Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 8:14 pm   JUNGLE WARFARE ALRI  

Pany żarł ktoś ? wiadomo są różne wersję różnie działają więc chciałbym się dowiedzieć kto i co żarł i jak podziałało. Test Riphazy to już klasyka na forach internetowych jego relacje znam, ale jak coś nowego mu przyjdzie na myśl w spostrzeżeniach to kaman.

Jak się ma ta nowa wersja tzn. na najnowsza do starszych.

na sklepie internetowym znalazłem info na temat tego nowego:

ADED (5a-dehydro-etiocholane-1,4,6-trien-3-one-17-ol) – naturalny antyestrogen – ogranicza powstawanie estrogenu z testosteronu dzięki czemu podnosi poziom tego drugiego. Niski poziom estrogenu oznacza m.in.: mniejsze odkładanie się tłuszczu oraz zmniejszenie retencji wody w organizmie.

Sprzężony (-)3,4-divanillyl-tetrahydrofuran – związek pozyskiwany w procesie ekstrakcji z korzenia pokrzywy. Jego główne działanie polega na podniesieniu produkcji naturalnego testosteronu.

Sprzężony Ekstrakt Forskolin – działanie większości receptorów odpowiedzialnych za proces hipertrofii zależne jest od poziomu cAMP. Dlatego właśnie dołączyliśmy ten związek do Jungle Warfare– pomaga on utrzymać odpowiednio wysoki poziom cAMP w organizmie.

Ekstrakt Mormordica Chirantia (Balsamka Ogórkowata) – zawiera substancje wykazujące działanie insulinogeniczne oraz wchodzące w interakcję z receptorami androgenowymi.

A już stary:

ma w wersji ADED:

ADED (17a-methyl-5a-dehydro-etiocholane-4,6-dien-3-one-17-ol ) – naturalny antyestrogen – ogranicza powstawanie estrogenu z testosteronu dzięki czemu podnosi poziom tego drugiego. Niski poziom estrogenu oznacza m.in.: mniejsze odkładanie się tłuszczu oraz zmniejszenie retencji wody w organizmie.

czyli metylek.

i jest tak kumpel ma 6 puszek tego miał tam kiedyś zeżreć, ale coś tam coś tam i po kosztach chcę pogonić za śmieszny pieniądz więc sam się zastanawiam czy, by nie wejść na 3 puszki a później tbol.

Ale, że nie mam doświadczenia z Jungle więc ktoś mógłby mi powiedzieć co jest pięć kto się orientuje. Domyślam, się, że ładnie będzie szło na tym na dużo nie liczę też, ale na ubicie, trwalszą pompkę i agresję sportową mam chrapkę, ale uboczne przy tym metylu czego mogę się spodziewać ?

Dodam, że Alri tą nowa wersję tez już wycofał bo dostał bana więc coś w tej nowej wersji też siedzi tylko chuj wie co :-P jeszcze można dostać więc ...

no nic czekam na info.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 9:10 pm     

bralem to z 2lata temu w wakacje. nie wiem która to byla wersja, chyba nie ta co ripa ale jakos nastepna zaraz. nie pamietam. w kadym bądz razie nic mnie nigdy tak nie zblokowalo, ten restore z alri gówno mnie odblokowal. musialem jescze 2 puchy novedexu wrzucic + tribulusy i dopiero cos zaczelo ruszac, ale bycmoze to czas juz zaleczyl rany, bo w sumie ten odblok trwal z 2,5 miecha ponad zanim skonczylem novedex. z tym ze ja lecialem jungle a potem ten bad mass czy jak mu tam bylo.
a co do efektów to troche definicja sie poprawila,wywalalo wode, poł cm w lapie poszlo co jak na mnie i okres wakacyjny calkiem niezle. i teraz 2 rzeczy które byly mega wysokie, a mianowicie pompa i libido. pompa byla masakryczna, porownywalna do mdrola. a libido nigdy takiego nei mialem. ale libido pierwsze 4tyg, potem mnie tak zblokowalo ze do konca cyklu i prawei cale pct lipa. tak wiec efekty calkiem niezle jak na cos niby na pograniczu supel-ph, bo tak o tym wtedy mowiono, ale blok zdecydowanie wiekszy niz po ph nawet. aha i jescze co do grupy metylowej w tym. raczej lajtowe dla watroby, nie lecialem zadnych oslonek, a robiac badania jakies 2tyg po cyklu wyniki watrobowe byly o pare punktó podniesione, wiec praktycznei bez znaczenia
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 9:29 pm     

Największy błąd suplementacyjny w moim życiu.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 9:49 pm     

Ja jadłem jedną z pierwszych wersji również uważam że lipa tbola stawiam 1000 razy wyżej.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
ripahza

SOGI: 1

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 174
  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:53 pm     

jadlem to gowno kiedys , bodajze 3 cykle na tym..

po pierwszym z nich bylem mega zadowolony i polecalem, kolejne jednak uświadomiły mi co to za ścierwo i wiecej tego gowna nie tkne. Hormonalna burza to dobre okreslenie tego.

100x lepiej wybrac ph typu epi nawet niz to!

pisalem nawet na forum kiedys po 3-4 tygodniach w ostatnim cyklu na tym guzik mi taki wyjebal na cycy jak podczas dojrzewania niektorzy maja, pare dni i zniknal sam ale rozkmine mialem dobra..

GOWNO GOWNO GOWN! i jeszcze raz shit!
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:47 am     

jednym slowem nie warto truc sie. 100 razy lepiej epi zapodac. wg mnie sidy mniejsze a efekty fajniejsze
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:32 am     

alri powinno zaczac robic swoje ''suple'' pod etykieta ph bo calkiem dobrze im to wychodzi:D
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 10:37 am     

powiem ci ze czy by to nazwali ph czy nie to nie warto. sidy sa zbyt duze do efektów. przynajmniej u mnie tak bylo.
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:07 pm     

no to nie biorę skoro zysk nie przekłada się na zdrowie głównie to, że ścierwo blokuje. Wiecie jak to jest czasem cena kusi no, ale od czego jest forumsportowe.us i jego banda !

potrzebuje coś co wolnego przyrostu masy - bardzo stabilnej, przydałby się też tzw. AGRESOR :twisted: mocna definicja, siła i wytrzymałości głównie pod sporty walki + siłka do tego, ale piorytet to walki. :twisted:

epi się nasuwa idealnie, no ale wolno się wkręca, trochę muli.

sus500 może by też pasował.

bo jak nie to zapierdolę 4xtbol na 2 miesiące i koniec imprezy.

nie mam problemu z sadłem krate widać! trochę teraz mniej, bo odpuściłem sobie ostatnio z dietą, ale cały czas widać i łatwo się ją wyszlifuje, ale chodzi o trochę super jakości masy, twardości, siły, gibkości, zwinności itp. chcę być mocno twardy, ale nie pospinany wiadomo sporty walki piorytet.

kreatyny odpadają mam tak zajebane receptory od kreatyn, przedtreningowych, że pieniądze w błoto lecą 2 miarki meso to mnie mobilizują trochę by iść na siłkę i się przebrać i znów powinienem coś zajebać, by rozpocząć trening as zkoda mi hajsu na te kreatyny itp.

jedynie co to będzie 1kg beta alaniny primaforce z 10gram dziennie będę żarł:P ale przydałoby się coś do tego co poradzicie ?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:57 pm     

2 miarki meso. musisz miec ostro zryte te receptory. zainwestuj moze w typowe pobudzace jak get fn np. 2-3kap zarzucisz i musi pozamiatac. pod sporty wali z ph supervar bym widzial
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:14 pm     

to, że zajebane mocno to zdaje sobie sprawę dlatego chcę totalnie odpulić do końca czerwca z nobosterami, kreatynami itp. bo już ćpalnia jest i w lipcu wejść sobie solo na ester lub orotan ale to jeszcze długa droga na supervara szkoda mi kasy raz, że nie wiem co tam jest poza tym długo się wkręca i znając samego siebie będę nie zadowolony.

myślałem o spalaczu ale mam dosyć niski poziom tłuszczu, + dobre użylenie, że sobie poradzę na sucho czyli bez spalaczy, bo ledwo co wpierdzielam posiłki by mieć nadwyżkę by coś się budowało bo mam robotę i treningi + szkołę + kobitę też trzeba zapylić parę razy no i te kalorię trzeba brać a ważę teraz 97kg to jeszcze przy spalaczu to ciągle będę głodny i zacznie sie pizza i mcdonalds jeszcze te kurwy pod drzwi książeczke z rabatami znowu rzucili i jak tu nie iść na 2 x mczestaw powiększony z tortillą i bigmackiem i reszta żarcia z jakieś 4 tysiące kalorii na raz :P

może lewiathan ponoć oszczędza mięśnię a topi sadło ale to chciałem sobie w czerwcu zapodać czerwiec lipiec.

chyba teraz to tbol poleci lub novadex gaspariego + dużo żeń szenia + co 2 tyg wódka dla podkręcenia metabolizmu i obniżenia kortyzolu :twisted: :twisted:
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:05 am     

Przymusowy detoks :P ja teraz mam bo 1 porcja zaczeła mnie mniej pobudzać.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 8:18 am     

to moze xmassna 6tyg, albo eq plex 8tyg. albo to i to + prop. ale to tez kosztuje
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:22 am     

z pobudzaczami mam to samo, zajebałem się z nimi za ostro

4-5 thyrothermów 2 fastiny kofeina i jeszcze zapijam to kawa i nic
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:49 am     

Czyścić się panowie trza :-)

łysy wspominał mi o citrosepcie, podobno receptory resetuje dość dobrze, trzeba popróbować :wink:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10