGER , 2tab ed ? czy moze inaczej?

Jak miałby wygladać PCT:

- T-bol , jak brać ? tak jak podaje producent - 3x2 caps ed?
- E-bol, jak brać ? -3x2caps ed

Te dawki jak podaje producent są ok, czy mozna zmiejszyć te dawki?
Ile ma trwać PCT po 6tyd.cyklu na mega-h?

- Kiedy dodać C-bol , lub tak sławioną kreatyną mono pxs. (Mały666 poleca brać C-Bola z kreatyną mono.) , czy ma to byc razem z T-bol E-bol, czy po skoczeniu t-bol/e-bol, zarzucam kretke?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Maj 27, 2010 8:34 pm     

dokladnie;-) dawkowanie wg zalecen producenta, nie ma sensu kombinowac+/-. na pct conajmniej t-bol z mono pxs. jak finanse pozwola to mozesz dac tez e-bol i c-bol napewno bedzie lepszy efekt, a moze nawet zrobisz wtedy zyciowa forme po cyklu he he.. bierzesz wszystko razem zaczynajac w ostatnim tygodniu mega-h. jesli zdecydujesz sie na opcje full tzn wszystkie w/w srodki to mozesz rowniez e-bola zapodac dopiero w ostatnim tygodniu na t-bolu.
 
 
       
Wyro

SOGI: 16

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 16
  Wysłany: Pią Maj 28, 2010 7:50 am     

Mam podobna budowę ciała i chciałem tego samego efektu co ty. Rozkminka była między h-drol a Eq-plex Zdecydowałem się Eq-plex 3 puchy. Zadnych saidów nie obserwuje.
800 mg od początku do końca
dopiero 2 tydzień lecę, poprawa sylwetki widoczna zdecydowanie. Równolegle biorę jabłczan i Shocka gdyż po cyklu nie będe miał czasu na cykl z krety. Siła i poprawa sylwetki idzie b. dobrze, wydaje mi się ze efekt końcowy będzie zajebisty.
Będe śmigał w miarę możliwości aeroby bo nie chce 100 kg przekraczać.
Odblok E-bol + T-bol od ostatniego tygodnia, Nolva opcjonalnie.
 
 
       
Wyro

SOGI: 16

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 16
  Wysłany: Pią Maj 28, 2010 8:14 am     

kreatynę zacząłem ~10 dni przed cyklonem
trening coś ala FBW 3x w tygodniu (nóg nie cwicze), 176 cm, waga 98-100 kg, biceps 47, ławka prosta 115 kg x 6 to aktualne statsy
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 28, 2010 8:58 am     

wyro jak sila idzie na eq plex?
 
 
       
Wyro

SOGI: 16

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 16
  Wysłany: Pią Maj 28, 2010 11:09 am     

bardzo dobrze, lepiej niż myślałem ale ja jadę równocześnie z kreatyną. Wracam do życiowych wyników w tempie ekspresowym a nie mogłem sie pozbierac dosyc długo bo od jesieni. Wyjebałem stacki typu Mesomorph itp. bo mnie osłabiały w dłuższej perspektywie.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10