Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: admino
Pon Maj 06, 2013 5:24 pm
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 6:20 pm     

jak cos okazuje sie fejkiem tez nie polecam. Po prostu... cwicze i robie forme, a jak? Tego nigdy sie nie dowiesz rozmawiajac z wszechwiedzacymi na PW.

Tobie tez tego zycze abys w koncu sie za siebie wział bo gadac kazdy umie zwlaszcza jak w oczy kole, a tak nic nie osiagniesz.

pzdr!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 8:30 pm     

olek7881 napisał/a:
szefie tam lecial jeszcze dodatkowo 10tab atd neogenica z daa pxs+3x mx force z bf ktoregos i tylko le mu pomagalo w chuj,najpierw czul poprawe libido delikatna a po kilku dniach go zamulilo depresja w spod.z tym wzrokiem to od clenu maja ludzie jazdy niektorzy i dnp:).co do Ciebie jor troche wiem co tu sie dzieje i co polecales a bylo walem ,niefajne praktyki. tyle.dzieki za 100sogow,ale dajcie lepiej sikorce bo chlopaczyna zasluguje bardziej ;)

dodam ze jak sie nacial koles to juz posluchal dilla i nie chcila wiecej samych roslinek leciec.dzis juz jest hmg w obiegu na zachodzie jest teraz na topie i duzo zdrowsza opcja niz hcg.wypij magneza bbn jak ja z gwinta i wyluzuj jor,butle na kilka dni wale heheh dobra opcja powiem wam :-P

i jest jeszcze jedna diametralna roznica to co ja pisalem, sprawdzone na koksach ode mnie mimo iz sam nie bije nigdy nie bylo walem,ja fejkow nie polecam,zreszta nie robi mi co wbijasz,zdr


Olek nikt z zawodowcow ktorymi rozmawialem nie uzywa HCG , HMG czy clomidu. To nie wiem gdzie to popularne jest , chyba u dilerow ktorzy nie wiedza co sprzedaja bo go gowna czego doszli.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 8:31 pm     

olek7881 napisał/a:
szefie tam lecial jeszcze dodatkowo 10tab atd neogenica z daa pxs+3x mx force z bf ktoregos i tylko le mu pomagalo w chuj,najpierw czul poprawe libido delikatna a po kilku dniach go zamulilo depresja w spod.z tym wzrokiem to od clenu maja ludzie jazdy niektorzy i dnp:).co do Ciebie jor troche wiem co tu sie dzieje i co polecales a bylo walem ,niefajne praktyki. tyle.dzieki za 100sogow,ale dajcie lepiej sikorce bo chlopaczyna zasluguje bardziej ;)

dodam ze jak sie nacial koles to juz posluchal dilla i nie chcila wiecej samych roslinek leciec.dzis juz jest hmg w obiegu na zachodzie jest teraz na topie i duzo zdrowsza opcja niz hcg.wypij magneza bbn jak ja z gwinta i wyluzuj jor,butle na kilka dni wale heheh dobra opcja powiem wam :-P

i jest jeszcze jedna diametralna roznica to co ja pisalem, sprawdzone na koksach ode mnie mimo iz sam nie bije nigdy nie bylo walem,ja fejkow nie polecam,zreszta nie robi mi co wbijasz,zdr


Olek nikt z zawodowcow ktorymi rozmawialem nie uzywa HCG , HMG czy clomidu. To nie wiem gdzie to popularne jest , chyba u dilerow ktorzy nie wiedza co sprzedaja bo go gowna czego doszli.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 8:43 pm     

Tylko, że zawodowcy nie schodzą z cyklu ( mowa o kulturystyce, nie wiem jak w sportach siłowych ). Dlatego bardziej w tym temacie cenione są opinie ludzi, którzy robia 2-3 cykle do roku, bądź ludzi, którzy schodzą raz na jakiś czas :) Też jestem od niedawna zwolennikiem ziółek na pct ale niektórym osobom clomid itp. odpowiada.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 8:54 pm     

Zawodcy zchodza z cykli. 2-3 razy w roku, zalezy kto.
Vir to sa osoby zycjae w bezswiadomej wiedzy i nawet nie proboja poznac sowjego organizmu bo zwyczajnie ich to przerasta , a niestety w Polsce jest malo ludzi kotrzy potrafia wpoic wiedze i przekazac ta wiedze innym.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 9:45 pm     

666, mowiac zawodowcy masz tez na mysli top 10 z Olympii czy sugerujesz sie glownie 3bojowym srodowiskiem? :)
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 10:04 pm     

mam na mysli top 1-20 mr Olympia oraz srodowisko powerlifterow.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 10:08 pm     

kiedys juz o tym pisalem przecierz. Widac kazdy juz zapomnial.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 10:24 pm     

tylko z ciekawosci sie zapytalem, a forum nie sledze od poczatku, wiec mozliwe ze przeoczylem. dzieki ze dzielisz sie takimi informacjami na forum.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 22, 2013 10:37 pm     

jak sie czegos dowiem co jest nietypowe tez napisze. Grunt ze mamy w 80% zbierzne praktyki ze soba te trenogowe i koksowe oraz suplementacyjne. To sie liczy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Mar 23, 2013 12:40 am     

Na 100% pro robią cykle po 3-4 miesiące i grzecznie PCT wraz z kreatyną i tribulusem lokurvaa Nawet Robert pisał, że amatorzy powinny lecieć 8 miesięcy ON i 4 miesiące przerwy - AMATORZY, a o swoim środowisku akurat wtedy się nie wypowiadał :-)

No chyba, że pisząc "Schodzą z cykli" masz na myśli mostek na 1g teścia i GH, to wtedy Ok.
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Sob Mar 23, 2013 9:16 am     

Robert w którymś z odcinków radio koksu, jak padło pytanie co bierze po cyklu odpowiedział, że nie ma po cyklu :) Zresztą nie wiem kto wierzy, że oni przy takiej ilości miecha schodzą.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 6:48 pm     

schodzą ale z dawek.500mg teścia tygodniowo na takim zejściu.
niektórzy tak od 20 lat.znam takich z czołówki naszej sceny...
ale znowu niektórzy pro starszej daty twierdzili że po zawodach nic nie biorą i że ,,magia i sztuka'' zaczyna się ze środkami przed zawodami.po sezonie z ich genem rosną od jedzenia i treningu tylko ;) dopiero zachować to i wyjść na scene w najlepszej formie to wymaga kombinacji środków i dawek.
 
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 8:20 pm     

odblok 500mg test i gh. wlasnie tez o tym slyszalem.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 8:26 pm     

tego to sie chyba nikt nie dowie...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12